Várjuk a Johannita elsősegélynyújtókat!

2018. december 20.
Az alsós osztályok után december 17-én a felsős évfolyamok is megismerkedhettek az elsősegélynyújtás alapjaival.
Adventi TenSing-áhítat a Túróczy Otthonban

2018. december 20.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki majd nádasdi adventi szolgálata után a Túróczy Otthon lakóit látogatta meg.
Advent Nádasdon

2018. december 18.
Advent 3. vasárnapján a nádasdi gyülekezetben szolgált a Ten Sing Savariae. Már harmadik alkalommal kapott meghívást a csapat Nádasdra, hogy meghitté varázsolják az ünnepi alkalmat.
Pedagógusok iktatása

2018. december 18.
December 16-án, advent 3. vasárnapján ünnepi istentisztelet keretében iktatták be hivatalukba a Reményik-iskola hat pedagógusát.
Hálaadó alkalom volt gyülekezetünkben

2018. december 18.
Hálaadó alkalmon szolgált gyülekezetünk Ten Sing csoportja december 15-én, szombaton. Képgaléria az eseményről:
Adventi csendesség Balatongyörökön

2018. december 12.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki KIE Sóvárban szolgált advent második vasárnapján.
Adventre hangolva

2018. december 11.
A karácsonyi készülődés idején hagyomány már iskolánkban, hogy a szülői munkaközösség megszervezi az adventi teadélutánt. Idén is rengetegen hangolódtunk együtt az ünnepekre.
Kiállítás a rajzpályázat képeiből

2018. december 10.
Három rajzpályázat képeiből nyílt kiállítás a szombathelyi evangélikus gyülekezet kápolnájának előterében.
Az elsősegély megtanulható

2018. december 06.
"Az elsősegély megtanulható... és segíteni jó!" - e szavakkal zárta bemutatóját Horváth Balázs mentőtiszt, aki az elsősegélynyújtás alapjaival ismertette meg iskolánk alsós diákjait.
Egészségnevelési nap volt iskolánkban

2018. november 27.
Hagyomány már, hogy minden tanév őszén egészségnevelési napot tartunk iskolánkban. Ezúttal Mayer Rudolf volt a vendégünk, aki a méhek szerepéről, munkájáról tartott érdekes előadást a gyerekeknek.
Hőmanóval kalandozhattak a gyerekek

2018. november 22.
Devecsery László szombathelyi költő volt a vendége iskolánknak nemrég. A "Zöldülj velünk" program keretében ismerkedhettek az alsó tagozatosok a távhőszolgáltató munkájával.
50 éves a Bobai Evangélikus Óvoda

2018. november 18.
Fennállásának 50. évfordulóját ünnepelte a Bobai Evangélikus Óvoda. Ünnepi istentisztelettel, kedves műsorral és új címtábla avatással emlékeztek az elmúlt évtizedekre.

Nyitott ajtók 2019. július
Nyitott ajtók 2019. június
Nyitott ajtók 2019. május

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

<<< 13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156 >>>