Lelki megerősítés
Megkezdődött az udvarfelújítás

Megkezdődtek a munkálatok iskolánk udvarán, pályázati forrás segítségével esővíz-elvezető rendszer kerül kialakításra, valamint térkő burkolatot kap a terület. Szeptemberben megújult iskolaudvarral várjuk tanulóinkat.
Az Év Zenekari Művésze

2021. július 20.
Nyári cserkésztábor

2021. július 20.
Bemutató az 1.b osztályban

2020. március 18.
Harmadik alkalommal tartott bemutató foglalkozást februárban az 1.b osztály. Báboztak, verset mondtak, énekeltek és vidám jelenettel szórakoztatták a szülőket, nagyszülőket.
Az evangélikus pedagógia jövője

2020. március 18.
Kényszerhelyzetben, de az évtized innovációját sikerült megteremteni – jelentette ki Maruzsa Zoltán közoktatásért felelős államtitkár a Magyarországi Evangélikus Egyház Nevelési és Oktatási Osztályának vezetője és az EMMI oktatásért felelős államtitkárának és helyettes-államtitkárának, Kisfaludy Lászlónak március 17-i találkozóján, az egyház országos központjában.
Igazgatói közlemény

2020. március 16.
Változások gyülekezetünk életében

2020. március 15.
Egyházunk püspökei körlevelükben nyomatékosan azt tanácsolták az egyházközségeknek, hogy 2020. március 16-tól kezdve bizonytalan ideig, de legalább virágvasárnapig ne tartsanak sem istentiszteleti, sem egyéb gyülekezeti alkalmat. Emellett sok változás érinti gyülekezetünket, melyet az alábbiakban olvashatnak:
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

2020. március 15.
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc eseményeire emlékeztünk március 13-án az iskola udvarán.
Előzetes tájékoztatás az iskolabezárásról

2020. március 14.
Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!
Ügyeskedtek képzőművészeink

2020. március 14.
Idén is megrendezte iskolánk a kézműves Ki, mit tud?-ot. Főként alsó tagozatosok vettek részt az idei versenyen, két kategóriában, rajz- és kézműves alkotásokat készítettek.
Tavaszhívogató fesztivál alsóban

2020. március 14.
Alsó tagozatosaink idén is megszervezték a tavaszhívogató fesztivált az evangélikus kápolnában, ahol a gyerekek megmutathatták vers- és prózamondó-, tánc-, zenei- és ének tudásukat is.

2020. március 13.
Tisztelt Szülők! A kialakult egészségügyi helyzetre tekintettel, a tanulók és munkatársaink biztonsága, a fertőzés lehetőségének minimalizálása érdekében kérjük, az épület előtt várják meg gyermekeiket!
Tájékoztatás

2020. március 12.
Tisztelettel tájékoztatjuk a kedves szülőket, és diákjainkat, hogy a kormány március 11-i 41/2020. (III. 11.) rendelete alapján (Magyar Közlöny 2020. évi 40. szám) iskolánk az elkövetkezendő időszakban felfüggeszti az osztálykirándulásokat, és a gyermekek utaztatásával járó összes programját. Továbbá:
Zrínyi matematika verseny sikerek

2020. március 08.
Három tanulónk képviselheti Vas megyét a Zrínyi Matematika Verseny országos döntőjében, s két pedagógust díjaztak iskolánkból a pénteki eredményhirdetésen.
Óvodapedagógust keresünk!

2020. március 07.
A Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola óvodapedagógust keres Bobai Óvoda Tagintézményébe 2020. április 1-től óvodapedagógusi munkakör betöltésére.

Friss fotógalériák

Nyári cserkésztábor
Nyelvi táborok iskolánkban
Olvasótábori kalandok zárása

Az idősek köszöntése anyák napja alkalmából
Néptáncosaink is ünnepeltek a Tánc Világnapján
Április 11. A magyar költészet napja

[Izráel hegyei,] én mellettetek vagyok, és felétek fordulok: megművelnek és bevetnek titeket.

(Ez 36,9)

Hasonló a mennyek országa ahhoz a gazdához, aki korán reggel kiment, hogy munkásokat fogadjon a szőlőjébe.

(Mt 20,1)

<<< 97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192   193-204   205-216   217-228   229-240 >>>