Lelki megerősítés
Nemzeti Összetartozás rajzpályázat díjazottjai

Az Őrvidék Ház a Nemzeti Összetartozás jegyében hirdetett rajpályázatot nemrég, melyen több tanulónk alkotását díjazták.
Összetartoztunk - Összetartozunk!

2021. december 07.
Munkatársat keres a bobai óvoda

2021. december 04.
Április 11. A magyar költészet napja

2021. április 12.
A magyar huszár rajzpályázat - VÁLTOZÁS!

"A magyar huszár" rajzpályázat - VÁLTOZÁS!

2021. április 07.
Iskolánk az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emlékére minden évben megszervezi március 15-e környékén a Magyar huszár c. rajzpályázatot és kiállítást. Az idei évben a helyzetre való tekintettel meghosszabbítottuk a pályamunkák leadásának határidejét: 2021. április 23-ig.
Tavaszi hangulatok

2021. április 06.
A Reményik Szakadémia, iskolánk színjátszó csoportja a digitális oktatás idején is tevékenykedik. Tavaszi hangulatok címmel készítettek egy összeállítást:
Húsvéti üdvözlet

2021. április 02.
Nagyon szép sikerek a Nyelvész verseny megyei fordulóján

2021. március 20.
Márciusi ifjak napjainkban

2021. március 15.
Az idei évben tavalyi műsorunk videójával emlékezünk a 48-as hősökre!
Szállóvendégeket fogadunk

2021. március 02.
Iskolánk Makk Marci szakkörös diákjai rovarhotelt készítettek az elmúlt időszakban, mely már iskolánk udvarán fogadja a megbújni vágyó kis élőlényeket.
Zenei siker

2021. március 02.
Szitár Ádám 4.a osztályos tanulónk bronz fokozatot ért el hegedűjátékával a Sistrum Dunántúli Regionális Zenei Versenyen.
Szép eredmények Neumann komplex versenyen

2021. március 02.
Az idei esztendőben a Neumann komplex vetélkedő online formában zajlott, de így is kiváló eredményeket értek el alsós diákjaink.
Szavazzanak tanulóinkra!

2021. február 27.
Iskolánk 3.b osztályos tanulói közül ketten neveztek a Naszreddin Hodzsa mesemondóversenyre. A YouTube videómegosztó oldalon, a like gomb megnyomásával adhatják le szavazataikat versenyzőinkre, ezzel segítve őket szép helyre kerülni a versenyben.
Nyelvész verseny

2021. február 27.
Iskolánkban hagyomány, hogy a legjobb nyelvtanosok összemérik tudásukat a Nyelvész vetélkedőben. Az idén büszkék lehetünk az alábbi tanulóinkra, akik a megyei Nyelvész versengésben képviselik iskolánkat.
Farsang képekben

2021. február 21.
Iskolánk alsósai az idei évben a járványhelyzetre való tekintettel saját osztályközösségükben tartottak farsangi mulatságot. Bár a felsősök közös farsangja ezúttal elmaradt, néhány osztály így is maskarába öltözött egy-egy napra.

Friss fotógalériák

Néptánc-koreográfiák sikere
Szép sikerek a Szent Márton Kézilabda Tornán
Csendesnap az egészség jegyében

Állati jó mulatság a nyílt napunkon
Reményik napok iskolánkban
"Száll a lelkem..."

Ez a nép... aranyból istent csinált magának. Mégis, bocsásd meg vétküket!

(2Móz 32,31b-32a)

Vigyázzatok, testvéreim, senki ne szakadjon el közületek az élő Istentől hitetlen és gonosz szívvel. Sőt buzdítsátok egymást minden egyes napon...

(Zsid 3,12-13)

<<< 49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192 >>>