Középdöntős a Vasi Kislegényczéh

A Fölszállott a páva első élő adásában is sikeresen szerepelt a Reményik-iskola néptáncosaiból alakult Vasi Kislegényczéh. Kivívták a zsűri elismerését, s ezzel egyenes ágon kerülhettek be a tehetségkutató középdöntőjébe.
Laborgyakorlaton járt a hetedik évfolyam

2019. november 10.
Szülői hivatás betöltve

Szülői hivatás "betöltve"

2019. november 10.
Október 6-i megemlékezés

2019. október 08.
Iskolánk a hétkezdő áhítat keretében emlékezett az aradi vértanúkra. A 7. a készült ünnepi műsorral.
Az internet veszélyei

2019. október 07.
Az internet veszélyeiről tartott ma előadást a rendőrség munkatársa a 6.a osztályban.
Színházlátogatás Budapesten

2019. október 07.
Budapesti színházlátogatáson voltak művészeti iskolánk moderntácosai, színjátszói és ötödik osztályosai.
Hála és felelősség

2019. október 07.
Hála és felelősség - volt a témája az idei őszi csendesnapunknak.
Gombfoci

2019. október 06.
A Vasi Gombfoci Egyesület tagjai látogattak el iskolánkba nemrég, s mutatták be a felső tagozatosoknak a gombfoci játékot.
A magyar népmese napján

2019. október 06.
A magyar népmese napján népművészeti kiállítás nyílt iskolánk aulájában és a Weöres Sándor Színház színészei meséltek népmeséket alsó tagozatosainknak.
1. hely környezetismereti versenyen

2019. október 05.
Iskolánk 4 tanulója: Gombos Emese 3.a, Karádi Bodza Virág 3.b, Kecskeméti Lora Lídia 4.b, Recetár Áhim 4.a osztályos tanuló csapatversenyben az előkelő első helyezést érte el a Szombathelyi Neumann Általános Iskola által szervezett vetélkedőn.
Tömördön járt a 2.b

2019. október 05.
A tömördi madárvártára látogattott tanulmányi útja során a 2. b osztály is. Tartalmas napot töltöttek el együtt.
Szüreteltek a nyolcadikosok

2019. október 01.
Az Oszkói Hegypásztor Kör szőlőhegyén járt nemrég a 8.a osztály, ahol kivehették a részüket az őszi szőlőszüretből.
Őszi tanulmányi kirándulás 2.a

2019. október 01.
Megkezdődtek az őszi tanulmányi kirándulások iskolánkban. A 2.a osztály Tömördön járt, ahol madárfajokkal ismerkedtek és megfigyelhették, hogyan gyűrűzik meg őket. Ezt követően a Smidt Múzeumba látogattak el.
Felhívás - Reményik napok

2019. október 01.
Iskolánk ebben a tanévben is megrendezi a „Reményik napok” keretében az egyházi iskolák felső tagozatos tanulói számára vetélkedőjét az évfordulók jegyében.
Kishuszárjaink Pákozdon

2019. szeptember 30.
A X. Honvédfesztiválon jártak diákjaink

Friss fotógalériák

Kamaszok - a Reményik Suliszínház előadása
Suligaléria nyílt a folyosón
Vetélkedő és ünnepség a Reményik napon

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Minden oldalról körülfogtál, kezedet rajtam tartod.

(Zsolt 139,5)

Ki választana el minket Krisztus szeretetétől? Nyomorúság, vagy szorongattatás, vagy üldözés, vagy éhezés, vagy mezítelenség, vagy veszedelem, vagy fegyver?

(Róm 8,35)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>