Lelki megerősítés
Vérző Magyarország - Trianon emlékkonferencia az Őrvidék-házban

A 100. évforduló alkalmából szervezett rendezvényre várják a történelem és irodalom iránt érdeklődőket. A rendezvényen előadást tart iskolánk történelem tanára, Dalos Tibor is.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
Művészeti tábor június 16-tól!

2020. május 27.
Áldott ünnepeket kívánunk!

2019. december 22.
Iskolánk december 20-án tartotta karácsonyi istentiszteletét az evangélikus templomban, melyen közreműködtek művészeti iskolánk diákjai és énekkarosaink is.
Betlehemi játékok

2019. december 22.
Iskolánk ötödik osztályos tanulói a betlehemezés néphagyományát mutatták be társaiknak, a városunkhoz közeli Bozzaiból hozták el közénk a népszokást.
Szavazzanak a Vasi Kislegényczéhre a döntőben is!

2019. december 19.
IZGULJUNK ÉS SZURKOLJUNK EGYÜTT A VASI KISLEGÉNYCZÉH SIKERÉÉRT A PÁVA-DÖNTŐBEN!!!
Ünnepi istentiszteleti rend

2019. december 19.
A karácsonyi ünnepkörben a következő időpontokban tartunk istentiszteletet:
Lucáztak a harmadikosaink

2019. december 19.
A lucázás néphagyományát elevenítették fel december 13-án harmadikosaink.
Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Új képek a suligalériában

2019. december 19.
Ezúttal Szekeres Márton (8.a) és Heitler Dávid (7.a) képei nyitják a suligalériát, melyben a 4.a eddigi munkáiból láthatnak válogatást.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Balogh József emlékkoncert

2019. december 19.
Iskolánk adott helyet hétvégén a 8 éve elhunyt kollégánk, Balogh József költő tanár emlékére rendezett koncertnek.
Pedagógusokat keresünk!

2019. december 17.
Intézményünk tanítót és/vagy pedagógiai asszisztenst, valamint informatika tanárt keres.
Felhívás Gazdag Erzsi vers- és mesemondó versenyre

2019. december 17.
A szép hagyományt őrizve ebben az évben is megrendezzük a Gazdag Erzsi vers-és mesemondó versenyt, mely a magyar kultúra napjához, Himnuszunk születésnapjához kapcsolódik. Rendezvényünkre szeretettel várjuk az intézmények házi versenyének győzteseit.
Beiskolázási tájékoztató

2019. december 17.
Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásról:

Friss fotógalériák

Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!
Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Dávid így felelt a filiszteusnak: Te karddal, lándzsával és dárdával jössz ellenem, de én a Seregek Urának… a nevében megyek ellened…

(1Sám 17,45)

Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, sarut húzva lábatokra, készen a békesség evangéliuma hirdetésére.

(Ef 6,14–15)

<<< 13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156 >>>