Lelki megerősítés
Nyílt nap a 15 éves iskolánkban

Iskolánk szombaton tartotta bemutatkozó foglalkozásait a leendő elsősöknek és családjaiknak.
A tölgy

2022. november 23.
Intézményi Bozsik Programon vettek részt iskolánk tanulói

2022. november 21.
MEGTELT! a Mesés nyári tábor

2022. május 03.
Június 27. és július 1. között tartjuk Mesés nyári táborunkat.
Emlékmű futás eredményeink

2022. április 29.
Április 29-én rendezték meg az Emlékmű futást, melyen iskolánk alsósai közül 38 kisgyerek vágott neki a próbatételnek.
Döntőbe jutott csapatunk a ZöldOkos Kupán

2022. április 29.
A Fenntarthatósági témahéthez kapcsolódó ZöldOkos Kupa regionális középdöntőjéből az országos döntőbe jutott a 7.a osztály 3 fős csapata.
Városi Atlétika Diákolimpia sikerek

2022. április 29.
Iskolánk a Városi Atlétika Diákolimpián szerepelt, sportolóink nagyon szép eredményeket értek el.
Zrínyi országos eredmények

2022. április 29.
Négy tanulónk is továbbjutott idén a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos fordulójára, nagyon szép eredményekkel tértek haza. Gratulálunk diákjainknak és felkészítőiknek!
Fenntarthatósági témahét volt iskolánkban

2022. április 29.
Iskolánk 12 osztálya vett részt a "Környezetvédelem és fenntarthatóság a klímaváltozás árnyékában" elnevezésű projekt keretében megvalósuló „Dél-Pesti-Vasi Vízőrzők" című tanulmányi versenyben.
Újabb néptáncos sikerek

2022. április 27.
Ismét bemutatkoztak iskolánk néptáncos tehetségei. Április 25-én Pápán rendeztek szólótáncversenyt, amely egyben a Gyermek Néptáncosok Országos Szólótáncfesztiváljának közép-dunántúli regionális válogatója volt.
Megyei szép olvasási, nyelvi verseny

2022. április 27.
Megyei szép olvasási, nyelvhelyességi és helyesírási versenyen jártunk alsós tanulóinkkal a Dési Iskolában április 13-án. Évfolyamonként 25-30 tanuló versenyzett a megyéből.
Jótékonysági bál

2022. április 26.
Iskolánk az idei évben újra megtartja jótékonysági bálját, melynek célja, hogy pedagógusaink és a gyermekek szülei kötetlen hangulatban töltehessenek együtt időt.
Jáki Nagy Márton nyomában jártunk

2022. április 25.
Iskolánk csapata első alkalommal vett részt a Jáki Nagy Márton Általános Iskola csapatversenyén.
Egy kiváló angol eredmény

2022. április 24.
Egyfordulós országos angol levelező projektversenyen 3. helyezést ért el a 7.a osztály csapata. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőjüknek!
Megkezdődött az idei Bozsik foci program

2022. április 23.
Iskolánk diákjai a tavaszi szünetben sem tétlenkedtek, hiszen a Labdarúgó Intézményi Bozsik program keretein belül a III-IV korcsoportosok április 20-án, míg a II. korcsoportosok április 21-én léptek pályára az Oladi, Vépi, Bolyai, és Váci iskola tanulói ellen.

Friss fotógalériák

Nyílt nap a 15 éves iskolánkban
Iskolánk 15 éves jubileumi ünnepsége
Felvidéken jártak a reményikes diákok

A kreatív táncos csoport tanévzárója
A balázsolás hagyományát elevenítettük fel
"Ifjú pásztor született..." - néptáncos karácsony

Az Úr színe előtt járhatok az élők földjén.

(Zsolt 116,9)

Isten pedig nem a holtak Istene, hanem az élőké. Mert az ő számára mindenki él.

(Lk 20,38)

<<< 25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168 >>>