Vizet mindenkinek!

2019. március 22-én ünnepeljük a Víz Világnapját. A világnap tiszteletére tanulóink nagy része kék felsőben érkezett iskolába.
Idegen nyelvi siker

2019. március 23.
Ismerem a technikai környezetemet

"Ismerem a technikai környezetemet"

2019. március 23.
Pedagógusok iktatása

2018. december 18.
December 16-án, advent 3. vasárnapján ünnepi istentisztelet keretében iktatták be hivatalukba a Reményik-iskola hat pedagógusát.
Hálaadó alkalom volt gyülekezetünkben

2018. december 18.
Hálaadó alkalmon szolgált gyülekezetünk Ten Sing csoportja december 15-én, szombaton. Képgaléria az eseményről:
Kortárs tánc bemutató

2018. december 12.
December 7-én pénteken, a kortárs táncos szakosztály nyílt órát tartott. Picik és nagyok együtt mutathatták be, mit tanultak szeptembertől.
Apáczai verseny Táplánszentkereszten

2018. december 12.
Apáczai olvasás és képzőművészeti versenyen vettek részt tanulóink Táplánszentkereszten, nagyon szép eredményekkel tértek onnan haza.
Adventi csendesség Balatongyörökön

2018. december 12.
Gyülekezetünk TenSing csoportja a balatongyöröki KIE Sóvárban szolgált advent második vasárnapján.
Adventre hangolva

2018. december 11.
A karácsonyi készülődés idején hagyomány már iskolánkban, hogy a szülői munkaközösség megszervezi az adventi teadélutánt. Idén is rengetegen hangolódtunk együtt az ünnepekre.
Kiállítás a rajzpályázat képeiből

2018. december 10.
Három rajzpályázat képeiből nyílt kiállítás a szombathelyi evangélikus gyülekezet kápolnájának előterében.
Gazdag Erzsi verseny felhívás 2018.

2018. december 10.
Az idei tanévben is megrendezzük a Magyar Kultúra Napjához kapcsolódóan a Gazdag Erzsi vers- és mesemondó versenyünket. A kiírást olvashatják:
Sikerözön sakk versenyen

2018. december 09.
Iskolánk csapata II. helyezést ért el a 3 fordulós sakk Colorato kupán. Emellett tanulóink egyéni teljesítménye is kiemelkedő volt.
Asztalitenisz sikerek

2018. december 07.
Asztalitenisz diákolimpián kiemelkedő eredményt értek el tanulóink, Poór Balázs és Poór Patrik.
Az elsősegély megtanulható

2018. december 06.
"Az elsősegély megtanulható... és segíteni jó!" - e szavakkal zárta bemutatóját Horváth Balázs mentőtiszt, aki az elsősegélynyújtás alapjaival ismertette meg iskolánk alsós diákjait.
Második helyezés történelemből

2018. december 02.
Iskolánk csapata a Gépipariban szerepelt.

Friss fotógalériák

Vizet mindenkinek!
TE SZEDD!
TenSing konferencia Prágában

Nyitott ajtók 2019. február
Kezdjetek el élni...
Hagyjuk Istent szóhoz jutni

Tanácsoddal vezetsz engem, és végül dicsőségedbe fogadsz.

(Zsolt 73,24)

Pál írja: Ama nemes harcot megharcoltam, futásomat elvégeztem, a hitet megtartottam, végül eltétetett nekem az igazság koronája, amelyet megad nekem az Úr, az igaz bíró azon a napon.

(2Tim 4,7–8a)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>