Vasi néptáncosok napja

2021. október 08.
Vasi Néptáncpanorámát rendeztek az elmúlt hétvégén Szombathelyen, melyből néptánc-közösségeink is alaposan kivették a részüket.
Hazádnak rendületlenül!

2021. október 04.
Iskolánk a hétkezdő áhítat keretében emlékezett az aradi vértanúkra. 7. osztályos tanulóink és énekkaros diákjaink készültek ünnepi műsorral az alkalomra.
Tűzoltó bemutató iskolánkban

2021. október 01.
A felső tagozat vett részt a bemutatón, melyet önkéntes tűzoltókból vált hivatásos tűzoltók mutattak be. A kigyulladt olaj, zsír helyes és helytelen oltási módjáról kaptak betekintést a gyerekek.
Népmesés délelőtt iskolánkban

2021. szeptember 28.
Szeptember 30-án Benedek Elek születésnapján ünnepeljük a magyar népmese napját. Az alkalomhoz kapcsolódóan hétfőn egy színész házaspár Keller-Dénes Emőke és Keller Dániel Máté voltak iskolánk vendégei.
Kerékpáros kirándulás a Parkerdőbe

2021. szeptember 28.
A 3.b osztályosaink tanítóikkal és szülői kísérettel kerékpártúrára indultak az elmúlt héten a szombathelyi Parkerdőbe. Kellemes, őszi sétát tettek a fák árnyékában, s új ismereteket is szerezhettek.
Ismerkedés a rendőrség munkájával

2021. szeptember 25.
Diákjaink a balesetmegelőzési program keretein belül a Rendőrség vendégei voltak, ahol ízelítőt láthattak többek között a rendőrkutyák kiképzéséről és kipróbálhatták a részeg szemüveget is.
A békéért kerékpároztak diákjaink

2021. szeptember 25.
Zelei József, a Világ Kerékpáros Békenagykövete Szombathelyre érkezett kedden. Békeüzenetével Európa szinte minden országát bejárta.
Labdarúgó siker

2021. szeptember 25.
Iskolánk 7-8. osztályos tanulói az Európai Diáksport Nap keretében Vépen vettek részt iskolák közötti labdarúgó mérkőzéseken.
Ekler Luca látogatott iskolánkba

2021. szeptember 22.
Ekler Luca paralimpiai sportoló látogatott iskolánkba szeptember 21-én. A gyerekek kérdéseket tehettek fel a szombathelyi paralimpikonnak, aki idén Tokióban távolugrásban világcsúccsal szerzett bajnoki címet.
Tanári csendeshétvége Révfülöpön

2021. szeptember 22.
Szeptember derekán vett részt a szombathelyi és a bobai tagintézmény tantestülete csendeshétvégén Révfülöpön. A hétvége lelki vezetője Steindl-Papp Judit gyülekezeti másodlelkész, iskolánk lelkésze volt.
Mozgalmas néptánc-hétvége

2021. szeptember 20.
Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl iskolánk néptáncosai, néptáncközösségei. Gencsapátiban előbb vasi szólótáncversenyt, majd néptáncfesztivált rendeztek, melyeken félszáz növendékünk szerepelt.
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam

2021. szeptember 18.
Három napos erdei iskolai programon vettek részt a tanév elején 4. évfolyamos diákjaink. Sok-sok élménnyel, tapasztalattal tértek vissza az iskolapadokba.

Jótékonysági bál
Nyílt nap iskolánkban (2023)
Szent Mihály-napi, szüreti táncházat tartottak néptáncosaink az iskolaudvarban VIDEÓ

<<< 25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168 >>>