Vizet mindenkinek!

2019. március 22-én ünnepeljük a Víz Világnapját. A világnap tiszteletére tanulóink nagy része kék felsőben érkezett iskolába.
Idegen nyelvi siker

2019. március 23.
Ismerem a technikai környezetemet

"Ismerem a technikai környezetemet"

2019. március 23.
Együtt karácsonyozott az első évfolyam

2019. január 08.
A szünet előtti napokban lelkesen készültek az alsósok a közeledő ünnepekre. Több osztály karácsonyi műsorral készült a szülőknek, a két első osztály pedig közösen karácsonyozott.
Vízkereszt ünnepén szolgáltak a tensingesek

2019. január 06.
Vízkereszt a karácsonyi ünnepkör zárása, az egyik legrégibb egyházi ünnep, a IV. századig Jézus születésnapját és az évkezdetet is ezen a napon ünnepelték. Ezen a napon emlékezünk meg a napkeleti bölcsekről, Gáspárról, Menyhértről és Boldizsárról.
Sikeres új évet kívánunk!

2019. január 03.
Sikeres új évet kívánunk minden tanulónknak, s szüleiknek!
Áldott, békés ünnepeket kívánunk!

2018. december 23.
A Reményik-iskola karácsonyi alkalmának képeivel kívánunk mindenkinek áldott, békés ünnepeket!
iQor kihívás játék

2018. december 23.
A Reményik Sándor Evangélikus Általános és Alapfokú Művészeti Iskola érte el az iQor kihívás online játékban az általános iskolák közül a legtöbb pontszámot! Így iskolánk nyerte a 100000 Ft-ot.
Betlehemeztek 5. évfolyamosaink

2018. december 21.
Az idei tanévben is ötödik osztályos tanulóink elevenítették fel a a betlehemezés hagyományát! Videó melléklettel!
Várjuk a Johannita elsősegélynyújtókat!

2018. december 20.
Az alsós osztályok után december 17-én a felsős évfolyamok is megismerkedhettek az elsősegélynyújtás alapjaival.
Adventi TenSing-áhítat a Túróczy Otthonban

2018. december 20.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki majd nádasdi adventi szolgálata után a Túróczy Otthon lakóit látogatta meg.
Kiemelkedő sportolóink

2018. december 19.
A Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola kiemelkedő sportolóit elismeréssel jutalmazta a napokban. Köztük két tanulónkat Pilinszky Dórát és Poór Balázst. Büszkék vagyunk sportsikereitekre, gratulálunk!
Karácsonyfadísz készítő verseny

2018. december 19.
Vas megyei karácsonyfadísz készítő versenyen vettek részt diákjaink, ahol csodaszép díszeikkel kiemelkedő eredményeket értek el.
3. hely német versenyen

2018. december 19.
Bukits Gergő 6.b osztályos tanulónk 3. helyezett lett a Paragvári-iskola "Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel" német versenyén.
Advent Nádasdon

2018. december 18.
Advent 3. vasárnapján a nádasdi gyülekezetben szolgált a Ten Sing Savariae. Már harmadik alkalommal kapott meghívást a csapat Nádasdra, hogy meghitté varázsolják az ünnepi alkalmat.

Friss fotógalériák

Vizet mindenkinek!
TE SZEDD!
TenSing konferencia Prágában

Nyitott ajtók 2019. február
Kezdjetek el élni...
Hagyjuk Istent szóhoz jutni

Tanácsoddal vezetsz engem, és végül dicsőségedbe fogadsz.

(Zsolt 73,24)

Pál írja: Ama nemes harcot megharcoltam, futásomat elvégeztem, a hitet megtartottam, végül eltétetett nekem az igazság koronája, amelyet megad nekem az Úr, az igaz bíró azon a napon.

(2Tim 4,7–8a)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>