Lelki megerősítés
Kishuszár tábor Oszkón

A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
Hétkezdő áhítat május 4-én

2020. május 04.
Istentisztelet május 3-án

2020. május 03.
Jubilate vasárnapján együtt imádkozhatunk az édesanyákért, nagymamákért, kismamákért és imádságban megemlékezhetünk a már elhunyt édesanyákról. Igét hirdet Szidoly Roland végzős teológus-hallgató:
Isten éltesse az Édesanyákat!

2020. május 03.
Nagy szeretettel köszöntünk ma minden édesanyát, nagymamát, kismamát, s azokat az édesanyákat, akikkel már nem tudunk együtt ünnepelni! Imádsággal emlékezünk:
Sikeres írói pályázat

2020. április 28.
A 26. Kárpát-medencei József Attila Mese-, Vers és Novellaíró Pályázaton sikerrel szerepelt Pintér Dóra, 3.a osztályos tanulónk munkája.
Hétkezdő áhítat április 27-én

2020. április 26.
Hallgassátok szeretettel iskolánk hétkezdő áhítatát, imádkozzunk együtt!
Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!

2020. április 22.
A mai nap a Föld napja! Keresztyén emberként számunkra a Föld nem csupán egy bolygó, hanem Isten teremtésének a része. Az az élettér, amelyet ajándékul kaptunk!
Hétkezdő áhítat április 20-án

2020. április 20.
Istentisztelet április 19-én

2020. április 19.
Április 19-én, Húsvét utáni első vasárnapon Gregersen-Labossa György parókus lelkész hirdette Isten igéjét a szombathelyi evangélikus templomban.
Húsvéthétfői családi istentisztelet

2020. április 12.
Április 13-án a húsvéthétfői családi istentiszteleten Torma-Hasza Mónika lelkésznő végezte az igehirdetés szolgálatát:
Húsvét ünnepi istentisztelet

2020. április 12.
Április 12-én, húsvét ünnepi istentiszteletet tartottunk az evangélikus templomban, melyen Gregersen-Labossa György, parókus lelkész végezte az igehirdetés szolgálatát.
Húsvét hajnali istentisztelet

2020. április 12.
A Húsvét hajnali istentisztelet keretében gyújtottuk meg idén is a 2020-as év lángját, melyet a következő videóban láthatnak:
Nagyszombati áhítat az evangélikus templomból

2020. április 11.
Április 11-én, nagyszombaton Steindl-Papp Judit lelkésznő vezetésével volt áhítat a szombathelyi evangélikus templomban. A felvételt itt meghallgathatják:

Friss fotógalériák

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

[Az Úr] mennyei kenyérrel tartotta jól őket. Megnyitotta a kősziklát, és ömlött a víz, folyó áradt a szomjú földön. Mert emlékezett szent ígéretére…

(Zsolt 105,40–42)

Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, aki megáldott minket mennyei világának minden lelki áldásával Krisztusban.

(Ef 1,3)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>