Lelki megerősítés
Vérző Magyarország - Trianon emlékkonferencia az Őrvidék-házban

A 100. évforduló alkalmából szervezett rendezvényre várják a történelem és irodalom iránt érdeklődőket. A rendezvényen előadást tart iskolánk történelem tanára, Dalos Tibor is.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
Művészeti tábor június 16-tól!

2020. május 27.
A magyar népmese napján

2019. október 06.
A magyar népmese napján népművészeti kiállítás nyílt iskolánk aulájában és a Weöres Sándor Színház színészei meséltek népmeséket alsó tagozatosainknak.
1. hely környezetismereti versenyen

2019. október 05.
Iskolánk 4 tanulója: Gombos Emese 3.a, Karádi Bodza Virág 3.b, Kecskeméti Lora Lídia 4.b, Recetár Áhim 4.a osztályos tanuló csapatversenyben az előkelő első helyezést érte el a Szombathelyi Neumann Általános Iskola által szervezett vetélkedőn.
Tömördön járt a 2.b

2019. október 05.
A tömördi madárvártára látogattott tanulmányi útja során a 2. b osztály is. Tartalmas napot töltöttek el együtt.
Szüreteltek a nyolcadikosok

2019. október 01.
Az Oszkói Hegypásztor Kör szőlőhegyén járt nemrég a 8.a osztály, ahol kivehették a részüket az őszi szőlőszüretből.
Őszi tanulmányi kirándulás 2.a

2019. október 01.
Megkezdődtek az őszi tanulmányi kirándulások iskolánkban. A 2.a osztály Tömördön járt, ahol madárfajokkal ismerkedtek és megfigyelhették, hogyan gyűrűzik meg őket. Ezt követően a Smidt Múzeumba látogattak el.
Felhívás - Reményik napok

2019. október 01.
Iskolánk ebben a tanévben is megrendezi a „Reményik napok” keretében az egyházi iskolák felső tagozatos tanulói számára vetélkedőjét az évfordulók jegyében.
Kishuszárjaink Pákozdon

2019. szeptember 30.
A X. Honvédfesztiválon jártak diákjaink
Terményhálaadó istentisztelet lesz gyülekezetünkben

2019. szeptember 30.
Az előttünk álló vasárnapon (október 6.) terményhálaadó istentisztelet lesz gyülekezetünkben 9 órától és 10.30-tól is.
Tavaszi szellő az évnyitó konferencián

2019. szeptember 28.
Iskolánk Tavaszi Szellő Énekegyüttese nyitotta meg a Vas Megyei Szakmai Tanévnyitó Konferenciát.
Atlétika siker

2019. szeptember 28.
Iskolánk a városi atlétika bajnokság II. korcsoportjának a versenyén vett részt. Tanulóink kislabdahajításban, 40m futásban, valamint 4x50m váltófutásban mérték össze a tudásuk a többi szombathelyi iskola tanulóival.
Új beosztott lelkész Bobán

2019. szeptember 24.
Németh Kitti a bobai evangélikus gyülekezetben szolgál beosztott lelkészként, tanít hittant a gyerekeknek az óvodában és az általános iskolában. Az MTVA készített riportot a fiatal lelkésznővel.
Új testvériskolai kapcsolat

2019. szeptember 22.
Új testvériskolai kapcsolatot alakított ki iskolánk egy bajor evangélikus intézménnyel. Egy német határmenti kisvárosba, Ortenburgba látogatott nemrég tantestületünk néhány tagja, hogy megismerje az ottani iskola működését.

Friss fotógalériák

Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!
Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Az Úr szeme látja az igazakat, füle meghallja kiáltásukat.

(Zsolt 34,16)

Kérjetek, és adatik nektek, keressetek, és találtok, zörgessetek, és megnyittatik nektek.

(Mt 7,7)

<<< 85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192   193-204   205-216   217-228 >>>