Lelki megerősítés
A Don-kanyarban elesett magyar katonákra emlékeztünk

Épp 78 évvel ezelőtt, 1943. január 12-én kezdődött a doni katasztrófa, amikor a szovjet seregek áttörték a magyar arcvonalat, és néhány hét alatt felmorzsolták seregeinket.
Nyitott ajtók 2020. december - karácsony

2020. december 22.
Szólótáncos sikerek

2020. december 21.
Tavaszi szünet

2020. április 08.
Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban

2020. április 07.
A koronavírus-járvány miatt kialakult rendkívüli helyzetben még több lelki tartalommal készül a Credo Rádió minden napra hallgatóinak. Imádságok, áhítatok, beszélgetések hangzanak el püspökeinkkel, evangélikus lelkészekkel, ezen kívül a szombathelyi evangélikus templomban rögzített nagyheti alkalmak, istentiszteletek felvételeit is meghallgathatják a rádión keresztül. A hanganyagok elérhetőek lesznek az egyházközség honlapján is!
Hétkezdő áhítat április 6-án

2020. április 06.
Hallgassátok szeretettel iskolánk hétkezdő áhítatát, imádkozzunk együtt!
A Reménységek üzenete: Otthon jó!

2020. április 02.
A Reményik-es színjátszók legkisebbjei, a Reménységek csoport ezzel az összeállítással küld biztató üzenetet iskolánk minden tagjának, fogadjátok szeretettel:
Hétkezdő áhítat március 30-án

2020. március 30.
Kezdjünk a hetünket most, az otthon töltött időszakban is Isten igéjére figyelve! Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Jézus csodái - ingyenesen elérhető kiadványok

2020. március 27.
A Luther Kiadó ingyenesen letölthető kiadványokkal jelentkezik a következő időszakban. Választásuk elsőként a **Jézus csodái – Bibliai színezőre** esett, amelyet letölthetnek és kinyomtathatnak otthon a családok.
Iskolánk hétkezdő áhítata

2020. március 24.
Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Álomút c. rajzpályázat sikerei

2020. március 18.
Intézményünk két tanulója vett részt és szerepelt eredményesen a Magyar Közút Zrt által meghirdetett Álomút című rajzpályázaton. Gratulálunk diákjainknak!
Bemutató az 1.b osztályban

2020. március 18.
Harmadik alkalommal tartott bemutató foglalkozást februárban az 1.b osztály. Báboztak, verset mondtak, énekeltek és vidám jelenettel szórakoztatták a szülőket, nagyszülőket.
Az evangélikus pedagógia jövője

2020. március 18.
Kényszerhelyzetben, de az évtized innovációját sikerült megteremteni – jelentette ki Maruzsa Zoltán közoktatásért felelős államtitkár a Magyarországi Evangélikus Egyház Nevelési és Oktatási Osztályának vezetője és az EMMI oktatásért felelős államtitkárának és helyettes-államtitkárának, Kisfaludy Lászlónak március 17-i találkozóján, az egyház országos központjában.
Igazgatói közlemény

2020. március 16.
Változások gyülekezetünk életében

2020. március 15.
Egyházunk püspökei körlevelükben nyomatékosan azt tanácsolták az egyházközségeknek, hogy 2020. március 16-tól kezdve bizonytalan ideig, de legalább virágvasárnapig ne tartsanak sem istentiszteleti, sem egyéb gyülekezeti alkalmat. Emellett sok változás érinti gyülekezetünket, melyet az alábbiakban olvashatnak:

Friss fotógalériák

Központban az egészség
Reményik nap
Nyilvános próbát tartott a TenSing Savariae

Nyitott ajtók 2020. december - karácsony
Nyitott ajtók 2020. december - advent
Szólótáncos sikerek

Az asszony (...) szakított hát a gyümölcséből, és evett. Adott a vele levő férjének is, és ő is evett.

(1Móz 3,6)

Vajon vezethet-e vak világtalant? Nem esnek-e mindketten verembe?

(Lk 6,39)

<<< 13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156 >>>