Lelki megerősítés
Beiskolázás
Kiemelkedő eredmények a Kenguru matematika versenyen

Iskolánk tanulói szép eredményekkel végeztek a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen. A díjátadó ünnepséget a Reményik nap keretében tartottuk meg.
Pályázati felhívás az összetartozás évében

2020. október 17.
Reményik napok versenyfelhívás

2020. október 16.
Beiskolázási tájékoztató

2019. december 17.
Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásról:
A Vasi Kislegényczéh a döntőben is szerepelhet

2019. december 14.
A vasi kislegényekkel vált teljessé a Duna Televízió Fölszállott a pávájának döntős csapata. A Vasi Kislegényczéh rábaközi táncokkal mutatta meg tehetségét a középdöntőben.
Meseíró verseny siker

2019. december 10.
Hanzsér Dominik 3.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a pápai Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola meseíró versenyén.
3. hely szövegértésből

2019. december 10.
Szeles Janka 2.b osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában megrendezett szövegértés és hangos olvasás versenyen.
Szent Márton Kézilabda Kupa sikerek

2019. december 10.
A Szent Márton Kézilabda Kupán mérték össze tudásukat tanulóink a város iskoláival. Szép eredmények születtek:
Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

2019. december 07.
December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Így látom én

2019. november 29.
Az " Így látom én" című rajzpályázaton vettek részt diákjaink, szép eredményeket értek el alkotásaikkal.
Labdarúgás III. korcsoport

2019. november 29.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a III. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Angol versmondó verseny sikerek

2019. november 25.
Idén is megszervezték a Nyitra utcai versmondó versenyt, ahol diákjaink ismét szép eredményeket értek el.

Friss fotógalériák

Nyilvános próbát tartott a TenSing Savariae
Az aradi vértanúkra emlékezett iskolánk
Tanévnyitó istentisztelet 2020.

Nyitott ajtók 2020. július
Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!

Van-e kőszikla Istenünkön kívül?

(Zsolt 18,32b)

Mert más alapot senki sem vethet a meglevőn kívül, aki Jézus Krisztus.

(1Kor 3,11)

<<< 61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192   193-204 >>>