Esterházy János nyomában a Felvidéken

2022. május 21.
A pandémiás évek után iskolánk 7. évfolyamos tanulói a "Határtalanul!" pályázatnak köszönhetően ismét egy négy napos felvidéki úton vehettek részt.
Anyák napi műsor a diakóniai központ lakóinak

2022. május 19.
Hagyomány már iskolánkban, hogy a második évfolyamosok ellátogatnak májusban a Szombathelyi Diakóniai Központ otthonaiba, hogy anyák napi műsorukkal megörvendeztessék az ott élő édesanyákat.
MedveMatek eredmények

2022. május 19.
Iskolánk 5. osztályos diákjai csapatokban vettek részt a Szombathelyen először megrendezett MedveMatek versenyen. Életkoruknak megfelelően a medvebocs kategóriában indultak.
Közlekedés Kultúra a KRESZ-parkban

2022. május 12.
Május 11-én a Közlekedés Kultúra Napja alkalmából a KRESZ-parkban egy, a rendőrség által szervezett programon vettek részt 2. osztályos diákjaink.
Nagy sikerű volt a kézműves Ki-mit tud?

2022. április 15.
Két évnyi kényszerszünet után iskolánkban újra megtartottuk a kézműves és rajzos Ki mit tud-ot. A program nagyon népszerű tanulóink körében, mutatja ezt a résztvevők magas száma is.
Kenguru matematikaverseny sikereink

2022. április 15.
Tanulóink nagyon szép eredményeket értek el az idei Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen is. Méltán lehetünk büszkék az alábbi eredményekre:
A költészet napja iskolánkban

2022. április 12.
Április 11-én, a Magyar Költészet Napján iskolánk alsó és felső tagozata is megemlékezést tartott.
Hittanverseny siker

2022. március 31.
Iskolánk hittan szakkörösei részt vettek a kerületi hittanversenyen Bobán, 2022. 03. 19-én. A verseny témája a prófėtákról szólt. Az Illés barátai 3-4. osztályos csapatunk korosztályában I. helyezést ért el, s továbbjutott az országos fordulóra.
Robotika verseny

2022. március 30.
Iskolánk egy pályázat részeként, az Energiatudatosság gyermekkorban kezdődik címmel robotika versenyt hirdetett. A versenyen 4 csapat mérte össze tudását, energiatudatosság, robotika, környezetvédelem témakörben.
Középpontban a biztonságos közlekedés

2022. március 27.
A HUMDA "Road Safety - biztonság az első" néven indított közlekedésbiztonsági oktatásán vettek részt első -és második osztályos tanulóink.
Robotika foglalkozás és könyvtárlátogatás

2022. március 23.
A 4.b osztályos tanulóink is részt vettek a héten a Berzsenyi Dániel Könyvtár robotika foglalkozásán.
Ismét egy közösségben a templom falai közt

2022. március 23.
Hálát adunk Istennek, hogy ezen a héten ismét egy közösségben a templom falainak oltalmában kezdhettük a hetet az áhítat keretében.

Jótékonysági bál
Nyílt nap iskolánkban (2023)
Szent Mihály-napi, szüreti táncházat tartottak néptáncosaink az iskolaudvarban VIDEÓ

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>