Lelki megerősítés
Vérző Magyarország - Trianon emlékkonferencia az Őrvidék-házban

A 100. évforduló alkalmából szervezett rendezvényre várják a történelem és irodalom iránt érdeklődőket. A rendezvényen előadást tart iskolánk történelem tanára, Dalos Tibor is.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
Művészeti tábor június 16-tól!

2020. május 27.
Óvodapedagógust keresünk!

2020. március 07.
A Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola óvodapedagógust keres Bobai Óvoda Tagintézményébe 2020. április 1-től óvodapedagógusi munkakör betöltésére.
Testnevelés óra bemutató

2020. március 07.
Iskolánk évek óta kiváló szakmai kapcsolatot ápol az ELTE-SEK Sporttudományi Intézetével, amelynek keretben Tóth Zsolt tanár úr ősszel szólóban, míg tavasszal iskolánk diákjaival tart bemutató órát a testnevelés szakos hallgatók számára az egyetemi sportcsarnokban.
ELMARAD! - Kinyílik a világ!

2020. március 06.
"Kinyílik a világ!" - A kisiskolás kor életfeladatai címmel március 19-ére meghirdetett előadás a kialakult egészségügyi helyzetre tekintettel elmarad. Egy későbbi időpontban tervezzük pótolni a programot!
Tornaverseny siker

2020. március 06.
Városi Alapszintű Tornaversenyen jártak diákjaink, melyen csapatunk 3. helyezést ért el.
ELMARAD! a Huszártoborzó a Vasi Skanzenben

2020. március 06.
Dr. Nemény András Szombathely MJV polgármestere a március 15-i ünnepség szombathelyi eseményeinek, rendezvényeinek lemondásáról döntött. Ennek értelmében a Huszártoborzó rendezvény elmarad. Ünnepi megemlékezés lesz azonban a vasárnapi istentiszteleteken 9 és 10.30 órától az evangélikus templomban.
Vacsoracsata a 4.a-ban

2020. március 03.
A 4.a osztályban hagyomány már, hogy évszakonként együtt ünneplik a szülinapos társaikat. Vidám, játékos feladatokkal, finomságokkal készülnek erre az alkalomra.
Sakkjátszótér gyülekezetünkben

2020. március 02.
A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítványának szervezésében iskolára felkészítő sakkjátszótér foglalkozások indulnak gyülekezetünkben.
ELMARAD! Vas megyébe száll a gyerek páva

ELMARAD! Vas megyébe száll a "gyerek" páva

2020. március 02.
A március 28-i Vas megyébe száll a "gyerek" páva c. rendezvény elmarad.
Bozsik torna II. korcsoport

2020. március 02.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében az II. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner iskolában.
Bolyai természettudományi verseny sikerek

2020. február 27.
Iskolánk két csapata vett részt a Bolyai Területi Természettudományi csapatversenyen. Tanulóink szép eredményeket értek el az 5 megye versenyében.
Pedagógusokat keresünk!

2020. február 22.
Intézményünk a 2020/2021. tanévre tanítót, kémia, technika, informatika, magyar szakos tanárokat keres. Jelentkezés módja: remenyik@lutheran.hu e-mail címen önéletrajzzal.
Arany minősítés komplex vetélkedőn

2020. február 22.
Iskolánk 3. és 4. osztályos tanulói a Neumann-iskola komplex vetélkedőjén jártak, s nagyon szép eredménnyel tértek haza. Gratulálunk!

Friss fotógalériák

Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!
Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Dávid így felelt a filiszteusnak: Te karddal, lándzsával és dárdával jössz ellenem, de én a Seregek Urának… a nevében megyek ellened…

(1Sám 17,45)

Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, sarut húzva lábatokra, készen a békesség evangéliuma hirdetésére.

(Ef 6,14–15)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>