A doni áttörés áldozataira emlékeztünk

Iskolánk 8. osztályos tanulóival vettünk részt a városi megemlékezésen.
Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Egy közös délután a másodikosoknál

2019. december 31.
A Reményik lett a legjobb evangélikus általános iskola

2019. október 09.
A legjobbiskola.hu oldal minden évben felállít egy rangsort az általános iskolák között a kompetenciamérések alapján. A listán iskolánk idén is szép eredményt ért el.
Kutatók éjszakája különdíj

2019. október 09.
Szőlősi András 4.b osztályos tanulónk munkája különdíjas lett az Eötvös Lóránd Tudományegyetem által meghirdetett rajzpályázaton, melyet a Holdra szállás 50. évfordulója alkalmából szerveztek.
Október 6-i megemlékezés

2019. október 08.
Iskolánk a hétkezdő áhítat keretében emlékezett az aradi vértanúkra. A 7. a készült ünnepi műsorral.
Az internet veszélyei

2019. október 07.
Az internet veszélyeiről tartott ma előadást a rendőrség munkatársa a 6.a osztályban.
Színházlátogatás Budapesten

2019. október 07.
Budapesti színházlátogatáson voltak művészeti iskolánk moderntácosai, színjátszói és ötödik osztályosai.
Hála és felelősség

2019. október 07.
Hála és felelősség - volt a témája az idei őszi csendesnapunknak.
Gombfoci

2019. október 06.
A Vasi Gombfoci Egyesület tagjai látogattak el iskolánkba nemrég, s mutatták be a felső tagozatosoknak a gombfoci játékot.
A magyar népmese napján

2019. október 06.
A magyar népmese napján népművészeti kiállítás nyílt iskolánk aulájában és a Weöres Sándor Színház színészei meséltek népmeséket alsó tagozatosainknak.
1. hely környezetismereti versenyen

2019. október 05.
Iskolánk 4 tanulója: Gombos Emese 3.a, Karádi Bodza Virág 3.b, Kecskeméti Lora Lídia 4.b, Recetár Áhim 4.a osztályos tanuló csapatversenyben az előkelő első helyezést érte el a Szombathelyi Neumann Általános Iskola által szervezett vetélkedőn.
Tömördön járt a 2.b

2019. október 05.
A tömördi madárvártára látogattott tanulmányi útja során a 2. b osztály is. Tartalmas napot töltöttek el együtt.
Szüreteltek a nyolcadikosok

2019. október 01.
Az Oszkói Hegypásztor Kör szőlőhegyén járt nemrég a 8.a osztály, ahol kivehették a részüket az őszi szőlőszüretből.
Őszi tanulmányi kirándulás 2.a

2019. október 01.
Megkezdődtek az őszi tanulmányi kirándulások iskolánkban. A 2.a osztály Tömördön járt, ahol madárfajokkal ismerkedtek és megfigyelhették, hogyan gyűrűzik meg őket. Ezt követően a Smidt Múzeumba látogattak el.

Friss fotógalériák

Szép eredmények korcsolya versenyen
Színházbejáráson volt a 2.b
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

Nyitott ajtók 2019. november
Nyitott ajtók 2019. október
Nyitott ajtók 2019. szeptember

Én, az Úr vagyok a ti Istenetek, aki kihoztalak benneteket Egyiptomból, hogy ne legyetek többé azoknak a szolgái. Összetörtem igátok jármát, hogy fölegyenesedve járhassatok.

(3Móz 26,13)

Krisztus szabadságra szabadított meg minket, álljatok meg tehát szilárdan, és ne engedjétek magatokat újra a szolgaság igájába fogni.

(Gal 5,1)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>