Lelki megerősítés
Mozgalmas néptánc-hétvége

Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl iskolánk néptáncosai, néptáncközösségei. Gencsapátiban előbb vasi szólótáncversenyt, majd néptáncfesztivált rendeztek, melyeken félszáz növendékünk szerepelt.
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam

2021. szeptember 18.
Újra egy közösségben a templomban

2021. szeptember 16.
Alapműveleti Matematikaverseny sikerek

2021. június 06.
Iskolánk két 4.a osztályos tanulója ért el kiemelkedő eredményt az Alapműveleti Matematikaverseny megyei fordulójában.
Jonatán Országos Olvasási Verseny eredményei

2021. június 06.
A Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia az általános iskola 1-8. osztályos diákjai részére hirdeti meg minden évben országos olvasási versenyét, melyen iskolánk két 4.a osztályos tanulója szép eredményt ért el
Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztivál sikerei

2021. június 05.
Tanulóink közül többen képviselték iskolánkat a Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztiválon, melyet az AGORA Szombathelyi Kulturális Központban rendeztek meg gyermeknapon. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek a szép eredményekhez!
Táncos utazás a Kárpát-medencében

2021. június 04.
„Száll a lelkem” címmel készítenek filmet a nemzetrészek összetartozásáról a gencsapáti hagyományőrzők és a szombathelyi ELTE SEK Szökős Néptáncegyüttes táncosai. Iskolánk néptánc szakágának növendékei is részt vesznek a produkcióban.
Magyar hősökre emlékeztünk

2021. május 30.
Iskolánkból elballagott, valamint jelenleg is ide járó kihuszárok együtt emlékeztek a "magyar hősök emlékünnepén".
Első szolgálat

2021. május 25.
A pünkösdi családi istentiszteleten, Lasics Olivér, Szabó Eszter evangélikus tanító nénink kisdiákja először szolgált az ifjúsági zenekarban. Szeretettel várjuk a szívesen csatlakozó evangélikus diákokat zenekarunkba!
Adományozz biciklit gyereknapra!

2021. május 21.
Mesél az erdő - olvasótábor idén is

2021. május 21.
Kedves Szülők! Idén is megszervezzük az olvasótábort június 28 - július 2. között, melyre az iskolánkban tanuló diákokat várjuk 1 - 4. osztályig.
Jelentkezés a nyelvi táborra

2021. május 21.
Kedves Szülők! Idén is megszervezzük a nyelvi tábort június 28 - július 2. között, melyre az iskolánkban angol- és német nyelvet tanuló diákokat várjuk 2-7 osztályig.
Művészeti iskolai beiratkozás a 2021/22-es tanévre

Magyar huszár rajzpályázat eredményei

"Magyar huszár" rajzpályázat eredményei

2021. május 19.
Iskolánk az idei évben is meghirdette a „MAGYAR HUSZÁR” c. rajzpályázatot, melyre szép számmal érkeztek alkotások. Ezeket a rajzokat intézményünk bejáratánál tekinthették meg az érdeklődők. A szakértő zsűri értékelte a pályaműveket, íme a díjazottak listája:
Tudásbajnokság díjazottjaink alsóban

2021. május 19.
A Tudásbajnokság 2020-2021. évi megyei döntőjén, iskolánk két alsó tagozatos tanulója nagy sikert ért el.

Friss fotógalériák

Mozgalmas néptánc-hétvége
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam
Tanévnyitó ünnepség 2021.