Lelki megerősítés
Vérző Magyarország - Trianon emlékkonferencia az Őrvidék-házban

A 100. évforduló alkalmából szervezett rendezvényre várják a történelem és irodalom iránt érdeklődőket. A rendezvényen előadást tart iskolánk történelem tanára, Dalos Tibor is.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
Művészeti tábor június 16-tól!

2020. május 27.
Házasság hete 2020-ban

2020. január 31.
Csapatjáték szerelemmel címmel rendezik meg Szombathelyen is idén a házasság hete programsorozatot február 9-16 között. A részletes program:
Színpadról színpadra

2020. január 30.
A Vasi Kislegényczéh ismertté, s elismertté vált a Fölszállott a páva című tehetségkutató műsor után és sorra hívták őket az elmúlt időszakban fellépésekre. Ezekről láthatnak fotókat:
1. hely asztalitenisz bajnokságon

2020. január 29.
A 2020-as év első országos asztalitenisz versenyén, a Budapest Bajnokságon Poór Balázs 5.a osztályos tanulónk az U12-es korcsoportban aranyérmet szerzett.
Gyorskorcsolya diákolimpia

2020. január 29.
Szép eredmények születtek a gyorskorcsolya diákolimpián. Nagyon ügyesen szerepeltek tanulóink.
Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny 2020.

2020. január 24.
A magyar kultúra napjához kötődve 2020-ban is megrendezésre került iskolánkban a Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny.
A doni áttörés áldozataira emlékeztünk

2020. január 13.
Iskolánk 8. osztályos tanulóival vettünk részt a városi megemlékezésen.
Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Sikeresen szerepeltek tanulóink a január 9-én megrendezett gyorskorcsolya versenyen. Gratulálunk!
Egy közös délután a másodikosoknál

2019. december 31.
Közös délutánt töltöttek együtt a 2. a és 2.b osztályos tanulóink december 18-án. Együtt játszottak, énekeltek az iskolában.
Színházbejáráson volt a 2.b

2019. december 31.
Színházbejáráson volt 2.b osztályunk a szünet előtti napokban a Weöres Sándor Színházban.
Gyere velünk!

2019. december 31.
Idén is megrendezték Szombathelyen a Gyere velünk! elnevezésű városi sportvetélkedőt, melyen részt vett iskolánk csapata is.
A Vasi Kislegényczéh az Evangélikus magazin műsorában

2019. december 31.
A Duna Televízió Evangélikus magazinjának készítői jártak Szombathelyen a Fölszállott a páva döntője előtt. A kislegényekről készült összeállítást a műsor második felében láthatják:
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

2019. december 22.
Közönségdíjas lett a Vasi Kislegényczéh a Duna Televízió Fölszállott a páva c. műsorának döntőjében! Hálásan köszönjük mindazok támogatását, lelkesedését, akik figyelemmel kísérték, megszerették, s bármilyen módon segítették a Vasi Kislegényczéh szereplését!

Friss fotógalériák

Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!
Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Dávid így felelt a filiszteusnak: Te karddal, lándzsával és dárdával jössz ellenem, de én a Seregek Urának… a nevében megyek ellened…

(1Sám 17,45)

Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, sarut húzva lábatokra, készen a békesség evangéliuma hirdetésére.

(Ef 6,14–15)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>