Első helyezés történelemből

Iskolánk diákjai az Agora által meghirdetett történelem vetélkedőn szerepeltek.
Országos asztalitenisz bajnokság

2019. május 15.
Megyei matematikai alapműveleti sikerek

2019. május 14.
Adventi TenSing-áhítat a Túróczy Otthonban

2018. december 20.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki majd nádasdi adventi szolgálata után a Túróczy Otthon lakóit látogatta meg.
Kiemelkedő sportolóink

2018. december 19.
A Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola kiemelkedő sportolóit elismeréssel jutalmazta a napokban. Köztük két tanulónkat Pilinszky Dórát és Poór Balázst. Büszkék vagyunk sportsikereitekre, gratulálunk!
Karácsonyfadísz készítő verseny

2018. december 19.
Vas megyei karácsonyfadísz készítő versenyen vettek részt diákjaink, ahol csodaszép díszeikkel kiemelkedő eredményeket értek el.
3. hely német versenyen

2018. december 19.
Bukits Gergő 6.b osztályos tanulónk 3. helyezett lett a Paragvári-iskola "Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel" német versenyén.
Advent Nádasdon

2018. december 18.
Advent 3. vasárnapján a nádasdi gyülekezetben szolgált a Ten Sing Savariae. Már harmadik alkalommal kapott meghívást a csapat Nádasdra, hogy meghitté varázsolják az ünnepi alkalmat.
Pedagógusok iktatása

2018. december 18.
December 16-án, advent 3. vasárnapján ünnepi istentisztelet keretében iktatták be hivatalukba a Reményik-iskola hat pedagógusát.
Hálaadó alkalom volt gyülekezetünkben

2018. december 18.
Hálaadó alkalmon szolgált gyülekezetünk Ten Sing csoportja december 15-én, szombaton. Képgaléria az eseményről:
Kortárs tánc bemutató

2018. december 12.
December 7-én pénteken, a kortárs táncos szakosztály nyílt órát tartott. Picik és nagyok együtt mutathatták be, mit tanultak szeptembertől.
Apáczai verseny Táplánszentkereszten

2018. december 12.
Apáczai olvasás és képzőművészeti versenyen vettek részt tanulóink Táplánszentkereszten, nagyon szép eredményekkel tértek onnan haza.
Adventi csendesség Balatongyörökön

2018. december 12.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki KIE Sóvárban szolgált advent második vasárnapján.
Adventre hangolva

2018. december 11.
A karácsonyi készülődés idején hagyomány már iskolánkban, hogy a szülői munkaközösség megszervezi az adventi teadélutánt. Idén is rengetegen hangolódtunk együtt az ünnepekre.
Kiállítás a rajzpályázat képeiből

2018. december 10.
Három rajzpályázat képeiből nyílt kiállítás a szombathelyi evangélikus gyülekezet kápolnájának előterében.

Friss fotógalériák

Szivárvány Néptáncfesztivál
Tanulmányi kiránduláson a 4.b
TS turné 3. nap

Nyitott ajtók 2019. április
Költészet napja 2019.
Nyitott ajtók 2019. március

Jól láthatja utaimat Isten, és számontarthatja minden lépésemet.

(Jób 31,4)

Nincsen olyan teremtmény, amely rejtve volna előtte, sőt mindenki mezítelen és fedetlen az ő szeme előtt. Neki kell majd számot adnunk.

(Zsid 4,13)

<<< 49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192 >>>