Lelki megerősítés
Vérző Magyarország - Trianon emlékkonferencia az Őrvidék-házban

A 100. évforduló alkalmából szervezett rendezvényre várják a történelem és irodalom iránt érdeklődőket. A rendezvényen előadást tart iskolánk történelem tanára, Dalos Tibor is.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
Művészeti tábor június 16-tól!

2020. május 27.
A Vasi Kislegényczéh a döntőben is szerepelhet

2019. december 14.
A vasi kislegényekkel vált teljessé a Duna Televízió Fölszállott a pávájának döntős csapata. A Vasi Kislegényczéh rábaközi táncokkal mutatta meg tehetségét a középdöntőben.
Meseíró verseny siker

2019. december 10.
Hanzsér Dominik 3.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a pápai Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola meseíró versenyén.
3. hely szövegértésből

2019. december 10.
Szeles Janka 2.b osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában megrendezett szövegértés és hangos olvasás versenyen.
Szent Márton Kézilabda Kupa sikerek

2019. december 10.
A Szent Márton Kézilabda Kupán mérték össze tudásukat tanulóink a város iskoláival. Szép eredmények születtek:
Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

2019. december 07.
December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Így látom én

2019. november 29.
Az " Így látom én" című rajzpályázaton vettek részt diákjaink, szép eredményeket értek el alkotásaikkal.
Labdarúgás III. korcsoport

2019. november 29.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a III. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Angol versmondó verseny sikerek

2019. november 25.
Idén is megszervezték a Nyitra utcai versmondó versenyt, ahol diákjaink ismét szép eredményeket értek el.
Labdarúgó torna a Brennerben

2019. november 25.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a IV. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.

Friss fotógalériák

Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!
Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Dávid így felelt a filiszteusnak: Te karddal, lándzsával és dárdával jössz ellenem, de én a Seregek Urának… a nevében megyek ellened…

(1Sám 17,45)

Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, sarut húzva lábatokra, készen a békesség evangéliuma hirdetésére.

(Ef 6,14–15)

<<< 25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168 >>>