A bábkészítő műhelyében

2019. június 18.
"A bábkészítő műhelyébe" látogatnak el napról napra a gyerekek az idei hittanos táborban. Az első nap központi üzenete: Isten szeret téged akkor is, ha tilt.
Tanévzáró istentisztelet és búcsú a 8. évfolyamtól

2019. június 16.
Évzáró istentiszteleten búcsúztattuk el az idei tanévet, a nyolcadik évfolyamot és Szenkovics Éva tanítónőt.
Év végi jutalmak átadása

2019. június 16.
A legkiemelkedőbb tanulók idén is jutalmat vehettek át a tanévzáró istentiszteleten.
Ballagás az iskolában

2019. június 15.
Elballagtak végzőseink.
Diáknap a felsősöknél

2019. június 15.
DÖK napot tartott iskolánk a tanév utolsó hetében. A felsősök sport délelőttön vettek részt. Meséljenek erről a képek:
7.a minikoncert

2019. június 14.
Most már hagyományt teremtett saját osztályán belül a 7.a, hogy tanév végén egy minikoncerttel köszönik meg tanáraiknak az éves munkájukat.
Művészeti gála

2019. június 08.
Iskolánk művészeti tagozatos növendékei június 6-án tartották gálaműsorukat az MMIK színháztermében. A gálán a kézműves, zene, kortárs tánc, néptánc és színjátszó tanszak növendékei egyaránt bemutatkoztak.
Túráztak alsósaink

2019. június 08.
Iskolánk névadójára, Reményik Sándorra emlékezünk minden év októberében. Az alsósok a rossz idő miatt az egyik napot június 4-én tartják. Így volt ez idén is.
Növendékhangverseny III.

2019. június 06.
Június 5-én Kerti Áron és Hotzi Péter tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:
Középpontban a hazai madárfajok

2019. június 06.
A madarak- és fák napjához kapcsolódóan rajzpályázatot hirdetett iskolánk, melyre több mint 100 képet készítettek diákjaink. A legjobban sikerült alkotásokból kiállítás nyílt aulánkban.
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján

2019. június 05.
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ünnepi megemlékezés volt az evangélikus templomban.
Növendékhangverseny II.

2019. június 04.
Június 3-án Borsos Beatrix, Kacziba Éva és Kiss Barna tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Dávid így felelt a filiszteusnak: Te karddal, lándzsával és dárdával jössz ellenem, de én a Seregek Urának… a nevében megyek ellened…

(1Sám 17,45)

Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, sarut húzva lábatokra, készen a békesség evangéliuma hirdetésére.

(Ef 6,14–15)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>