Lelki megerősítés
Tapolcára kirándultunk a táborban

A harmadik napon Tapolcára kirándultunk a mesés táborozókkal.
Mesés könyvtárlátogatás

2022. június 29.
Első kalandok a mesés táborban

2022. június 27.
Veszteségeinek és a belőlük fakadó élet

2022. május 11.
Elvesztettem, ezért megtaláltam, veszteségeinek és a belőlük fakadó élet volt a témája Éger Csaba pszichológus előadásának, amelyen az érdeklődők között elsősorban intézményünk dolgozói, valamint a ránk bízott ellátottak hozzátartozói vettek részt.
ÖKO-NET verseny díjazottak

2022. május 05.
Az iskolánk által meghirdetett ÖKO-NET tanulmányi verseny értékelésére a fenntarthatósági témahét keretein belül került sor. Köszönjük a beérkezett pályamunkákat!
Atlétika diákolimpia siker

2022. május 04.
Az atlétika diákolimpia országos döntőjébe jutott Ekler Botond 4.b osztályos tanulónk.
MEGTELT! a Mesés nyári tábor

2022. május 03.
Június 27. és július 1. között tartjuk Mesés nyári táborunkat.
Emlékmű futás eredményeink

2022. április 29.
Április 29-én rendezték meg az Emlékmű futást, melyen iskolánk alsósai közül 38 kisgyerek vágott neki a próbatételnek.
Döntőbe jutott csapatunk a ZöldOkos Kupán

2022. április 29.
A Fenntarthatósági témahéthez kapcsolódó ZöldOkos Kupa regionális középdöntőjéből az országos döntőbe jutott a 7.a osztály 3 fős csapata.
Városi Atlétika Diákolimpia sikerek

2022. április 29.
Iskolánk a Városi Atlétika Diákolimpián szerepelt, sportolóink nagyon szép eredményeket értek el.
Zrínyi országos eredmények

2022. április 29.
Négy tanulónk is továbbjutott idén a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos fordulójára, nagyon szép eredményekkel tértek haza. Gratulálunk diákjainknak és felkészítőiknek!
Fenntarthatósági témahét volt iskolánkban

2022. április 29.
Iskolánk 12 osztálya vett részt a "Környezetvédelem és fenntarthatóság a klímaváltozás árnyékában" elnevezésű projekt keretében megvalósuló „Dél-Pesti-Vasi Vízőrzők" című tanulmányi versenyben.
Újabb néptáncos sikerek

2022. április 27.
Ismét bemutatkoztak iskolánk néptáncos tehetségei. Április 25-én Pápán rendeztek szólótáncversenyt, amely egyben a Gyermek Néptáncosok Országos Szólótáncfesztiváljának közép-dunántúli regionális válogatója volt.
Megyei szép olvasási, nyelvi verseny

2022. április 27.
Megyei szép olvasási, nyelvhelyességi és helyesírási versenyen jártunk alsós tanulóinkkal a Dési Iskolában április 13-án. Évfolyamonként 25-30 tanuló versenyzett a megyéből.
Jótékonysági bál

2022. április 26.
Iskolánk az idei évben újra megtartja jótékonysági bálját, melynek célja, hogy pedagógusaink és a gyermekek szülei kötetlen hangulatban töltehessenek együtt időt.

Friss fotógalériák

Tapolcára kirándultunk a táborban
Mesés könyvtárlátogatás
Hetven éves jubileum

A kreatív táncos csoport tanévzárója
A balázsolás hagyományát elevenítettük fel
"Ifjú pásztor született..." - néptáncos karácsony

Fordulj hozzám, Uram, mentsd meg életemet, szabadíts meg, mert irgalmas vagy!

(Zsolt 6,5)

Amikor Jézus megfordult, és meglátta őt, így szólt: Bízzál, leányom, a te hited megtartott téged. És meggyógyult az asszony abban az órában.

(Mt 9,22)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>