Diáknap a felsősöknél

2019. június 15.
DÖK napot tartott iskolánk a tanév utolsó hetében. A felsősök sport délelőttön vettek részt. Meséljenek erről a képek:
7.a minikoncert

2019. június 14.
Most már hagyományt teremtett saját osztályán belül a 7.a, hogy tanév végén egy minikoncerttel köszönik meg tanáraiknak az éves munkájukat.
Művészeti gála

2019. június 08.
Iskolánk művészeti tagozatos növendékei június 6-án tartották gálaműsorukat az MMIK színháztermében. A gálán a kézműves, zene, kortárs tánc, néptánc és színjátszó tanszak növendékei egyaránt bemutatkoztak.
Túráztak alsósaink

2019. június 08.
Iskolánk névadójára, Reményik Sándorra emlékezünk minden év októberében. Az alsósok a rossz idő miatt az egyik napot június 4-én tartják. Így volt ez idén is.
Növendékhangverseny III.

2019. június 06.
Június 5-én Kerti Áron és Hotzi Péter tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:
Középpontban a hazai madárfajok

2019. június 06.
A madarak- és fák napjához kapcsolódóan rajzpályázatot hirdetett iskolánk, melyre több mint 100 képet készítettek diákjaink. A legjobban sikerült alkotásokból kiállítás nyílt aulánkban.
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján

2019. június 05.
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ünnepi megemlékezés volt az evangélikus templomban.
Növendékhangverseny II.

2019. június 04.
Június 3-án Borsos Beatrix, Kacziba Éva és Kiss Barna tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:
Kiemelkedő pedagógusmunkáért-díj

2019. június 03.
A Városi Pedagógus Napon az oktató-nevelő munkában kiemelkedően teljesítő dolgozóknak adtak át elismerést a városvezetők június 3-án. Iskolánk alsós munkaközösségének vezetője Füzesi Zsuzsanna is díjat vehetett át az ünnepségen.
Isten szolgálatában hétről hétre

2019. június 03.
Amilyen lelki ajándékot kaptatok, úgy szolgáljatok azzal egymásnak, mint Isten sokféle kegyelmének jó sáfárai. 1Pt 4,10
Kirándulás Győrben

2019. június 01.
Közös tanulmányi kiránduláson járt a győri állatkertben a 2. évfolyam. Képgalériát láthatnak az eseményről:
Mátyás király nyomában

2019. június 01.
Mátyás király nyomában jártak iskolánk harmadikosai az elmúlt időszakban. Három napon keresztül ismerkedtek Mátyás király korával, életével.

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Minden oldalról körülfogtál, kezedet rajtam tartod.

(Zsolt 139,5)

Ki választana el minket Krisztus szeretetétől? Nyomorúság, vagy szorongattatás, vagy üldözés, vagy éhezés, vagy mezítelenség, vagy veszedelem, vagy fegyver?

(Róm 8,35)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>