Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Első találkozás az 1.B-ben

2019. szeptember 18.
Felvidéken járt a tantestület

2019. szeptember 15.
Országos tudásbajnokság környezetből

2019. június 08.
Maurer Gábor 1. a osztályos tanulónk részt vett és kiváló eredményt ért el az országos tudásbajnokság szegedi döntőjében, 17. helyezett lett. Gratulálunk!
Túráztak alsósaink

2019. június 08.
Iskolánk névadójára, Reményik Sándorra emlékezünk minden év októberében. Az alsósok a rossz idő miatt az egyik napot június 4-én tartják. Így volt ez idén is.
Bozsik foci II. korcsoportban

2019. június 08.
Iskolánk Vépen a II. korcsoportos Intézményi Bozsik Program rendezvényen vett részt, amelynek keretében a programban résztvevő iskolák csapataival mérték össze a tudásukat diákjaink.
Növendékhangverseny III.

2019. június 06.
Június 5-én Kerti Áron és Hotzi Péter tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:
Középpontban a hazai madárfajok

2019. június 06.
A madarak- és fák napjához kapcsolódóan rajzpályázatot hirdetett iskolánk, melyre több mint 100 képet készítettek diákjaink. A legjobban sikerült alkotásokból kiállítás nyílt aulánkban.
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján

2019. június 05.
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ünnepi megemlékezés volt az evangélikus templomban.
Városi Diáksport

2019. június 05.
Iskolánk a Városi Diáksport Napon vett részt strandröplabdában és lábteniszben a III. és a IV. korcsoportban egy-egy fiú- és lány csapattal.
Bozsik foci iskolánkban

2019. június 05.
Iskolánk rendezte meg a III-IV. korcsoportos Intézményi Bozsik Program mérkőzéseit, a programban résztvevő iskolák csapataival mérték össze a tudásukat diákjaink.
Növendékhangverseny II.

2019. június 04.
Június 3-án Borsos Beatrix, Kacziba Éva és Kiss Barna tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:
Várunk az olvasótáborba is

2019. június 04.
Június 24-28. között tartjuk idén az olvasótábort. Részletek:
Pindúr Pandúrjaink sikere

2019. június 04.
Iskolánk 1.,2. osztályos KRESZ szakkörösei 4 csapattal 16 fővel képviselték iskolánkat a Budapesten megrendezett Pindur-Pandúr közlekedési versenyen.
Ki a mester két keréken?

2019. június 04.
Iskolánk tanulója Sáray Péter az Országos Ki a mester két keréken közlekedési versenyen elméleti ismeretekben nagyon szép, 5. helyezést ért el.

Friss fotógalériák

Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón
Első találkozás az 1.B-ben
Irány a kiskert!

Nyitott ajtók 2019. július
Nyitott ajtók 2019. június
Nyitott ajtók 2019. május

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>