Lelki megerősítés
A Reménységek üzenete: Otthon jó!

A Reményik-es színjátszók legkisebbjei, a Reménységek csoport ezzel az összeállítással küld biztató üzenetet iskolánk minden tagjának, fogadjátok szeretettel:
Hétkezdő áhítat március 30-án

2020. március 30.
Álomút c. rajzpályázat sikerei

2020. március 18.
Tavaszi szellő az évnyitó konferencián

2019. szeptember 28.
Iskolánk Tavaszi Szellő Énekegyüttese nyitotta meg a Vas Megyei Szakmai Tanévnyitó Konferenciát.
Atlétika siker

2019. szeptember 28.
Iskolánk a városi atlétika bajnokság II. korcsoportjának a versenyén vett részt. Tanulóink kislabdahajításban, 40m futásban, valamint 4x50m váltófutásban mérték össze a tudásuk a többi szombathelyi iskola tanulóival.
Új beosztott lelkész Bobán

2019. szeptember 24.
Németh Kitti a bobai evangélikus gyülekezetben szolgál beosztott lelkészként, tanít hittant a gyerekeknek az óvodában és az általános iskolában. Az MTVA készített riportot a fiatal lelkésznővel.
Új testvériskolai kapcsolat

2019. szeptember 22.
Új testvériskolai kapcsolatot alakított ki iskolánk egy bajor evangélikus intézménnyel. Egy német határmenti kisvárosba, Ortenburgba látogatott nemrég tantestületünk néhány tagja, hogy megismerje az ottani iskola működését.
Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019. szeptember 18.
2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Első találkozás az 1.B-ben

2019. szeptember 18.
Hagyomány intézményünkben, hogy az elsősök még a tanév megkezdése előtt találkoznak, hogy megismerkedjenek egymással és a tanító nénikkel.
Felvidéken járt a tantestület

2019. szeptember 15.
A szomszédos Szlovákia magyar településeit látogatta meg tantestületünk az idei tanévkezdő csendesnapokon.
Irány a kiskert!

2019. szeptember 12.
A 4. b osztály rendkívüli környezetismeret óra keretein belül ismerkedhetett meg a veteményes gondozásával és kincseivel.
Országos győzelem asztaliteniszben

2019. szeptember 12.
Poór Balázs 5.a osztályos tanulónk képviselhette a nyáron Magyarországot az Euro Mini Champs elnevezésű francia nemzetközi asztalitenisz-bajnokságon, majd a hazai évadnyitó ranglistaversenyen is remekelt.
Köszönet a végzősöknek

2019. szeptember 12.
Végzős osztályaink egy nagyon szép és hasznos ajándékkal kedveskedtek a tantestületnek. Nagyon köszönjük! Már nemcsak szívünkben őrizzük az elmúlt 8 év emlékeit ;-)
A legÖKOsabb osztály

2019. szeptember 12.
Idén a 4.b vehette át a legÖKOsabb osztály címet az évkezdő áhítat keretében.
Foci elismerés

2019. szeptember 12.
Az év első áhítatán elismerést vehetett át Hegyi Dominik, 5.a osztályos tanuló a Bozsik programban nyújtott teljesítményéért.

Friss fotógalériák

Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban
Ügyeskedtek képzőművészeink

Nyitott ajtók 2020. február
Nyitott ajtók 2020. január
Nyitott ajtók 2019. december

Boldog nép az, amely tud neked ujjongani, amely orcád világosságában járhat, Uram!

(Zsolt 89,16)

Éljetek úgy, mint a világosság gyermekei. A világosság gyümölcse ugyanis csupa jóság, igazság és egyenesség.

(Ef 5,8–9)

<<< 61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192   193-204 >>>