Középdöntős a Vasi Kislegényczéh

A Fölszállott a páva első élő adásában is sikeresen szerepelt a Reményik-iskola néptáncosaiból alakult Vasi Kislegényczéh. Kivívták a zsűri elismerését, s ezzel egyenes ágon kerülhettek be a tehetségkutató középdöntőjébe.
Laborgyakorlaton járt a hetedik évfolyam

2019. november 10.
Szülői hivatás betöltve

Szülői hivatás "betöltve"

2019. november 10.
Elsőáldozás a Kálvárián

2019. június 14.
2019. május 26-án, húsvét 6. vasárnapján került sor a Kálvária templomban az elsőáldozásra.
Országos tudásbajnok angolból

2019. június 14.
Kiss Dominik Samuel 3.b osztályos tanulónk 19. helyezést ért el angolból az országos tudásbajnokságban. Gratulálunk!
Gencsi Söprű

"Gencsi Söprű"

2019. június 12.
Huszonharmadik alkalommal rendezték meg a Gencsi Söprű Néptáncfesztivált pünkösd vasárnapján, melyen a nyugat-dunántúli régió hatszáz táncosa lépett közönség elé Gencsapátiban.
Pünkösd hétvégéjén kolozsvári vendégek jártak iskolánk Berke néptánc csoportjánál

2019. június 11.
A látogatás a reményikes táncosok áprilisi, erdélyi szerepléssorozatának viszonzását jelentette, amikor is Erdély "fővárosában" - Reményik Sándor szülővárosában - a Bogáncs Néptáncegyüttes fogadta a szombathelyieket.
Művészeti gála

2019. június 08.
Iskolánk művészeti tagozatos növendékei június 6-án tartották gálaműsorukat az MMIK színháztermében. A gálán a kézműves, zene, kortárs tánc, néptánc és színjátszó tanszak növendékei egyaránt bemutatkoztak.
Országos tudásbajnokság környezetből

2019. június 08.
Maurer Gábor 1. a osztályos tanulónk részt vett és kiváló eredményt ért el az országos tudásbajnokság szegedi döntőjében, 17. helyezett lett. Gratulálunk!
Túráztak alsósaink

2019. június 08.
Iskolánk névadójára, Reményik Sándorra emlékezünk minden év októberében. Az alsósok a rossz idő miatt az egyik napot június 4-én tartják. Így volt ez idén is.
Bozsik foci II. korcsoportban

2019. június 08.
Iskolánk Vépen a II. korcsoportos Intézményi Bozsik Program rendezvényen vett részt, amelynek keretében a programban résztvevő iskolák csapataival mérték össze a tudásukat diákjaink.
Növendékhangverseny III.

2019. június 06.
Június 5-én Kerti Áron és Hotzi Péter tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:
Középpontban a hazai madárfajok

2019. június 06.
A madarak- és fák napjához kapcsolódóan rajzpályázatot hirdetett iskolánk, melyre több mint 100 képet készítettek diákjaink. A legjobban sikerült alkotásokból kiállítás nyílt aulánkban.
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján

2019. június 05.
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ünnepi megemlékezés volt az evangélikus templomban.
Városi Diáksport

2019. június 05.
Iskolánk a Városi Diáksport Napon vett részt strandröplabdában és lábteniszben a III. és a IV. korcsoportban egy-egy fiú- és lány csapattal.

Friss fotógalériák

Kamaszok - a Reményik Suliszínház előadása
Suligaléria nyílt a folyosón
Vetélkedő és ünnepség a Reményik napon

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Minden oldalról körülfogtál, kezedet rajtam tartod.

(Zsolt 139,5)

Ki választana el minket Krisztus szeretetétől? Nyomorúság, vagy szorongattatás, vagy üldözés, vagy éhezés, vagy mezítelenség, vagy veszedelem, vagy fegyver?

(Róm 8,35)

<<< 25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168 >>>