Lelki megerősítés
Kishuszár tábor Oszkón

A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
Színpadról színpadra

2020. január 30.
A Vasi Kislegényczéh ismertté, s elismertté vált a Fölszállott a páva című tehetségkutató műsor után és sorra hívták őket az elmúlt időszakban fellépésekre. Ezekről láthatnak fotókat:
1. hely asztalitenisz bajnokságon

2020. január 29.
A 2020-as év első országos asztalitenisz versenyén, a Budapest Bajnokságon Poór Balázs 5.a osztályos tanulónk az U12-es korcsoportban aranyérmet szerzett.
Gyorskorcsolya diákolimpia

2020. január 29.
Szép eredmények születtek a gyorskorcsolya diákolimpián. Nagyon ügyesen szerepeltek tanulóink.
Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny 2020.

2020. január 24.
A magyar kultúra napjához kötődve 2020-ban is megrendezésre került iskolánkban a Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny.
A doni áttörés áldozataira emlékeztünk

2020. január 13.
Iskolánk 8. osztályos tanulóival vettünk részt a városi megemlékezésen.
Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Sikeresen szerepeltek tanulóink a január 9-én megrendezett gyorskorcsolya versenyen. Gratulálunk!
Egy közös délután a másodikosoknál

2019. december 31.
Közös délutánt töltöttek együtt a 2. a és 2.b osztályos tanulóink december 18-án. Együtt játszottak, énekeltek az iskolában.
Színházbejáráson volt a 2.b

2019. december 31.
Színházbejáráson volt 2.b osztályunk a szünet előtti napokban a Weöres Sándor Színházban.
Gyere velünk!

2019. december 31.
Idén is megrendezték Szombathelyen a Gyere velünk! elnevezésű városi sportvetélkedőt, melyen részt vett iskolánk csapata is.
A Vasi Kislegényczéh az Evangélikus magazin műsorában

2019. december 31.
A Duna Televízió Evangélikus magazinjának készítői jártak Szombathelyen a Fölszállott a páva döntője előtt. A kislegényekről készült összeállítást a műsor második felében láthatják:
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

2019. december 22.
Közönségdíjas lett a Vasi Kislegényczéh a Duna Televízió Fölszállott a páva c. műsorának döntőjében! Hálásan köszönjük mindazok támogatását, lelkesedését, akik figyelemmel kísérték, megszerették, s bármilyen módon segítették a Vasi Kislegényczéh szereplését!
Áldott ünnepeket kívánunk!

2019. december 22.
Iskolánk december 20-án tartotta karácsonyi istentiszteletét az evangélikus templomban, melyen közreműködtek művészeti iskolánk diákjai és énekkarosaink is.

Friss fotógalériák

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

[Az Úr] mennyei kenyérrel tartotta jól őket. Megnyitotta a kősziklát, és ömlött a víz, folyó áradt a szomjú földön. Mert emlékezett szent ígéretére…

(Zsolt 105,40–42)

Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, aki megáldott minket mennyei világának minden lelki áldásával Krisztusban.

(Ef 1,3)

<<< 25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168 >>>