Középdöntős a Vasi Kislegényczéh

A Fölszállott a páva első élő adásában is sikeresen szerepelt a Reményik-iskola néptáncosaiból alakult Vasi Kislegényczéh. Kivívták a zsűri elismerését, s ezzel egyenes ágon kerülhettek be a tehetségkutató középdöntőjébe.
Laborgyakorlaton járt a hetedik évfolyam

2019. november 10.
Szülői hivatás betöltve

Szülői hivatás "betöltve"

2019. november 10.
Terményhálaadó istentisztelet lesz gyülekezetünkben

2019. szeptember 30.
Az előttünk álló vasárnapon (október 6.) terményhálaadó istentisztelet lesz gyülekezetünkben 9 órától és 10.30-tól is.
Tavaszi szellő az évnyitó konferencián

2019. szeptember 28.
Iskolánk Tavaszi Szellő Énekegyüttese nyitotta meg a Vas Megyei Szakmai Tanévnyitó Konferenciát.
Atlétika siker

2019. szeptember 28.
Iskolánk a városi atlétika bajnokság II. korcsoportjának a versenyén vett részt. Tanulóink kislabdahajításban, 40m futásban, valamint 4x50m váltófutásban mérték össze a tudásuk a többi szombathelyi iskola tanulóival.
Új beosztott lelkész Bobán

2019. szeptember 24.
Németh Kitti a bobai evangélikus gyülekezetben szolgál beosztott lelkészként, tanít hittant a gyerekeknek az óvodában és az általános iskolában. Az MTVA készített riportot a fiatal lelkésznővel.
Új testvériskolai kapcsolat

2019. szeptember 22.
Új testvériskolai kapcsolatot alakított ki iskolánk egy bajor evangélikus intézménnyel. Egy német határmenti kisvárosba, Ortenburgba látogatott nemrég tantestületünk néhány tagja, hogy megismerje az ottani iskola működését.
Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019. szeptember 18.
2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Első találkozás az 1.B-ben

2019. szeptember 18.
Hagyomány intézményünkben, hogy az elsősök még a tanév megkezdése előtt találkoznak, hogy megismerkedjenek egymással és a tanító nénikkel.
Felvidéken járt a tantestület

2019. szeptember 15.
A szomszédos Szlovákia magyar településeit látogatta meg tantestületünk az idei tanévkezdő csendesnapokon.
Irány a kiskert!

2019. szeptember 12.
A 4. b osztály rendkívüli környezetismeret óra keretein belül ismerkedhetett meg a veteményes gondozásával és kincseivel.
Országos győzelem asztaliteniszben

2019. szeptember 12.
Poór Balázs 5.a osztályos tanulónk képviselhette a nyáron Magyarországot az Euro Mini Champs elnevezésű francia nemzetközi asztalitenisz-bajnokságon, majd a hazai évadnyitó ranglistaversenyen is remekelt.
Köszönet a végzősöknek

2019. szeptember 12.
Végzős osztályaink egy nagyon szép és hasznos ajándékkal kedveskedtek a tantestületnek. Nagyon köszönjük! Már nemcsak szívünkben őrizzük az elmúlt 8 év emlékeit ;-)
A legÖKOsabb osztály

2019. szeptember 12.
Idén a 4.b vehette át a legÖKOsabb osztály címet az évkezdő áhítat keretében.

Friss fotógalériák

Kamaszok - a Reményik Suliszínház előadása
Suligaléria nyílt a folyosón
Vetélkedő és ünnepség a Reményik napon

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Minden oldalról körülfogtál, kezedet rajtam tartod.

(Zsolt 139,5)

Ki választana el minket Krisztus szeretetétől? Nyomorúság, vagy szorongattatás, vagy üldözés, vagy éhezés, vagy mezítelenség, vagy veszedelem, vagy fegyver?

(Róm 8,35)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>