Lelki megerősítés
Tapolcára kirándultunk a táborban

A harmadik napon Tapolcára kirándultunk a mesés táborozókkal.
Mesés könyvtárlátogatás

2022. június 29.
Első kalandok a mesés táborban

2022. június 27.
Karácsonyi ünnepség iskolánkban

2021. december 23.
Idén rendhagyó karácsonyi készülődés volt iskolánkban. Évfolyamonként vehettek részt diákjaink ünnepi áhítaton az aulában, ahol Steindl-Papp Judit lelkésznő vezetésével énekeltek karácsonyi énekeket, s versekkel emlékeztek Balogh József tanár úrra.
Betlehemezés 2021.

2021. december 21.
Iskolánk diákjai idén is készültek egy betlehemes játékkal. A 6.a és a 6.b osztály előadásait láthatják felvételről:
Lucázás 2021.

2021. december 21.
Az idei tanévben a 3.b osztályosok készültek társaiknak a lucázás néphagyományának bemutatásával. A vírushelyzetre való tekintettel ezúttal is videó formájában nézhetik meg az előadást, fogadják szeretettel!
Balogh József emlékverseny eredményhirdetés

2021. december 21.
Balogh József, iskolánk egykori tanára, költő, dalszövegíró születésének 70., halálának 10. évfordulójára kiírt rajzverseny és életrajzi, költészeti munkásságán alapuló feladatlapok díjazottjai vehették át jutalmakat december 20-án.
Csokigyűjtés a Nevelőszülői Hálózatnak

2021. december 21.
Intézményünk Diákönkormányzata szervezésében az iskola diákjai édességet gyűjtöttek a Mózeskosár Evangélikus Nevelőszülői Hálózat részére.
Nemzeti Összetartozás rajzpályázat díjazottjai

2021. december 07.
Az Őrvidék Ház a Nemzeti Összetartozás jegyében hirdetett rajpályázatot nemrég, melyen több tanulónk alkotását díjazták.
Összetartoztunk - Összetartozunk!

2021. december 07.
A "Nemzeti Összetartozás Éve" keretében megvalósuló Trianon 100 program keretein belül kiállításmegnyitón jártunk.
Országos klarinétverseny sikerek

2021. december 02.
Kerti Áron tanár úr növendékei novemberben remekeltek. Részletek:
Néptánc-koreográfiák sikere

2021. december 02.
A körmendi Batthyány Örökségközpont színházterme adott otthont az elmúlt hétvégén a régió egyik legjelentősebb néptáncos seregszemléjének. A XXIII. Lajtha László Koreográfiai Versenyen tizenhat alkotás mutatkozott be, iskolánk növendékei pedig két díjazott produkcióban is színpadra léptek.
Szép sikerek a Szent Márton Kézilabda Tornán

2021. december 02.
A Szent Márton Kézilabda Tornán iskolánk 6 csapattal vett részt, szép eredményekkel tértek haza tanulóink.
Szép eredmény a Bolyai matematikaversenyen - fotóval frissítve!

2021. december 01.
Az 5. és a 7. évfolyam csapata képviselte iskolánkat a Bolyai matematika csapatversenyen, ahol mindkét csapat megyei II. helyezést ért el! Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!
Családi fotózás a vásáron

2021. november 27.
Advent első vasárnapján a jótékonysági vásáron lehetőség lesz családi fotózásra is a kisteremben. Mindenkit szeretettel várunk!

Friss fotógalériák

Tapolcára kirándultunk a táborban
Mesés könyvtárlátogatás
Hetven éves jubileum

A kreatív táncos csoport tanévzárója
A balázsolás hagyományát elevenítettük fel
"Ifjú pásztor született..." - néptáncos karácsony

Fordulj hozzám, Uram, mentsd meg életemet, szabadíts meg, mert irgalmas vagy!

(Zsolt 6,5)

Amikor Jézus megfordult, és meglátta őt, így szólt: Bízzál, leányom, a te hited megtartott téged. És meggyógyult az asszony abban az órában.

(Mt 9,22)

<<< 49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192 >>>