Lelki megerősítés
Nemzeti Összetartozás rajzpályázat díjazottjai

Az Őrvidék Ház a Nemzeti Összetartozás jegyében hirdetett rajpályázatot nemrég, melyen több tanulónk alkotását díjazták.
Összetartoztunk - Összetartozunk!

2021. december 07.
Munkatársat keres a bobai óvoda

2021. december 04.
A trianoni békediktátumra emlékeztünk a nemzeti összetartozás napján

2021. június 07.
Míg a felsősök videókon és közös beszélgetéseken idézték fel a 101 évvel ezelőtti eseményeket, addig az alsósok a Falumúzeumban népünk hagyományaival, kultúrájával, régi mesterségekkel ismerkedhettek.
Alapműveleti Matematikaverseny sikerek

2021. június 06.
Iskolánk két 4.a osztályos tanulója ért el kiemelkedő eredményt az Alapműveleti Matematikaverseny megyei fordulójában.
Jonatán Országos Olvasási Verseny eredményei

2021. június 06.
A Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia az általános iskola 1-8. osztályos diákjai részére hirdeti meg minden évben országos olvasási versenyét, melyen iskolánk két 4.a osztályos tanulója szép eredményt ért el
Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztivál sikerei

2021. június 05.
Tanulóink közül többen képviselték iskolánkat a Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztiválon, melyet az AGORA Szombathelyi Kulturális Központban rendeztek meg gyermeknapon. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek a szép eredményekhez!
Táncos utazás a Kárpát-medencében

2021. június 04.
„Száll a lelkem” címmel készítenek filmet a nemzetrészek összetartozásáról a gencsapáti hagyományőrzők és a szombathelyi ELTE SEK Szökős Néptáncegyüttes táncosai. Iskolánk néptánc szakágának növendékei is részt vesznek a produkcióban.
Magyar hősökre emlékeztünk

2021. május 30.
Iskolánkból elballagott, valamint jelenleg is ide járó kihuszárok együtt emlékeztek a "magyar hősök emlékünnepén".
Első szolgálat

2021. május 25.
A pünkösdi családi istentiszteleten, Lasics Olivér, Szabó Eszter evangélikus tanító nénink kisdiákja először szolgált az ifjúsági zenekarban. Szeretettel várjuk a szívesen csatlakozó evangélikus diákokat zenekarunkba!
Adományozz biciklit gyereknapra!

2021. május 21.
Mesél az erdő - olvasótábor idén is

2021. május 21.
Kedves Szülők! Idén is megszervezzük az olvasótábort június 28 - július 2. között, melyre az iskolánkban tanuló diákokat várjuk 1 - 4. osztályig.
Jelentkezés a nyelvi táborra

2021. május 21.
Kedves Szülők! Idén is megszervezzük a nyelvi tábort június 28 - július 2. között, melyre az iskolánkban angol- és német nyelvet tanuló diákokat várjuk 2-7 osztályig.
Művészeti iskolai beiratkozás a 2021/22-es tanévre

Magyar huszár rajzpályázat eredményei

"Magyar huszár" rajzpályázat eredményei

2021. május 19.
Iskolánk az idei évben is meghirdette a „MAGYAR HUSZÁR” c. rajzpályázatot, melyre szép számmal érkeztek alkotások. Ezeket a rajzokat intézményünk bejáratánál tekinthették meg az érdeklődők. A szakértő zsűri értékelte a pályaműveket, íme a díjazottak listája:

Friss fotógalériák

Néptánc-koreográfiák sikere
Szép sikerek a Szent Márton Kézilabda Tornán
Csendesnap az egészség jegyében

Állati jó mulatság a nyílt napunkon
Reményik napok iskolánkban
"Száll a lelkem..."

Ez a nép... aranyból istent csinált magának. Mégis, bocsásd meg vétküket!

(2Móz 32,31b-32a)

Vigyázzatok, testvéreim, senki ne szakadjon el közületek az élő Istentől hitetlen és gonosz szívvel. Sőt buzdítsátok egymást minden egyes napon...

(Zsid 3,12-13)

<<< 25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168 >>>