Idei Csótó-szigetfutás eredményeink

Intézményünk tanulói szép számmal képviselték iskolánkat idén is a Csótó-szigetfutáson. Nagyon szép eredmények is születtek a versenyen. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!
Az őszi Csótó-sziget futáson az alsó tagozatosok szép számban vettek részt és az eredményekre is méltán büszkék lehetünk.
Csapatban:
4. helyezett lett: Háklár Gergely, 2.b, Kecskeméti Zente 2.b, Jabronka Csongor 2.b, Mazzag Lőrinc 2.a
6. helyezett lett Tinics Máté, Lehotay Andor, Busznyák Benjamin, Fodor Pál Péter 1. b osztályos tanulók.
Egyéni eredmények:
McCarthy Emma 2. a  osztályos tanuló 4. helyezés,
Sáray Julcsi 2. a osztályos tanuló  8. helyezés,
Csizmazia Ákos 3. a  osztályos tanuló 4. helyezés,
Paksa Bendegúz 3.b osztályos tanuló  8. helyezés,
Mazzag Lőrinc  2. a osztályos tanuló 11. helyezés.

A III. korcsoportban fiú és lány kategóriában is indultak felsős diákjaink.
A lányoknál az egyéni versenyt Horváth Júlia 6.a osztályos tanulónk megnyerte és a lányok csapatban is az első helyen végeztek.
A lány csapat tagjai:  Horváth Júlia 6.a, Horváth Cecília 6.b, Faragó Réka 5.a, Sáray Kata 6.b, Szummer Dorka 5.a.
A fiúknál Módly Samu 5.a osztályos tanulónk szintén első helyen végzett, míg Vörös Miklós 5.b osztályos tanulónk az előkelő 7. helyen zárt.