Áldott ünnepeket kívánunk!

2019. december 22.
Iskolánk december 20-án tartotta karácsonyi istentiszteletét az evangélikus templomban, melyen közreműködtek művészeti iskolánk diákjai és énekkarosaink is.
Betlehemi játékok

2019. december 22.
Iskolánk ötödik osztályos tanulói a betlehemezés néphagyományát mutatták be társaiknak, a városunkhoz közeli Bozzaiból hozták el közénk a népszokást.
Lucáztak a harmadikosaink

2019. december 19.
A lucázás néphagyományát elevenítették fel december 13-án harmadikosaink.
Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Német testvériskolai látogatók

2019. november 21.
Testvériskolánk, az ortenburgi Evangélikus Reáliskola pedagógusai látogattak el hozzánk az elmúlt héten, hogy bepillantsanak gyülekezetünk és iskolánk mindennapjaiba.
TSS koncert és néptáncos est

2019. november 21.
Német vendégeink tiszteletére adtak koncertet a Ten Sing Savariae fiataljai és mutatkoztak be iskolánk néptáncos növendékei. A zenés estre megtelt az evangélikus kápolna nézőtere, s nagy sikert arattak diákjaink.
Nyílt nap Ruminivel

2019. november 19.
Rekord számú érdeklődő vett részt iskolánk bemutatkozó nyílt napján, melyen Ruminivel kalandozhattak a gyerekek.
Kamaszok - a Reményik Suliszínház előadása

2019. november 07.

Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész
Tanévzáró istentisztelet 2020.

Sokféle szándék van az ember szívében, de csak az Úr tervei valósulnak meg.

(Péld 19,21)

Legyetek tehát bölcsek és józanok, hogy imádkozhassatok. Mindenekelőtt legyetek kitartóak az egymás iránti szeretetben…

(1Pt 4,7–8)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>