Lelki megerősítés
Mozgalmas néptánc-hétvége

Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl iskolánk néptáncosai, néptáncközösségei. Gencsapátiban előbb vasi szólótáncversenyt, majd néptáncfesztivált rendeztek, melyeken félszáz növendékünk szerepelt.
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam

2021. szeptember 18.
Újra egy közösségben a templomban

2021. szeptember 16.
Megfigyeltük a napfogyatkozást

2021. június 13.
Június 10-én iskolánk diákjai is megfigyelhették a részleges napfogyatkozást, mely a déli órákban volt látható Magyarország területén is. Galériát láthatnak a kíváncsi tekintetekről:
Németes sikerek

2021. június 12.
Országos német levelezős csapatversenyen indult iskolánk több csapattal is, melyek szépen eredményeket értek el. Gratulálunk diákjainknak és felkészítőiknek!
Sikerek a Víz világnapi rajzversenyen

2021. június 12.
Iskolánk két negyedikes tanulójának munkáját díjazták és jutalmazták a VASIVÍZ Zrt. Víz világnapi rajzversenyén. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!
Országos sikereket ért el tanulónk

2021. június 10.
Országos sikereket ért el 4.a osztályos tanulónk, Szitár Ádám, aki egymás követően három matematikaversenyen is képviselte iskolánkat.
Kenguru Matematikaverseny eredményeink

2021. június 10.
Iskolánk tanulói idén is lelkesen vettek részt a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen. Nagyon szép eredmények születtek ezúttal is, méltán lehetünk büszkék diákjainkra!
Zrínyi matematikaverseny 2021.

2021. június 10.
Iskolánk tanulói idén is lelkesen vettek részt a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen. Nagyon szép eredmények születtek ezúttal is, méltán lehetünk büszkék diákjainkra!
Rendhagyó huszáróra a 6.b-ben

2021. június 10.
A tanév utolsó történelem órájának a hatodikos kishuszárok tartottak rendhagyó történelem órát.
Magyarország jó tanuló, jó sportoló diákjai közt

2021. június 09.
Az idei évben iskolánk diákjai közül ketten érdemelték ki a "Magyarország jó tanulója, jó sportolója" címet! Büszkék vagyunk kiemelkedő tanulóinkra, szeretettel gratulálunk, s további sok sikert kívánunk mind tanulmányaikhoz, mind a sportoláshoz!
Óperenciás meseillusztráció sikerek

"Óperenciás" meseillusztráció sikerek

2021. június 09.
Az AGORA a Forgószínpad Művészeti Fesztivál keretében meghirdette a hagyományos "Óperenciás" meseillusztrációs pályázatát, melyen tanulóink alkotásait is díjazták és kiállították.
Sopronnal és környékével ismerkedtek hatodikosaink

2021. június 08.
Hatodik osztályosaink A "Hűség városában" és környkén barangoltak
Így emlékeztek perbetei testvériskolánk diákjai

2021. június 08.
Június 4-én, a trianoni békediktátum 101. évfordulóján a perbetei testvériskolánk diákjai is megemlékezést tartottak.
A trianoni békediktátumra emlékeztünk a nemzeti összetartozás napján

2021. június 07.
Míg a felsősök videókon és közös beszélgetéseken idézték fel a 101 évvel ezelőtti eseményeket, addig az alsósok a Falumúzeumban népünk hagyományaival, kultúrájával, régi mesterségekkel ismerkedhettek.

Friss fotógalériák

Mozgalmas néptánc-hétvége
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam
Tanévnyitó ünnepség 2021.