Lelki megerősítés
Kishuszár tábor Oszkón

A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
Meseíró verseny siker

2019. december 10.
Hanzsér Dominik 3.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a pápai Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola meseíró versenyén.
3. hely szövegértésből

2019. december 10.
Szeles Janka 2.b osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában megrendezett szövegértés és hangos olvasás versenyen.
Szent Márton Kézilabda Kupa sikerek

2019. december 10.
A Szent Márton Kézilabda Kupán mérték össze tudásukat tanulóink a város iskoláival. Szép eredmények születtek:
Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

2019. december 07.
December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Így látom én

2019. november 29.
Az " Így látom én" című rajzpályázaton vettek részt diákjaink, szép eredményeket értek el alkotásaikkal.
Labdarúgás III. korcsoport

2019. november 29.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a III. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Angol versmondó verseny sikerek

2019. november 25.
Idén is megszervezték a Nyitra utcai versmondó versenyt, ahol diákjaink ismét szép eredményeket értek el.
Labdarúgó torna a Brennerben

2019. november 25.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a IV. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Hármat egy csapásra!

2019. november 25.
A "Hármat egy csapásra!" elnevezésű csapatversenyen jártak 2.osztályosaink 4 csapattal a Gothard Jenő Általános Iskolában. Nagyon szép eredményeket értek el tanulóink:

Friss fotógalériák

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

[Az Úr] mennyei kenyérrel tartotta jól őket. Megnyitotta a kősziklát, és ömlött a víz, folyó áradt a szomjú földön. Mert emlékezett szent ígéretére…

(Zsolt 105,40–42)

Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, aki megáldott minket mennyei világának minden lelki áldásával Krisztusban.

(Ef 1,3)

<<< 49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192 >>>