Állati jó mulatság a nyílt napunkon

2021. november 16.
Iskolánk november 13-án tartotta bemutatkozó nyílt napját, ezúttal az állatok, mint Isten kéznyomai álltak a középpontban. Rengetegen érdeklődtek intézményünk iránt, nagyon jó hangulatú délelőttöt töltöttünk együtt az óvodásokkal.
Reményik napok iskolánkban

2021. október 22.
Hagyomány szerint október végén megemlékezünk iskolánk névadójáról, Reményik Sándorról. A két napos rendezvénysorozat programjai közt szerepeltek vetélkedők, imaösvény, történelmi séta és elsősegélynyújtás is.
Az idősek köszöntése anyák napja alkalmából

2021. május 06.
Hagyomány már iskolánkban, hogy a 2. osztályos tanulók anyák napja környékén ellátogatnak az idősotthonokba, és köszöntik az idős lakókat.
Néptáncosaink is ünnepeltek a Tánc Világnapján

2021. április 29.
Iskolánk néptáncosai is ünnepeltek a tánc világnapján. Az ELTE SEK Szökős Néptáncegyüttes videójában megtekinthetik tanulóink produkcióit is!
Tavaszi hangulatok

2021. április 06.
A Reményik Szakadémia, iskolánk színjátszó csoportja a digitális oktatás idején is tevékenykedik. Tavaszi hangulatok címmel készítettek egy összeállítást:
Balázsolás

2021. február 02.
Iskolánkban hagyomány, hogy február 3-án, Balázs napján a negyedik osztályosok a balázsolás népszokását mutatják be társaiknak. Idén online tekinthetik meg a két osztály bemutatóját:
Szólótáncos sikerek

2020. december 21.
2020 novemberében, az online térben került sor a Nyugat-Dunántúl gyermek és ifjúsági néptáncos szólistáinak megmérettetésére. A Sopronban megszervezett bemutatón növendékeink nagyon szép sikereket értek el!
Adventi hírnökök

2020. december 17.
Suliszínházunk apraja és nagyja a közös karácsonyváró összeállításával kíván mindenkinek reményteli, békés, boldog időszakot!
Lucázás 3.b (2020)

2020. december 12.
Iskolánk harmadik osztályos diákjai mutatják be minden évben társaiknak a lucázás hagyományát, ezúttal online. A 3.b előadását láthatják:
Lucázás 3.a (2020)

2020. december 12.
Iskolánk harmadik osztályos diákjai mutatják be minden évben társaiknak a lucázás hagyományát, ezúttal online. A 3.a előadását láthatják:
Nyitott ajtók 2020. szeptember

2020. december 12.
Kossányi vers- és prózamondó verseny előadói

2020. november 19.

Friss fotógalériák

Néptánc-koreográfiák sikere
Szép sikerek a Szent Márton Kézilabda Tornán
Csendesnap az egészség jegyében

Ez a nép... aranyból istent csinált magának. Mégis, bocsásd meg vétküket!

(2Móz 32,31b-32a)

Vigyázzatok, testvéreim, senki ne szakadjon el közületek az élő Istentől hitetlen és gonosz szívvel. Sőt buzdítsátok egymást minden egyes napon...

(Zsid 3,12-13)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84