Lelki megerősítés
Kishuszár tábor Oszkón

A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
Testnevelés óra bemutató

2020. március 07.
Iskolánk évek óta kiváló szakmai kapcsolatot ápol az ELTE-SEK Sporttudományi Intézetével, amelynek keretben Tóth Zsolt tanár úr ősszel szólóban, míg tavasszal iskolánk diákjaival tart bemutató órát a testnevelés szakos hallgatók számára az egyetemi sportcsarnokban.
ELMARAD! - Kinyílik a világ!

2020. március 06.
"Kinyílik a világ!" - A kisiskolás kor életfeladatai címmel március 19-ére meghirdetett előadás a kialakult egészségügyi helyzetre tekintettel elmarad. Egy későbbi időpontban tervezzük pótolni a programot!
Tornaverseny siker

2020. március 06.
Városi Alapszintű Tornaversenyen jártak diákjaink, melyen csapatunk 3. helyezést ért el.
ELMARAD! a Huszártoborzó a Vasi Skanzenben

2020. március 06.
Dr. Nemény András Szombathely MJV polgármestere a március 15-i ünnepség szombathelyi eseményeinek, rendezvényeinek lemondásáról döntött. Ennek értelmében a Huszártoborzó rendezvény elmarad. Ünnepi megemlékezés lesz azonban a vasárnapi istentiszteleteken 9 és 10.30 órától az evangélikus templomban.
Vacsoracsata a 4.a-ban

2020. március 03.
A 4.a osztályban hagyomány már, hogy évszakonként együtt ünneplik a szülinapos társaikat. Vidám, játékos feladatokkal, finomságokkal készülnek erre az alkalomra.
Sakkjátszótér gyülekezetünkben

2020. március 02.
A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítványának szervezésében iskolára felkészítő sakkjátszótér foglalkozások indulnak gyülekezetünkben.
ELMARAD! Vas megyébe száll a gyerek páva

ELMARAD! Vas megyébe száll a "gyerek" páva

2020. március 02.
A március 28-i Vas megyébe száll a "gyerek" páva c. rendezvény elmarad.
Bozsik torna II. korcsoport

2020. március 02.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében az II. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner iskolában.
Bolyai természettudományi verseny sikerek

2020. február 27.
Iskolánk két csapata vett részt a Bolyai Területi Természettudományi csapatversenyen. Tanulóink szép eredményeket értek el az 5 megye versenyében.
Pedagógusokat keresünk!

2020. február 22.
Intézményünk a 2020/2021. tanévre informatika szakos tanárt keres. Jelentkezés módja: remenyik@lutheran.hu e-mail címen önéletrajzzal.
Arany minősítés komplex vetélkedőn

2020. február 22.
Iskolánk 3. és 4. osztályos tanulói a Neumann-iskola komplex vetélkedőjén jártak, s nagyon szép eredménnyel tértek haza. Gratulálunk!
Fánkot sütöttek a 8. osztályosok

2020. február 21.
A 8.a osztályosok farsangi fánkot sütöttek technika órán.

Friss fotógalériák

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

[Az Úr] mennyei kenyérrel tartotta jól őket. Megnyitotta a kősziklát, és ömlött a víz, folyó áradt a szomjú földön. Mert emlékezett szent ígéretére…

(Zsolt 105,40–42)

Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, aki megáldott minket mennyei világának minden lelki áldásával Krisztusban.

(Ef 1,3)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>