Pedagógusok iktatása

2018. december 18.
December 16-án, advent 3. vasárnapján ünnepi istentisztelet keretében iktatták be hivatalukba a Reményik-iskola hat pedagógusát.
Hálaadó alkalom volt gyülekezetünkben

2018. december 18.
Hálaadó alkalmon szolgált gyülekezetünk Ten Sing csoportja december 15-én, szombaton. Képgaléria az eseményről:
Adventi csendesség Balatongyörökön

2018. december 12.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki KIE Sóvárban szolgált advent második vasárnapján.
Adventre hangolva

2018. december 11.
A karácsonyi készülődés idején hagyomány már iskolánkban, hogy a szülői munkaközösség megszervezi az adventi teadélutánt. Idén is rengetegen hangolódtunk együtt az ünnepekre.
Kiállítás a rajzpályázat képeiből

2018. december 10.
Három rajzpályázat képeiből nyílt kiállítás a szombathelyi evangélikus gyülekezet kápolnájának előterében.
Az elsősegély megtanulható

2018. december 06.
"Az elsősegély megtanulható... és segíteni jó!" - e szavakkal zárta bemutatóját Horváth Balázs mentőtiszt, aki az elsősegélynyújtás alapjaival ismertette meg iskolánk alsós diákjait.
Egészségnevelési nap volt iskolánkban

2018. november 27.
Hagyomány már, hogy minden tanév őszén egészségnevelési napot tartunk iskolánkban. Ezúttal Mayer Rudolf volt a vendégünk, aki a méhek szerepéről, munkájáról tartott érdekes előadást a gyerekeknek.
Hőmanóval kalandozhattak a gyerekek

2018. november 22.
Devecsery László szombathelyi költő volt a vendége iskolánknak nemrég. A "Zöldülj velünk" program keretében ismerkedhettek az alsó tagozatosok a távhőszolgáltató munkájával.
50 éves a Bobai Evangélikus Óvoda

2018. november 18.
Fennállásának 50. évfordulóját ünnepelte a Bobai Evangélikus Óvoda. Ünnepi istentisztelettel, kedves műsorral és új címtábla avatással emlékeztek az elmúlt évtizedekre.
Bemutatkozott iskolánk

2018. november 18.
Rekord számú érdeklődőt fogadott iskolánk bemutatkozó nyílt napján. A kis ovisok az évszakokhoz kötődő foglalkozásokon vehettek részt november 17-én.
Kecskeméti néptáncsikerek

2018. november 18.
November 4-én a kecskeméti Hírös Agóra színpadán mutatkozott be iskolánk Möndölecske Néptánccsoportja.
Laborvizsgálatok Sopronban

2018. november 12.
A soproni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnáziumba látogattak el hetedikeseink, ahol a laborgyakorlatokba kaphattak bepillantást.

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Minden oldalról körülfogtál, kezedet rajtam tartod.

(Zsolt 139,5)

Ki választana el minket Krisztus szeretetétől? Nyomorúság, vagy szorongattatás, vagy üldözés, vagy éhezés, vagy mezítelenség, vagy veszedelem, vagy fegyver?

(Róm 8,35)

<<< 37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180 >>>