Bolyai természettudományi verseny sikerek

Iskolánk két csapata vett részt a Bolyai-iskola által szervezett területi természettudományi csapatversenyen. Tanulóink szép eredményeket értek el az 5 megye versenyében.
Pedagógusokat keresünk!

2020. február 22.
A mesék és a játék

2020. február 19.
Pedagógusokat keresünk!

2019. december 17.
Intézményünk tanítót és/vagy pedagógiai asszisztenst, valamint informatika tanárt keres.
Felhívás Gazdag Erzsi vers- és mesemondó versenyre

2019. december 17.
A szép hagyományt őrizve ebben az évben is megrendezzük a Gazdag Erzsi vers-és mesemondó versenyt, mely a magyar kultúra napjához, Himnuszunk születésnapjához kapcsolódik. Rendezvényünkre szeretettel várjuk az intézmények házi versenyének győzteseit.
Beiskolázási tájékoztató

2019. december 17.
Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásról:
A Vasi Kislegényczéh a döntőben is szerepelhet

2019. december 14.
A vasi kislegényekkel vált teljessé a Duna Televízió Fölszállott a pávájának döntős csapata. A Vasi Kislegényczéh rábaközi táncokkal mutatta meg tehetségét a középdöntőben.
Meseíró verseny siker

2019. december 10.
Hanzsér Dominik 3.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a pápai Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola meseíró versenyén.
3. hely szövegértésből

2019. december 10.
Szeles Janka 2.b osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában megrendezett szövegértés és hangos olvasás versenyen.
Szent Márton Kézilabda Kupa sikerek

2019. december 10.
A Szent Márton Kézilabda Kupán mérték össze tudásukat tanulóink a város iskoláival. Szép eredmények születtek:
Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

2019. december 07.
December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Így látom én

2019. november 29.
Az " Így látom én" című rajzpályázaton vettek részt diákjaink, szép eredményeket értek el alkotásaikkal.
Labdarúgás III. korcsoport

2019. november 29.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a III. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.

Friss fotógalériák

Farsangi mulatság hittan szakkörön
Félévi bemutató a színjáték szakon
Evangélikus bál Celldömölkön

Nyitott ajtók 2020. január
Nyitott ajtók 2019. december
Nyitott ajtók 2019. november

Én Istenem, én Istenem, miért hagytál el engem? Távol van tőlem a segítség, pedig jajgatva kiáltok!

(Zsolt 22,2)

Pétert tehát a börtönben őrizték, a gyülekezet pedig buzgón imádkozott érte Istenhez.

(ApCsel 12,5)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>