Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Német testvériskolai látogatók

2019. november 21.
Testvériskolánk, az ortenburgi Evangélikus Reáliskola pedagógusai látogattak el hozzánk az elmúlt héten, hogy bepillantsanak gyülekezetünk és iskolánk mindennapjaiba.
TSS koncert és néptáncos est

2019. november 21.
Német vendégeink tiszteletére adtak koncertet a Ten Sing Savariae fiataljai és mutatkoztak be iskolánk néptáncos növendékei. A zenés estre megtelt az evangélikus kápolna nézőtere, s nagy sikert arattak diákjaink.
Nyílt nap Ruminivel

2019. november 19.
Rekord számú érdeklődő vett részt iskolánk bemutatkozó nyílt napján, melyen Ruminivel kalandozhattak a gyerekek.
Kamaszok - a Reményik Suliszínház előadása

2019. november 07.
Suligaléria nyílt a folyosón

2019. november 06.
Iskolánk emeleti folyosóján az idei tanévtől suli galéria működik. Tanulóink legjobban sikerült alkotásaiból válogatunk.
Vetélkedő és ünnepség a Reményik napon

2019. október 27.
Sport- és műveltségi vetélkedő várt iskolánk diákjaira a Reményik Napok második napján. A tartalmas napot nagyon szép ünnepséggel zártuk az evangélikus templomban, ahol a Ten Sing Savariae fiataljainak műsorát láthatták tanulóink.
Névadónkra emlékeztünk

2019. október 27.
Névadónkra emlékeztünk idén is az őszi szünet előtti napokban.
Így emlékeztünk az 56-os forradalomra

2019. október 23.
Iskolánk hétkezdő áhítata keretében emlékezett az 1956. október 23-i forradalom és szabadságharc eseményeire.
Zenei szolgálat a Túróczy Otthonban

2019. október 23.
A 6.a osztály végzett nemrég zenei szolgálatot a Túróczy Otthon lakóinak reggeli áhítatán.
A rádiózással ismerkedtek a média szakkörösök

2019. október 17.
Egyházközségünk rádiójába, a Credo Rádióba látogattak el nemrég a média szakkör tanulói.
Erdélyben járt a Vasi Kislegényczéh

2019. október 17.
Az erdélyi Szék községben járt az elmúlt hétvégén iskolánk néptáncos fiúkból verbuválódott csapata: a Vasi Kislegényczéh.

Nyitott ajtók 2020. december - karácsony
Nyitott ajtók 2020. december - advent
Szólótáncos sikerek

Az asszony (...) szakított hát a gyümölcséből, és evett. Adott a vele levő férjének is, és ő is evett.

(1Móz 3,6)

Vajon vezethet-e vak világtalant? Nem esnek-e mindketten verembe?

(Lk 6,39)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>