Lelki megerősítés
Nemzeti Összetartozás rajzpályázat díjazottjai

Az Őrvidék Ház a Nemzeti Összetartozás jegyében hirdetett rajpályázatot nemrég, melyen több tanulónk alkotását díjazták.
Összetartoztunk - Összetartozunk!

2021. december 07.
Munkatársat keres a bobai óvoda

2021. december 04.
Családi viharaink hullámain

2021. október 04.
Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket Éger Csaba pszichológus előadására, melynek címe: Családi viharaink hullámain - iránytűink és lehetőségeink a navigálásra!
Teremtés hete gyülekezetünkben

2021. október 03.
Terményhálaadó istentiszteleteket tartottunk október 3-án. A családi istentiszteletről láthatnak galériát:
Vasi Néptáncpanoráma

2021. október 01.
Szombaton népzenészek, néptáncosok, kézműves mesterek népesítik be a Berzsenyi teret - a Vasi Néptáncpanorámáról a reményikes néptáncosok sem hiányozhatnak!
Tűzoltó bemutató iskolánkban

2021. október 01.
A felső tagozat vett részt a bemutatón, melyet önkéntes tűzoltókból vált hivatásos tűzoltók mutattak be. A kigyulladt olaj, zsír helyes és helytelen oltási módjáról kaptak betekintést a gyerekek.
Népmesés délelőtt iskolánkban

2021. szeptember 28.
Szeptember 30-án Benedek Elek születésnapján ünnepeljük a magyar népmese napját. Az alkalomhoz kapcsolódóan hétfőn egy színész házaspár Keller-Dénes Emőke és Keller Dániel Máté voltak iskolánk vendégei.
Kerékpáros kirándulás a Parkerdőbe

2021. szeptember 28.
A 3.b osztályosaink tanítóikkal és szülői kísérettel kerékpártúrára indultak az elmúlt héten a szombathelyi Parkerdőbe. Kellemes, őszi sétát tettek a fák árnyékában, s új ismereteket is szerezhettek.
Ismerkedés a rendőrség munkájával

2021. szeptember 25.
Diákjaink a balesetmegelőzési program keretein belül a Rendőrség vendégei voltak, ahol ízelítőt láthattak többek között a rendőrkutyák kiképzéséről és kipróbálhatták a részeg szemüveget is.
A békéért kerékpároztak diákjaink

2021. szeptember 25.
Zelei József, a Világ Kerékpáros Békenagykövete Szombathelyre érkezett kedden. Békeüzenetével Európa szinte minden országát bejárta.
Labdarúgó siker

2021. szeptember 25.
Iskolánk 7-8. osztályos tanulói az Európai Diáksport Nap keretében Vépen vettek részt iskolák közötti labdarúgó mérkőzéseken.
Mindannyiunk érdeke

2021. szeptember 23.
Kisfilm a COVID-19 vírus elleni védőoltásról, az Oktatási Hivatal ajánlásával
Légy azzá, ami vagy!

2021. szeptember 23.
Légy azzá, ami vagy! - korunk az apákért kiált címmel tartott előadást szeptember 22-én Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató a szombathelyi evangélikus templomban. Az alkalomról képgalériát láthatnak:
Ekler Luca látogatott iskolánkba

2021. szeptember 22.
Ekler Luca paralimpiai sportoló látogatott iskolánkba szeptember 21-én. A gyerekek kérdéseket tehettek fel a szombathelyi paralimpikonnak, aki idén Tokióban távolugrásban világcsúccsal szerzett bajnoki címet.

Friss fotógalériák

Néptánc-koreográfiák sikere
Szép sikerek a Szent Márton Kézilabda Tornán
Csendesnap az egészség jegyében

Állati jó mulatság a nyílt napunkon
Reményik napok iskolánkban
"Száll a lelkem..."

Ez a nép... aranyból istent csinált magának. Mégis, bocsásd meg vétküket!

(2Móz 32,31b-32a)

Vigyázzatok, testvéreim, senki ne szakadjon el közületek az élő Istentől hitetlen és gonosz szívvel. Sőt buzdítsátok egymást minden egyes napon...

(Zsid 3,12-13)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>