A doni áttörés áldozataira emlékeztünk

Iskolánk 8. osztályos tanulóival vettünk részt a városi megemlékezésen.
Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Egy közös délután a másodikosoknál

2019. december 31.
TSS koncert és néptáncos est

2019. november 21.
Német vendégeink tiszteletére adtak koncertet a Ten Sing Savariae fiataljai és mutatkoztak be iskolánk néptáncos növendékei. A zenés estre megtelt az evangélikus kápolna nézőtere, s nagy sikert arattak diákjaink.
Nyílt nap Ruminivel

2019. november 19.
Rekord számú érdeklődő vett részt iskolánk bemutatkozó nyílt napján, melyen Ruminivel kalandozhattak a gyerekek.
Ten Sing Savariae koncert

2019. november 12.
November 17-én, vasárnap 18 órától Ten Sing Savarie koncert lesz az evangélikus kápolnában, melyre szeretettel várnak minden érdeklődőt!
Középdöntős a Vasi Kislegényczéh

2019. november 11.
A Fölszállott a páva első élő adásában is sikeresen szerepelt a Reményik-iskola néptáncosaiból alakult Vasi Kislegényczéh. Kivívták a zsűri elismerését, s ezzel egyenes ágon kerülhettek be a tehetségkutató középdöntőjébe.
Laborgyakorlaton járt a hetedik évfolyam

2019. november 10.
A soproni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnáziummal immáron 7 éve fennálló kapcsolatnak köszönhetően...
Szülői hivatás betöltve

Szülői hivatás "betöltve"

2019. november 10.
Kedves Szülők és Kollégák! November 21-én, csütörtökön, 18 órától a következő beszélgető körre várjuk Önöket nagy szeretettel!
Nagy sikerű diákszínházi előadások

2019. november 07.
Rólad, veled, neked! - A Weöres Sándor Színház és a Reményik Suliszínház szervezésében három napos diákszínházi előadássorozat volt a héten a színházban. A Reményikes színjátszók mindkét előadásukat teltház előtt mutathatták be.
Második helyezés a helytörténeti vetélkedőn

Szent Márton "nyomában" jártak diákjaink
Floorball Diákolimpia sikerek

2019. november 06.
Iskolánk a Floorball diákolimpián a IV. korcsoportban vett részt egy-egy fiú és lány csapattal.
Sportélmény a Haladásban

2019. november 06.
Iskolánk diákjai a Magyarország - Lengyelország U17-es női labdarúgó Európa bajnoki selejtező mérkőzést tekintettek meg a Haladás Sportkomplexumban október elején.
Suligaléria nyílt a folyosón

2019. november 06.
Iskolánk emeleti folyosóján az idei tanévtől suli galéria működik. Tanulóink legjobban sikerült alkotásaiból válogatunk.
Nyílt nap iskolánkban

2019. november 04.
Iskolánk november 16-án, szombaton, 9 órától tartja bemutatkozó nyílt napját, melyre szeretettel várunk minden leendő kis elsőst és családját!

Friss fotógalériák

Szép eredmények korcsolya versenyen
Színházbejáráson volt a 2.b
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

Nyitott ajtók 2019. november
Nyitott ajtók 2019. október
Nyitott ajtók 2019. szeptember

De ha nem hisztek, nem maradtok meg!

(Ézs 7,9b)

Harcold meg a hit nemes harcát, ragadd meg az örök életet, amelyre elhívattál, amelyről vallást tettél szép hitvallással sok tanú előtt.

(1Tim 6,12)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>