Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.
Jótékonysági koncert a templompadokért

2019. december 02.
Így látom én

2019. november 29.
A mese a lélek tápláléka

2019. május 08.
Bobai tagintézményünk április 12-én tartotta költészet napi ünnepségét, s versenyét, melyen iskolánk tanulói is részt vettek.
Arany-jelvény a Kazinczy versenyen

2019. május 06.
Pungor Viktória 8.b osztályos tanulónk Arany-jelvény díjat kapott a Kazinczyról elnevezett Szép magyar beszéd verseny országos döntőjében.
Kamara Virtuóz büszkeségünk

2019. május 05.
Iskolánk egykori tanulója Rákos Júlia is részt vesz társaival a Duna Televízió komolyzenei tehetségkutató műsorában a Kamara Virtuózokban. Méltán lehetünk büszkék Kerti Áron tanítványára.
Erdélyben járt a Berke néptánccsoport

2019. május 04.
Hatnapos erdélyi útról tért haza nemrégiben a Reményik iskola Berke csoportja, valamint a táncosokat elkísérő Szabó-legények.
Atlétika diákolimpia

2019. május 02.
Iskolánk az atlétika diákolimpia III. korcsoportjának versenyein vett részt. Tanulóink 60m és 600m futásban, valamint kislabdahajításban mérték össze a tudásukat a többi szombathelyi iskolával.
Kiemelkedő eredmény technikából

2019. április 30.
„Ismerem a technikai környezetemet” – Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi dunántúli verseny döntőjében - ahová minden megyéből a legjobb jutott be...
Labdarúgó diákolimpia IV. korcsoportban

2019. április 29.
Iskolánk csapata a labdarúgó diákolimpia IV. korcsoportjának (7-8. osztály) mérkőzésein vett részt.
IX. MAGYAR LOVAS HADTÖRTÉNETI BEMUTATÓ

2019. április 29.
A történelmi hagyományainkat bemutató egész napos rendezvényt a Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület, társegyesületeivel idén is megrendezi.
Brenneres foci eredmények

2019. április 29.
Iskolánk részt vett a Boldog Brenner János Általános Iskola és Gimnázium által szervezett versenynapon, melyen anyanyelvi, informatikai és kispályás labdarúgás versenyen mutathatták meg ügyességüket a diákok.
Hasznosíts újra hulladékot!

2019. április 27.
Április 22. a Föld napja. Iskolánk a hulladékok újrahasznosítására hívta fel a gyerekek figyelmét ezen a héten.
TS turné 3. nap

2019. április 27.
Koncertkörútjuk végén a kiskőrösi művelődési házban léptek színpadra tensingeseink. Menczinger Tamás beszámolóját olvashatják a turnéról.
Rendhagyó tanórákon a Richter Flórián Cirkusznál

2019. április 26.
Rendhagyó tanórákon vehettek részt a Richter cirkuszban a 7. osztályosok.

Friss fotógalériák

Megújult a bobai óvoda játszótere
Én is szelektíven gyűjtök
Egészségnevelési nap iskolánkban

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Az Úr pedig ezt mondta [Mózesnek]: Meglátja majd az Úr tetteit az egész nép, amely között vagy.

(2Móz 34,10c)

Azután [Jézus] bejárta egész Galileát, tanított a zsinagógáikban, hirdette a mennyek országának evangéliumát, és gyógyított mindenféle betegséget és erőtlenséget a nép körében.

(Mt 4,23)

<<< 97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192   193-204   205-216   217-228   229-240 >>>