Lelki megerősítés
Mozgalmas néptánc-hétvége

Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl iskolánk néptáncosai, néptáncközösségei. Gencsapátiban előbb vasi szólótáncversenyt, majd néptáncfesztivált rendeztek, melyeken félszáz növendékünk szerepelt.
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam

2021. szeptember 18.
Újra egy közösségben a templomban

2021. szeptember 16.
Kishuszár tábor Oszkón

2020. július 31.
A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Ciklus-show lányoknak

2020. július 21.
2020. augusztus 25-én "Ciklus-show lányoknak" a Martineum Felnőttképző Akadémián! A foglalkozást vezetik: B. Markovits Eszter és Kissné Takács Eszter. Részletek a plakáton:
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Az angol nyelvi tábort idén is megtartottuk tanulóinknak június 29 és július 3-a között.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
- Az iskolában, a televízióban, a könyvtárban, a fürdőben és a moziban is jártak az olvasótáborosok az idén.
Németes tábori élmények

2020. július 07.
Idén már sokadik alkalommal, mégis egy kicsit másképp szerveztük német táborunk.
Hittan hét volt iskolánkban

2020. június 28.
Az ügyeletes gyerekek és azok számára, akik hittanos táborra készültek a szünidőben, hittanos hetet szerveztek az evangélikus gyülekezet hitoktatói. A hét során Jézus példázataival foglalkoztak.
Az újratalálkozás pillanatai

2020. június 28.
Az online időszakban talán a legjobban egymás társasága hiányzott a gyerekeknek. Így több osztály tanítói, tanárai is közös találkozásra hívták az utolsó hetekben a tanulókat.
Rajzpályázat sikerek a digi időszakban

2020. június 27.
„Húsvét Hagyományok” címmel hirdetett rajpályázatot a Hagyományőrzés Kulturális Egyesület az online oktatás idején, melynek eredményhirdetését, s ünnepélyes díjátadóját nemrég tartották meg Budapesten. Tanulóink szép alkotásait is díjazták:
Kiemelkedő tanulóinkat is jutalmaztuk

2020. június 27.
Az idei tanévben is jutalmaztuk a kiemelkedő eredményeket elért tanulóinkat a bizonyítvány osztások alkalmain. A nyolcadikosok közül ketten vehették át intézményünk rangos elismerését a Reményik-gyűrűt.
Művészeti tábor 2020.

2020. június 21.
Iskolánk idén először szervezett művészeti tábort, nem csak művészetis diákoknak. Fergeteges hangulat, sok játék, tánc, kézműveskedés, színjátszás, móka és kacagás várta a gyerekeket.
Elbúcsúztak nyolcadikosaink

2020. június 21.
Rendhagyó ballagás és búcsú adatott az idei végzős osztályaink számára. Saját osztályközösségükben búcsúzhattak társaiktól és tanáraiktól a nyolcadikosok.
Digi Gála 5. rész

2020. június 21.
A néptáncos növendékeink karanténpillanatait láthatják a Digi Gála 5. részében:

Friss fotógalériák

Mozgalmas néptánc-hétvége
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam
Tanévnyitó ünnepség 2021.

"Száll a lelkem..."
Az idősek köszöntése anyák napja alkalmából
Néptáncosaink is ünnepeltek a Tánc Világnapján

<<< 49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192 >>>