Első helyezés történelemből

Iskolánk diákjai az Agora által meghirdetett történelem vetélkedőn szerepeltek.
Országos asztalitenisz bajnokság

2019. május 15.
Megyei matematikai alapműveleti sikerek

2019. május 14.
Robotika szakkör

2019. március 11.
Idén is elindult a robotika szakkör a Savaria Egyetemi Központban, melyet az egyetem iskolánkkal közösen szervez.
Arany minősítés a Csillagszedőknek

2019. március 10.
Országos Művészeti Fesztiválon szerepelt iskolánk Reménységek színjátszó csoportja március 9-én, Gyenesdiáson. A Csillagszedők című darabbal arany minősítést ért el a csapat.
Művészeti Ki mit tud?

2019. március 09.
Iskolánk idén is megszervezte tanulóink között a rajzos és kézműves Ki mit tud?-ot. Ezúttal is sok lelkes kéz alkotott, hogy megmutassa tehetségét.
Nyelvi sikereink

2019. március 07.
Környezetvédelmi témájú idegennyelvi versenyen vettek részt diákjaink.
Tavaszi fesztivál alsóban

2019. március 06.
Idén már másodszor szerveztünk Tavaszi fesztivált az alsós gyerekeknek iskolánkban.
3. hely matematika versenyen

2019. március 05.
Szitár Ádám, iskolánk 2.a osztályos tanulója 3. helyezést ért el a Neumann Iskola városi matematika versenyén.
Huszártoborzó a Falumúzeumban

2019. március 05.
Március 15-én emlékezzünk együtt idén is a Vasi Skanzenben az 1848/49-es forradalom leverésére. A részletes program:
Soproni laborgyakorlaton vettek részt negyedikeseink

2019. március 04.
A soproni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnáziumba látogattak el negyedikeseink, ahol a laborgyakorlatokba kaphattak bepillantást.
Aranyeső a dobó bajnokságon

2019. március 03.
A hétvégén rendezték meg Magyarország Újonc És Serdülő Téli Dobóbajnokságot Szombathelyen, melyen Pilinszky Dóra Rita 6.a osztályos tanulónk újonc kategóriában egyéni csúccsal országos bajnok lett kalapácsvetésben és diszkoszvetésben is.
Sikeresek voltak diákjaink a Zrínyi matematika versenyen

2019. március 02.
Idén is szép számmal képviselték iskolánkat tanulóink a Zrínyi matematika versenyen. Az eredményeikkel intézményünk a megye 2. legeredményesebb iskolája lett.
Bozsik foci 3-4. osztályban

2019. március 02.
Az Intézményi Bozsik Program keretében a II. korcsoportban (3-4.osztály) képviselték diákjaink iskolánkat a Dési Huber Általános Iskolában. A srácok minden mérkőzésen a tudásuk legjavát nyújtották.
„A magyar huszár” - pályázat

2019. február 27.
A Szülőföld könyvkiadó, a Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület, valamint a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola 3-14 éves diákok részére rajz, vers, mese és novellaíró pályázatot hirdet.

Friss fotógalériák

Szivárvány Néptáncfesztivál
Tanulmányi kiránduláson a 4.b
TS turné 3. nap

Nyitott ajtók 2019. április
Költészet napja 2019.
Nyitott ajtók 2019. március

Jól láthatja utaimat Isten, és számontarthatja minden lépésemet.

(Jób 31,4)

Nincsen olyan teremtmény, amely rejtve volna előtte, sőt mindenki mezítelen és fedetlen az ő szeme előtt. Neki kell majd számot adnunk.

(Zsid 4,13)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>