Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!

2020. április 22.
A mai nap a Föld napja! Keresztyén emberként számunkra a Föld nem csupán egy bolygó, hanem Isten teremtésének a része. Az az élettér, amelyet ajándékul kaptunk!
Bemutató az 1.b osztályban

2020. március 18.
Harmadik alkalommal tartott bemutató foglalkozást februárban az 1.b osztály. Báboztak, verset mondtak, énekeltek és vidám jelenettel szórakoztatták a szülőket, nagyszülőket.
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

2020. március 15.
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc eseményeire emlékeztünk március 13-án az iskola udvarán.
Ügyeskedtek képzőművészeink

2020. március 14.
Idén is megrendezte iskolánk a kézműves Ki, mit tud?-ot. Főként alsó tagozatosok vettek részt az idei versenyen, két kategóriában, rajz- és kézműves alkotásokat készítettek.
Tavaszhívogató fesztivál alsóban

2020. március 14.
Alsó tagozatosaink idén is megszervezték a tavaszhívogató fesztivált az evangélikus kápolnában, ahol a gyerekek megmutathatták vers- és prózamondó-, tánc-, zenei- és ének tudásukat is.
Testnevelés óra bemutató

2020. március 07.
Iskolánk évek óta kiváló szakmai kapcsolatot ápol az ELTE-SEK Sporttudományi Intézetével, amelynek keretben Tóth Zsolt tanár úr ősszel szólóban, míg tavasszal iskolánk diákjaival tart bemutató órát a testnevelés szakos hallgatók számára az egyetemi sportcsarnokban.
Tornaverseny siker

2020. március 06.
Városi Alapszintű Tornaversenyen jártak diákjaink, melyen csapatunk 3. helyezést ért el.
Vacsoracsata a 4.a-ban

2020. március 03.
A 4.a osztályban hagyomány már, hogy évszakonként együtt ünneplik a szülinapos társaikat. Vidám, játékos feladatokkal, finomságokkal készülnek erre az alkalomra.
Farsangi mulatság hittan szakkörön

2020. február 15.
Február 12-én vidám, játékos délutánra várta Gömbös Katalin hitoktató a hittan szakkörös gyerekeket a 2-4. osztályból.
Félévi bemutató a színjáték szakon

2020. február 11.
Félévi bemutatót tartott nemrég a Reménységek színjátszó csoport. A fiatal színjátszók a korosztályukról szóló verses, zenés összeállítással készültek az alkalomra.
Evangélikus bál Celldömölkön

2020. február 09.
A Vasi Kislegényczéh nyitotta meg a nyolcadik celldömölki evangélikus bált.
Arany minősítés torna versenyen

2020. február 09.
Alapszintű tornaversenyen vettek részt alsós tanulóink. A versenyen arany minősítéssel második helyen végeztek, így továbbjutottak a március 3-án tartandó városi tornaversenyre.

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Az Úr szeme látja az igazakat, füle meghallja kiáltásukat.

(Zsolt 34,16)

Kérjetek, és adatik nektek, keressetek, és találtok, zörgessetek, és megnyittatik nektek.

(Mt 7,7)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>