Lelki megerősítés
Április 11. A magyar költészet napja

A magyar huszár rajzpályázat - VÁLTOZÁS!

"A magyar huszár" rajzpályázat - VÁLTOZÁS!

2021. április 07.
Tavaszi hangulatok

2021. április 06.
Tankönyvosztási információ

2020. augusztus 12.
Kedves Szülők! A 2020/2021. tanév kezdetén a jelenlegi egészségügyi helyzetet figyelembe véve nem a megszokott módon lesz a tankönyvosztás.
Kishuszár tábor Oszkón

2020. július 31.
A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Ciklus-show lányoknak

2020. július 21.
2020. augusztus 25-én "Ciklus-show lányoknak" a Martineum Felnőttképző Akadémián! A foglalkozást vezetik: B. Markovits Eszter és Kissné Takács Eszter. Részletek a plakáton:
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Az angol nyelvi tábort idén is megtartottuk tanulóinknak június 29 és július 3-a között.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
- Az iskolában, a televízióban, a könyvtárban, a fürdőben és a moziban is jártak az olvasótáborosok az idén.
Németes tábori élmények

2020. július 07.
Idén már sokadik alkalommal, mégis egy kicsit másképp szerveztük német táborunk.
Hittan hét volt iskolánkban

2020. június 28.
Az ügyeletes gyerekek és azok számára, akik hittanos táborra készültek a szünidőben, hittanos hetet szerveztek az evangélikus gyülekezet hitoktatói. A hét során Jézus példázataival foglalkoztak.
Az újratalálkozás pillanatai

2020. június 28.
Az online időszakban talán a legjobban egymás társasága hiányzott a gyerekeknek. Így több osztály tanítói, tanárai is közös találkozásra hívták az utolsó hetekben a tanulókat.
Rajzpályázat sikerek a digi időszakban

2020. június 27.
„Húsvét Hagyományok” címmel hirdetett rajpályázatot a Hagyományőrzés Kulturális Egyesület az online oktatás idején, melynek eredményhirdetését, s ünnepélyes díjátadóját nemrég tartották meg Budapesten. Tanulóink szép alkotásait is díjazták:
Kiemelkedő tanulóinkat is jutalmaztuk

2020. június 27.
Az idei tanévben is jutalmaztuk a kiemelkedő eredményeket elért tanulóinkat a bizonyítvány osztások alkalmain. A nyolcadikosok közül ketten vehették át intézményünk rangos elismerését a Reményik-gyűrűt.
Művészeti tábor 2020.

2020. június 21.
Iskolánk idén először szervezett művészeti tábort, nem csak művészetis diákoknak. Fergeteges hangulat, sok játék, tánc, kézműveskedés, színjátszás, móka és kacagás várta a gyerekeket.
Elbúcsúztak nyolcadikosaink

2020. június 21.
Rendhagyó ballagás és búcsú adatott az idei végzős osztályaink számára. Saját osztályközösségükben búcsúzhattak társaiktól és tanáraiktól a nyolcadikosok.

Friss fotógalériák

Farsang képekben
Központban az egészség
Reményik nap

Április 11. A magyar költészet napja
Tavaszi hangulatok
Balázsolás

Örvendeznek általad, akik szeretik nevedet.

(Zsolt 5,12c)

A tanítványok azonban megteltek örömmel és Szentlélekkel.

(ApCsel 13,52)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>