A doni áttörés emlékére

2022. január 12.
Iskolánk küldöttsége a pápai kereszt szomszédságában emlékezett a magyar áldozatokra.
Karácsonyi ünnepség iskolánkban

2021. december 23.
Idén rendhagyó karácsonyi készülődés volt iskolánkban. Évfolyamonként vehettek részt diákjaink ünnepi áhítaton az aulában, ahol Steindl-Papp Judit lelkésznő vezetésével énekeltek karácsonyi énekeket, s versekkel emlékeztek Balogh József tanár úrra.
Néptánc-koreográfiák sikere

2021. december 02.
A körmendi Batthyány Örökségközpont színházterme adott otthont az elmúlt hétvégén a régió egyik legjelentősebb néptáncos seregszemléjének. A XXIII. Lajtha László Koreográfiai Versenyen tizenhat alkotás mutatkozott be, iskolánk növendékei pedig két díjazott produkcióban is színpadra léptek.
Szép sikerek a Szent Márton Kézilabda Tornán

2021. december 02.
A Szent Márton Kézilabda Tornán iskolánk 6 csapattal vett részt, szép eredményekkel tértek haza tanulóink.
Csendesnap az egészség jegyében

2021. november 24.
Az őszi félévünk Csendesnapja az Egészség héthez kapcsolódott.
Aranyat érő néptánc-produkciók

2021. október 27.
Bükön szerepeltek a régió néptáncosai, művészeti iskolás csoportjai az elmúlt hétvégén. A három megye huszonhat közösségét felvonultató bemutatón a Reményik iskola három csoportja is színpadra lépett, s a sikerek sem maradtak el…
Testvériskolai siker az egyházi iskolák vetélkedőjén

2021. október 27.
A Reményik napok keretében idén is megszerveztük az egyházi iskolák közötti vetélkedőt.
Szemétgyűjtési akcióban

2021. október 26.
Iskolánk apraja-nagyja is részt vett a Te Szedd! elnevezésű szemétgyűjtési akcióban.
Egyetemi testnevelés óra

2021. október 26.
Az ELTE Savaria Egyetemi Központjában vettek részt testnevelés órán felsős diákjaink.
Idei Csótó-szigetfutás eredményeink

2021. október 26.
Intézményünk tanulói szép számmal képviselték iskolánkat idén is a Csótó-szigetfutáson. Nagyon szép eredmények is születtek a versenyen. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!
Kiállítás az 56-os forradalom és szabadságharc emlékére

2021. október 20.
Iskolánk aulájában kiállítás nyílt az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére, mely 16 és 17 óra között a szülők számára is megtekinthető.
Zenemanó előadáson jártak diákjaink

2021. október 17.
Iskolánk néhány alsó tagozatos osztálya ellátogatott a Savaria Szimfonikus Zenekar idei Zenemanó bérletének első előadására. A kicsik nagyon élvezték a zenészek műsorát, ezúttal is színvonalas produkcióval igyekeztek közelebb vinni a komolyzenét a gyerekekhez.

Jótékonysági bál
Nyílt nap iskolánkban (2023)
Szent Mihály-napi, szüreti táncházat tartottak néptáncosaink az iskolaudvarban VIDEÓ

<<< 13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156 >>>