Lelki megerősítés
Kishuszár tábor Oszkón

A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
Versekkel emlékezett a Reményik Suliszínház

2020. április 11.
Versekkel emlékeztek a Reményik Suliszínház tagjai a karantén idején is a magyar költészet napjára, melyet április 11-én, József Attila születésnapján ünneplünk minden évben. A diákszínjátszók összeállítását hallhatják:
Áldott Húsvéti Ünnepeket!

2020. április 11.
Nagypénteki istentisztelet

2020. április 10.
Április 10-én, nagypénteken Steindl-Papp Judit lelkésznő hirdette Isten igét az evangélikus templomban. Az istentisztelet hangfelvételét itt érhetik el:
Nagycsütörtöki istentisztelet

2020. április 09.
Április 9-én, nagycsütörtökön Gregersen-Labossa György parókus lelkész hirdette Isten igét az evangélikus templomban. Az istentisztelet hangfelvételét itt érhetik el:
Tavaszi szünet

2020. április 08.
Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban

2020. április 07.
A koronavírus-járvány miatt kialakult rendkívüli helyzetben még több lelki tartalommal készül a Credo Rádió minden napra hallgatóinak. Imádságok, áhítatok, beszélgetések hangzanak el püspökeinkkel, evangélikus lelkészekkel, ezen kívül a szombathelyi evangélikus templomban rögzített nagyheti alkalmak, istentiszteletek felvételeit is meghallgathatják a rádión keresztül. A hanganyagok elérhetőek lesznek az egyházközség honlapján is!
Hétkezdő áhítat április 6-án

2020. április 06.
Hallgassátok szeretettel iskolánk hétkezdő áhítatát, imádkozzunk együtt!
A Reménységek üzenete: Otthon jó!

2020. április 02.
A Reményik-es színjátszók legkisebbjei, a Reménységek csoport ezzel az összeállítással küld biztató üzenetet iskolánk minden tagjának, fogadjátok szeretettel:
Hétkezdő áhítat március 30-án

2020. március 30.
Kezdjünk a hetünket most, az otthon töltött időszakban is Isten igéjére figyelve! Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Jézus csodái - ingyenesen elérhető kiadványok

2020. március 27.
A Luther Kiadó ingyenesen letölthető kiadványokkal jelentkezik a következő időszakban. Választásuk elsőként a **Jézus csodái – Bibliai színezőre** esett, amelyet letölthetnek és kinyomtathatnak otthon a családok.
Iskolánk hétkezdő áhítata

2020. március 24.
Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Álomút c. rajzpályázat sikerei

2020. március 18.
Intézményünk két tanulója vett részt és szerepelt eredményesen a Magyar Közút Zrt által meghirdetett Álomút című rajzpályázaton. Gratulálunk diákjainknak!

Friss fotógalériák

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

[Az Úr] mennyei kenyérrel tartotta jól őket. Megnyitotta a kősziklát, és ömlött a víz, folyó áradt a szomjú földön. Mert emlékezett szent ígéretére…

(Zsolt 105,40–42)

Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, aki megáldott minket mennyei világának minden lelki áldásával Krisztusban.

(Ef 1,3)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>