Áldott, békés ünnepeket kívánunk!

2018. december 23.
A Reményik-iskola karácsonyi alkalmának képeivel kívánunk mindenkinek áldott, békés ünnepeket!
Várjuk a Johannita elsősegélynyújtókat!

2018. december 20.
Az alsós osztályok után december 17-én a felsős évfolyamok is megismerkedhettek az elsősegélynyújtás alapjaival.
Adventi TenSing-áhítat a Túróczy Otthonban

2018. december 20.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki majd nádasdi adventi szolgálata után a Túróczy Otthon lakóit látogatta meg.
Advent Nádasdon

2018. december 18.
Advent 3. vasárnapján a nádasdi gyülekezetben szolgált a Ten Sing Savariae. Már harmadik alkalommal kapott meghívást a csapat Nádasdra, hogy meghitté varázsolják az ünnepi alkalmat.
Pedagógusok iktatása

2018. december 18.
December 16-án, advent 3. vasárnapján ünnepi istentisztelet keretében iktatták be hivatalukba a Reményik-iskola hat pedagógusát.
Hálaadó alkalom volt gyülekezetünkben

2018. december 18.
Hálaadó alkalmon szolgált gyülekezetünk Ten Sing csoportja december 15-én, szombaton. Képgaléria az eseményről:
Adventi csendesség Balatongyörökön

2018. december 12.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki KIE Sóvárban szolgált advent második vasárnapján.
Adventre hangolva

2018. december 11.
A karácsonyi készülődés idején hagyomány már iskolánkban, hogy a szülői munkaközösség megszervezi az adventi teadélutánt. Idén is rengetegen hangolódtunk együtt az ünnepekre.
Kiállítás a rajzpályázat képeiből

2018. december 10.
Három rajzpályázat képeiből nyílt kiállítás a szombathelyi evangélikus gyülekezet kápolnájának előterében.
Az elsősegély megtanulható

2018. december 06.
"Az elsősegély megtanulható... és segíteni jó!" - e szavakkal zárta bemutatóját Horváth Balázs mentőtiszt, aki az elsősegélynyújtás alapjaival ismertette meg iskolánk alsós diákjait.
Egészségnevelési nap volt iskolánkban

2018. november 27.
Hagyomány már, hogy minden tanév őszén egészségnevelési napot tartunk iskolánkban. Ezúttal Mayer Rudolf volt a vendégünk, aki a méhek szerepéről, munkájáról tartott érdekes előadást a gyerekeknek.
Hőmanóval kalandozhattak a gyerekek

2018. november 22.
Devecsery László szombathelyi költő volt a vendége iskolánknak nemrég. A "Zöldülj velünk" program keretében ismerkedhettek az alsó tagozatosok a távhőszolgáltató munkájával.

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Dávid így felelt a filiszteusnak: Te karddal, lándzsával és dárdával jössz ellenem, de én a Seregek Urának… a nevében megyek ellened…

(1Sám 17,45)

Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, sarut húzva lábatokra, készen a békesség evangéliuma hirdetésére.

(Ef 6,14–15)

<<< 61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192   193-204 >>>