Vizet mindenkinek!

2019. március 22-én ünnepeljük a Víz Világnapját. A világnap tiszteletére tanulóink nagy része kék felsőben érkezett iskolába.
Idegen nyelvi siker

2019. március 23.
Ismerem a technikai környezetemet

"Ismerem a technikai környezetemet"

2019. március 23.
A cirkusz fizikája

2018. október 05.
A Nemzeti Cirkusz és a Kanizsai Dorottya Gimnázium közös élménypedagógiai előadásán jártak felső tagozatos diákjaink.
Kőszegen kirándult a 8. évfolyam

2018. október 05.
Közös kiránduláson vett részt a 8. évfolyam szeptember utolsó hetében. A két osztályt Kőszegen az Evangélikus Szakgimnázium és Szakközépiskola látta vendégül.
Erdei iskolában a 4.a

2018. október 03.
A 4.a is részt vett az erdei iskola programjain. Rengeteg élménnyel gazdagodtak a diákok. Erről tanúskodnak az ott készített fotók is:
1. hely az egészségnapi versenyen

2018. október 03.
Iskolánk csapata első helyezést ért el azon az egészségnapi vetélkedőn, melyet a PTE Szociális és Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola Szent-Györgyi Albert Tagintézménye szervezett.
Kiemelkedő a Bozsik Programban

2018. október 03.
Horváth-Sipőcz Barnabás, 2.b osztályos tanulónk vehette át idén az Intézményi Bozsik Program emlékplakettjét.
A magyar népmese napja

2018. október 02.
Szeptember 30-án Benedek Elek születésnapján ünnepeljük a magyar népmese napját. Az alkalomhoz kapcsolódóan Varga Bori bábszínész volt iskolánk vendége, s magyar népmeséket adott elő az alsósoknak.
Rendhagyó magyar óra negyedikben

2018. szeptember 28.
Rendhagyó magyar órán vehettek részt a 4.b-s diákok. Horváth Niki és kutyája volt az óra vendége.
Baleset-megelőzési napon diákjaink

2018. szeptember 26.
Baleset-megelőzési napot szervezett a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság, a katasztrófavédelem és a polgárőrség nemrég a Gayer parkban, melyen diákjaink is részt vettek.
Reményik-napok versenyfelhívás

2018. szeptember 25.
Iskolánk idén is megemlékezik névadójáról október végén, s az egyházi iskolák felsősei számára is meghirdeti versenyét. A versenykiírást az alábbiakban olvashatják:
Erdei iskolában jártak negyedikeseink

2018. szeptember 25.
Az idei tanévet a 4.b osztály tanulói Oszkón, erdei iskolai foglalkozásokkal kezdték.
Japán napra készül énekkarunk

2018. szeptember 21.
Az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ és a Magyar-Japán Baráti Társaság idén már 10. alkalommal szervezi meg a Japán Napot városunkban. A megnyitó ünnepségen japán dalokat énekelnek majd iskolánk énekkarosai. A programról:
Szombathely története

2018. szeptember 21.
Ingyenes helytörténeti előadássorozat indul a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség gyülekezeti termében. Részletek:

Friss fotógalériák

Vizet mindenkinek!
TE SZEDD!
TenSing konferencia Prágában

Nyitott ajtók 2019. február
Kezdjetek el élni...
Hagyjuk Istent szóhoz jutni

Tanácsoddal vezetsz engem, és végül dicsőségedbe fogadsz.

(Zsolt 73,24)

Pál írja: Ama nemes harcot megharcoltam, futásomat elvégeztem, a hitet megtartottam, végül eltétetett nekem az igazság koronája, amelyet megad nekem az Úr, az igaz bíró azon a napon.

(2Tim 4,7–8a)

<<< 49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192 >>>