Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Első találkozás az 1.B-ben

2019. szeptember 18.
Felvidéken járt a tantestület

2019. szeptember 15.
Madarak és Fák Napja

2019. május 10.
Iskolánk így emlékezik a madarak és fák napjára:
Kupakgyűjtés iskolánkban

2019. május 08.
Egy beteg kisfiú segítésére gyűjt kupakokat iskolánk. Egy szülő kezdeményezte a jótékonysági akciót.
Alapítványi családi nap

2019. május 08.
Húsz évvel ezelőtt jött létre a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány. Május 19-én hálaadó istentisztelet lesz az evangélikus templomban, emellett családi napra várjuk a gyülekezet tagjait! Részletek:
A mese a lélek tápláléka

2019. május 08.
Bobai tagintézményünk április 12-én tartotta költészet napi ünnepségét, s versenyét, melyen iskolánk tanulói is részt vettek.
Arany-jelvény a Kazinczy versenyen

2019. május 06.
Pungor Viktória 8.b osztályos tanulónk Arany-jelvény díjat kapott a Kazinczyról elnevezett Szép magyar beszéd verseny országos döntőjében.
Kamara Virtuóz büszkeségünk

2019. május 05.
Iskolánk egykori tanulója Rákos Júlia is részt vesz társaival a Duna Televízió komolyzenei tehetségkutató műsorában a Kamara Virtuózokban. Méltán lehetünk büszkék Kerti Áron tanítványára.
Erdélyben járt a Berke néptánccsoport

2019. május 04.
Hatnapos erdélyi útról tért haza nemrégiben a Reményik iskola Berke csoportja, valamint a táncosokat elkísérő Szabó-legények.
Atlétika diákolimpia

2019. május 02.
Iskolánk az atlétika diákolimpia III. korcsoportjának versenyein vett részt. Tanulóink 60m és 600m futásban, valamint kislabdahajításban mérték össze a tudásukat a többi szombathelyi iskolával.
Kiemelkedő eredmény technikából

2019. április 30.
„Ismerem a technikai környezetemet” – Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi dunántúli verseny döntőjében - ahová minden megyéből a legjobb jutott be...
Labdarúgó diákolimpia IV. korcsoportban

2019. április 29.
Iskolánk csapata a labdarúgó diákolimpia IV. korcsoportjának (7-8. osztály) mérkőzésein vett részt.
IX. MAGYAR LOVAS HADTÖRTÉNETI BEMUTATÓ

2019. április 29.
A történelmi hagyományainkat bemutató egész napos rendezvényt a Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület, társegyesületeivel idén is megrendezi.
Brenneres foci eredmények

2019. április 29.
Iskolánk részt vett a Boldog Brenner János Általános Iskola és Gimnázium által szervezett versenynapon, melyen anyanyelvi, informatikai és kispályás labdarúgás versenyen mutathatták meg ügyességüket a diákok.

Friss fotógalériák

Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón
Első találkozás az 1.B-ben
Irány a kiskert!

Nyitott ajtók 2019. július
Nyitott ajtók 2019. június
Nyitott ajtók 2019. május

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

<<< 25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168 >>>