Lelki megerősítés
Beiskolázás
Kiemelkedő eredmények a Kenguru matematika versenyen

Iskolánk tanulói szép eredményekkel végeztek a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen. A díjátadó ünnepséget a Reményik nap keretében tartottuk meg.
Pályázati felhívás az összetartozás évében

2020. október 17.
Reményik napok versenyfelhívás

2020. október 16.
Tájékoztatás

2020. március 12.
Tisztelettel tájékoztatjuk a kedves szülőket, és diákjainkat, hogy a kormány március 11-i 41/2020. (III. 11.) rendelete alapján (Magyar Közlöny 2020. évi 40. szám) iskolánk az elkövetkezendő időszakban felfüggeszti az osztálykirándulásokat, és a gyermekek utaztatásával járó összes programját. Továbbá:
Zrínyi matematika verseny sikerek

2020. március 08.
Három tanulónk képviselheti Vas megyét a Zrínyi Matematika Verseny országos döntőjében, s két pedagógust díjaztak iskolánkból a pénteki eredményhirdetésen.
Óvodapedagógust keresünk!

2020. március 07.
A Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola óvodapedagógust keres Bobai Óvoda Tagintézményébe 2020. április 1-től óvodapedagógusi munkakör betöltésére.
Testnevelés óra bemutató

2020. március 07.
Iskolánk évek óta kiváló szakmai kapcsolatot ápol az ELTE-SEK Sporttudományi Intézetével, amelynek keretben Tóth Zsolt tanár úr ősszel szólóban, míg tavasszal iskolánk diákjaival tart bemutató órát a testnevelés szakos hallgatók számára az egyetemi sportcsarnokban.
Tornaverseny siker

2020. március 06.
Városi Alapszintű Tornaversenyen jártak diákjaink, melyen csapatunk 3. helyezést ért el.
ELMARAD! a Huszártoborzó a Vasi Skanzenben

2020. március 06.
Dr. Nemény András Szombathely MJV polgármestere a március 15-i ünnepség szombathelyi eseményeinek, rendezvényeinek lemondásáról döntött. Ennek értelmében a Huszártoborzó rendezvény elmarad. Ünnepi megemlékezés lesz azonban a vasárnapi istentiszteleteken 9 és 10.30 órától az evangélikus templomban.
Vacsoracsata a 4.a-ban

2020. március 03.
A 4.a osztályban hagyomány már, hogy évszakonként együtt ünneplik a szülinapos társaikat. Vidám, játékos feladatokkal, finomságokkal készülnek erre az alkalomra.
Sakkjátszótér gyülekezetünkben

2020. március 02.
A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítványának szervezésében iskolára felkészítő sakkjátszótér foglalkozások indulnak gyülekezetünkben.
ELMARAD! Vas megyébe száll a gyerek páva

ELMARAD! Vas megyébe száll a "gyerek" páva

2020. március 02.
A március 28-i Vas megyébe száll a "gyerek" páva c. rendezvény elmarad.
Bozsik torna II. korcsoport

2020. március 02.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében az II. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner iskolában.
Bolyai természettudományi verseny sikerek

2020. február 27.
Iskolánk két csapata vett részt a Bolyai Területi Természettudományi csapatversenyen. Tanulóink szép eredményeket értek el az 5 megye versenyében.
Pedagógusokat keresünk!

2020. február 22.
Intézményünk a 2020/2021. tanévre informatika szakos tanárt keres. Jelentkezés módja: remenyik@lutheran.hu e-mail címen önéletrajzzal.

Friss fotógalériák

Nyilvános próbát tartott a TenSing Savariae
Az aradi vértanúkra emlékezett iskolánk
Tanévnyitó istentisztelet 2020.

Nyitott ajtók 2020. július
Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!

Van-e kőszikla Istenünkön kívül?

(Zsolt 18,32b)

Mert más alapot senki sem vethet a meglevőn kívül, aki Jézus Krisztus.

(1Kor 3,11)

<<< 13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156 >>>