A doni áttörés áldozataira emlékeztünk

Iskolánk 8. osztályos tanulóival vettünk részt a városi megemlékezésen.
Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Egy közös délután a másodikosoknál

2019. december 31.
Felhívás - Reményik napok

2019. október 01.
Iskolánk ebben a tanévben is megrendezi a „Reményik napok” keretében az egyházi iskolák felső tagozatos tanulói számára vetélkedőjét az évfordulók jegyében.
Kishuszárjaink Pákozdon

2019. szeptember 30.
A X. Honvédfesztiválon jártak diákjaink
Terményhálaadó istentisztelet lesz gyülekezetünkben

2019. szeptember 30.
Az előttünk álló vasárnapon (október 6.) terményhálaadó istentisztelet lesz gyülekezetünkben 9 órától és 10.30-tól is.
Tavaszi szellő az évnyitó konferencián

2019. szeptember 28.
Iskolánk Tavaszi Szellő Énekegyüttese nyitotta meg a Vas Megyei Szakmai Tanévnyitó Konferenciát.
Atlétika siker

2019. szeptember 28.
Iskolánk a városi atlétika bajnokság II. korcsoportjának a versenyén vett részt. Tanulóink kislabdahajításban, 40m futásban, valamint 4x50m váltófutásban mérték össze a tudásuk a többi szombathelyi iskola tanulóival.
Új beosztott lelkész Bobán

2019. szeptember 24.
Németh Kitti a bobai evangélikus gyülekezetben szolgál beosztott lelkészként, tanít hittant a gyerekeknek az óvodában és az általános iskolában. Az MTVA készített riportot a fiatal lelkésznővel.
Új testvériskolai kapcsolat

2019. szeptember 22.
Új testvériskolai kapcsolatot alakított ki iskolánk egy bajor evangélikus intézménnyel. Egy német határmenti kisvárosba, Ortenburgba látogatott nemrég tantestületünk néhány tagja, hogy megismerje az ottani iskola működését.
Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019. szeptember 18.
2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Első találkozás az 1.B-ben

2019. szeptember 18.
Hagyomány intézményünkben, hogy az elsősök még a tanév megkezdése előtt találkoznak, hogy megismerkedjenek egymással és a tanító nénikkel.
Felvidéken járt a tantestület

2019. szeptember 15.
A szomszédos Szlovákia magyar településeit látogatta meg tantestületünk az idei tanévkezdő csendesnapokon.
Irány a kiskert!

2019. szeptember 12.
A 4. b osztály rendkívüli környezetismeret óra keretein belül ismerkedhetett meg a veteményes gondozásával és kincseivel.
Országos győzelem asztaliteniszben

2019. szeptember 12.
Poór Balázs 5.a osztályos tanulónk képviselhette a nyáron Magyarországot az Euro Mini Champs elnevezésű francia nemzetközi asztalitenisz-bajnokságon, majd a hazai évadnyitó ranglistaversenyen is remekelt.

Friss fotógalériák

Szép eredmények korcsolya versenyen
Színházbejáráson volt a 2.b
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

Nyitott ajtók 2019. november
Nyitott ajtók 2019. október
Nyitott ajtók 2019. szeptember

Én, az Úr vagyok a ti Istenetek, aki kihoztalak benneteket Egyiptomból, hogy ne legyetek többé azoknak a szolgái. Összetörtem igátok jármát, hogy fölegyenesedve járhassatok.

(3Móz 26,13)

Krisztus szabadságra szabadított meg minket, álljatok meg tehát szilárdan, és ne engedjétek magatokat újra a szolgaság igájába fogni.

(Gal 5,1)

<<< 13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156 >>>