Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Sikeresen szerepeltek tanulóink a január 9-én megrendezett gyorskorcsolya versenyen. Gratulálunk!
Színházbejáráson volt a 2.b

2019. december 31.
Színházbejáráson volt 2.b osztályunk a szünet előtti napokban a Weöres Sándor Színházban.
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

2019. december 22.
Közönségdíjas lett a Vasi Kislegényczéh a Duna Televízió Fölszállott a páva c. műsorának döntőjében! Hálásan köszönjük mindazok támogatását, lelkesedését, akik figyelemmel kísérték, megszerették, s bármilyen módon segítették a Vasi Kislegényczéh szereplését!
Áldott ünnepeket kívánunk!

2019. december 22.
Iskolánk december 20-án tartotta karácsonyi istentiszteletét az evangélikus templomban, melyen közreműködtek művészeti iskolánk diákjai és énekkarosaink is.
Betlehemi játékok

2019. december 22.
Iskolánk ötödik osztályos tanulói a betlehemezés néphagyományát mutatták be társaiknak, a városunkhoz közeli Bozzaiból hozták el közénk a népszokást.
Lucáztak a harmadikosaink

2019. december 19.
A lucázás néphagyományát elevenítették fel december 13-án harmadikosaink.
Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Német testvériskolai látogatók

2019. november 21.
Testvériskolánk, az ortenburgi Evangélikus Reáliskola pedagógusai látogattak el hozzánk az elmúlt héten, hogy bepillantsanak gyülekezetünk és iskolánk mindennapjaiba.

Jótékonysági bál
Nyílt nap iskolánkban (2023)
Szent Mihály-napi, szüreti táncházat tartottak néptáncosaink az iskolaudvarban VIDEÓ

<<< 85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192   193-204   205-216   217-228 >>>