Szent Márton Kézilabda Kupa sikerek

A Szent Márton Kézilabda Kupán mérték össze tudásukat tanulóink a város iskoláival. Szép eredmények születtek:
Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

2019. december 07.
Jótékonysági koncert a templompadokért

2019. december 02.
A magyar népmese napján

2019. október 06.
A magyar népmese napján népművészeti kiállítás nyílt iskolánk aulájában és a Weöres Sándor Színház színészei meséltek népmeséket alsó tagozatosainknak.
1. hely környezetismereti versenyen

2019. október 05.
Iskolánk 4 tanulója: Gombos Emese 3.a, Karádi Bodza Virág 3.b, Kecskeméti Lora Lídia 4.b, Recetár Áhim 4.a osztályos tanuló csapatversenyben az előkelő első helyezést érte el a Szombathelyi Neumann Általános Iskola által szervezett vetélkedőn.
Tömördön járt a 2.b

2019. október 05.
A tömördi madárvártára látogattott tanulmányi útja során a 2. b osztály is. Tartalmas napot töltöttek el együtt.
Szüreteltek a nyolcadikosok

2019. október 01.
Az Oszkói Hegypásztor Kör szőlőhegyén járt nemrég a 8.a osztály, ahol kivehették a részüket az őszi szőlőszüretből.
Őszi tanulmányi kirándulás 2.a

2019. október 01.
Megkezdődtek az őszi tanulmányi kirándulások iskolánkban. A 2.a osztály Tömördön járt, ahol madárfajokkal ismerkedtek és megfigyelhették, hogyan gyűrűzik meg őket. Ezt követően a Smidt Múzeumba látogattak el.
Felhívás - Reményik napok

2019. október 01.
Iskolánk ebben a tanévben is megrendezi a „Reményik napok” keretében az egyházi iskolák felső tagozatos tanulói számára vetélkedőjét az évfordulók jegyében.
Kishuszárjaink Pákozdon

2019. szeptember 30.
A X. Honvédfesztiválon jártak diákjaink
Terményhálaadó istentisztelet lesz gyülekezetünkben

2019. szeptember 30.
Az előttünk álló vasárnapon (október 6.) terményhálaadó istentisztelet lesz gyülekezetünkben 9 órától és 10.30-tól is.
Tavaszi szellő az évnyitó konferencián

2019. szeptember 28.
Iskolánk Tavaszi Szellő Énekegyüttese nyitotta meg a Vas Megyei Szakmai Tanévnyitó Konferenciát.
Atlétika siker

2019. szeptember 28.
Iskolánk a városi atlétika bajnokság II. korcsoportjának a versenyén vett részt. Tanulóink kislabdahajításban, 40m futásban, valamint 4x50m váltófutásban mérték össze a tudásuk a többi szombathelyi iskola tanulóival.
Új beosztott lelkész Bobán

2019. szeptember 24.
Németh Kitti a bobai evangélikus gyülekezetben szolgál beosztott lelkészként, tanít hittant a gyerekeknek az óvodában és az általános iskolában. Az MTVA készített riportot a fiatal lelkésznővel.
Új testvériskolai kapcsolat

2019. szeptember 22.
Új testvériskolai kapcsolatot alakított ki iskolánk egy bajor evangélikus intézménnyel. Egy német határmenti kisvárosba, Ortenburgba látogatott nemrég tantestületünk néhány tagja, hogy megismerje az ottani iskola működését.

Friss fotógalériák

Megújult a bobai óvoda játszótere
Én is szelektíven gyűjtök
Egészségnevelési nap iskolánkban

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Az Úr pedig ezt mondta [Mózesnek]: Meglátja majd az Úr tetteit az egész nép, amely között vagy.

(2Móz 34,10c)

Azután [Jézus] bejárta egész Galileát, tanított a zsinagógáikban, hirdette a mennyek országának evangéliumát, és gyógyított mindenféle betegséget és erőtlenséget a nép körében.

(Mt 4,23)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>