Lelki megerősítés
Mozgalmas néptánc-hétvége

Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl iskolánk néptáncosai, néptáncközösségei. Gencsapátiban előbb vasi szólótáncversenyt, majd néptáncfesztivált rendeztek, melyeken félszáz növendékünk szerepelt.
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam

2021. szeptember 18.
Újra egy közösségben a templomban

2021. szeptember 16.
Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny

2020. december 03.
Versenyfelhívás!
A Reményik-vetélkedő eredménye

2020. december 01.
Az egyházi iskolák közötti vetélkedőjének eredményei
Központban az egészség

2020. november 29.
November második hetében egészségnapot tartottak az alsó tagozatosaink. Idén a járványhelyzet miatt osztályközösségükben emlékeztek a gyerekek, a középpontban az egészség védelme állt.
KARBANTARTÓT KERESÜNK!

2020. november 24.
KARBANTARTÓT KERESÜNK BOBAI MUNKAVÉGZÉSSEL.
Dupla siker a Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztiválon

2020. november 19.
A karantén miatt tavasszal elmaradt az amatőr előadóművészeti bemutató, és a járvány második hulláma is arra kényszerítette az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ munkatársait, hogy online szervezzék meg a Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztivált, melyen két tanulónk dupla sikert érdemelt ki.
Kossányi vers- és prózamondó verseny sikerei

2020. november 17.
Lezajlott a testvériskolánk, a szentpéteri Kossányi József Alapiskola és Óvoda által meghirdetett KOSSÁNYI JÓZSEF VERS ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY. A járványügyi helyzetből kifolyólag online valósulhatott meg. A versenybe 6 iskola 62 tanulója kapcsolódott be, intézményünk diákjai is szép eredményeket értek el.
Reményik nap

2020. november 17.
Iskolánk névadójára emlékezve idén is megszervezte a Reményik napot, melyet a járványügyi helyzetre való tekintettel osztályközösségeinkben élhettünk át együtt.
Kossányi rajzverseny díjazottjai

2020. november 14.
A Kossányi napokhoz kapcsolódva idén is meghirdette rajzversenyét felvidéki testvériskolánk. A pályázat keretében a Szentpéter c. vershez készítettek illusztrációkat a gyerekek.
Online csatlakoztak néptáncosaink a Szivárvány Gyermek Néptáncfesztiválhoz

2020. október 30.
A Reményik Sándor Evangélikus Iskola és AMI Bölicze, Bariska és Möndölecske néptánccsoportja a szombathelyi evangélikus gyülekezeti teremből online jelentkezett be a Bükön rendezett XVIII. Szivárvány Gyermek Néptáncfesztiválra.
Kiemelkedő eredmények a Kenguru matematika versenyen

2020. október 26.
Iskolánk tanulói szép eredményekkel végeztek a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen. A díjátadó ünnepséget a Reményik nap keretében tartottuk meg.
Pályázati felhívás az összetartozás évében

2020. október 17.
A Nemzeti Összetartozás Évében egy pályázatot hirdettünk iskolánk tanulói számára. Továbbra is várjuk a gyerekek ötletes munkáit!
Reményik napok versenyfelhívás

2020. október 16.
Az idei év versenyfelhívása az egyházi intézmények számára: (MEGVÁLTOZOTT A HATÁRIDŐ!!!)

Friss fotógalériák

Mozgalmas néptánc-hétvége
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam
Tanévnyitó ünnepség 2021.