Lelki megerősítés
Tanévzáró az alsó tagozaton

Az idei évben is rendhagyó módon kellett a tanévet zárnunk.
Elballagtak végzőseink

2021. június 17.
Tanévzáró a felsős osztályokban

2021. június 17.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
- Az iskolában, a televízióban, a könyvtárban, a fürdőben és a moziban is jártak az olvasótáborosok az idén.
Németes tábori élmények

2020. július 07.
Idén már sokadik alkalommal, mégis egy kicsit másképp szerveztük német táborunk.
Hittan hét volt iskolánkban

2020. június 28.
Az ügyeletes gyerekek és azok számára, akik hittanos táborra készültek a szünidőben, hittanos hetet szerveztek az evangélikus gyülekezet hitoktatói. A hét során Jézus példázataival foglalkoztak.
Az újratalálkozás pillanatai

2020. június 28.
Az online időszakban talán a legjobban egymás társasága hiányzott a gyerekeknek. Így több osztály tanítói, tanárai is közös találkozásra hívták az utolsó hetekben a tanulókat.
Rajzpályázat sikerek a digi időszakban

2020. június 27.
„Húsvét Hagyományok” címmel hirdetett rajpályázatot a Hagyományőrzés Kulturális Egyesület az online oktatás idején, melynek eredményhirdetését, s ünnepélyes díjátadóját nemrég tartották meg Budapesten. Tanulóink szép alkotásait is díjazták:
Kiemelkedő tanulóinkat is jutalmaztuk

2020. június 27.
Az idei tanévben is jutalmaztuk a kiemelkedő eredményeket elért tanulóinkat a bizonyítvány osztások alkalmain. A nyolcadikosok közül ketten vehették át intézményünk rangos elismerését a Reményik-gyűrűt.
Művészeti tábor 2020.

2020. június 21.
Iskolánk idén először szervezett művészeti tábort, nem csak művészetis diákoknak. Fergeteges hangulat, sok játék, tánc, kézműveskedés, színjátszás, móka és kacagás várta a gyerekeket.
Elbúcsúztak nyolcadikosaink

2020. június 21.
Rendhagyó ballagás és búcsú adatott az idei végzős osztályaink számára. Saját osztályközösségükben búcsúzhattak társaiktól és tanáraiktól a nyolcadikosok.
Digi Gála 5. rész

2020. június 21.
A néptáncos növendékeink karanténpillanatait láthatják a Digi Gála 5. részében:
Tanévzáró istentisztelet 2020.

2020. június 15.
Iskolánk ebben az évben rendhagyó módon, online istentisztelettel zárja az idei tanévet:
Digi Gála 4. rész

2020. június 15.
Művészeti iskolánk digi gálájának következő részében a Reménységek színjátszócsoport előadását láthatják:
Magyarország jó tanulója, jó sportolója

"Magyarország jó tanulója, jó sportolója"

2020. június 11.