Lelki megerősítés
Tanévzáró az alsó tagozaton

Az idei évben is rendhagyó módon kellett a tanévet zárnunk.
Elballagtak végzőseink

2021. június 17.
Tanévzáró a felsős osztályokban

2021. június 17.
KARBANTARTÓT KERESÜNK!

2020. november 24.
KARBANTARTÓT KERESÜNK BOBAI MUNKAVÉGZÉSSEL.
Dupla siker a Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztiválon

2020. november 19.
A karantén miatt tavasszal elmaradt az amatőr előadóművészeti bemutató, és a járvány második hulláma is arra kényszerítette az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ munkatársait, hogy online szervezzék meg a Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztivált, melyen két tanulónk dupla sikert érdemelt ki.
Kossányi vers- és prózamondó verseny sikerei

2020. november 17.
Lezajlott a testvériskolánk, a szentpéteri Kossányi József Alapiskola és Óvoda által meghirdetett KOSSÁNYI JÓZSEF VERS ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY. A járványügyi helyzetből kifolyólag online valósulhatott meg. A versenybe 6 iskola 62 tanulója kapcsolódott be, intézményünk diákjai is szép eredményeket értek el.
Reményik nap

2020. november 17.
Iskolánk névadójára emlékezve idén is megszervezte a Reményik napot, melyet a járványügyi helyzetre való tekintettel osztályközösségeinkben élhettünk át együtt.
Kossányi rajzverseny díjazottjai

2020. november 14.
A Kossányi napokhoz kapcsolódva idén is meghirdette rajzversenyét felvidéki testvériskolánk. A pályázat keretében a Szentpéter c. vershez készítettek illusztrációkat a gyerekek.
Online csatlakoztak néptáncosaink a Szivárvány Gyermek Néptáncfesztiválhoz

2020. október 30.
A Reményik Sándor Evangélikus Iskola és AMI Bölicze, Bariska és Möndölecske néptánccsoportja a szombathelyi evangélikus gyülekezeti teremből online jelentkezett be a Bükön rendezett XVIII. Szivárvány Gyermek Néptáncfesztiválra.
Kiemelkedő eredmények a Kenguru matematika versenyen

2020. október 26.
Iskolánk tanulói szép eredményekkel végeztek a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen. A díjátadó ünnepséget a Reményik nap keretében tartottuk meg.
Pályázati felhívás az összetartozás évében

2020. október 17.
A Nemzeti Összetartozás Évében egy pályázatot hirdettünk iskolánk tanulói számára. Továbbra is várjuk a gyerekek ötletes munkáit!
Reményik napok versenyfelhívás

2020. október 16.
Az idei év versenyfelhívása az egyházi intézmények számára: (MEGVÁLTOZOTT A HATÁRIDŐ!!!)
Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató előadása ELMARAD!

2020. október 10.
Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató második előadására érkezik gyülekezetünkbe október 20-án. Az alkalmon való részvétel regisztrációhoz kötött! Részletek a plakáton!
Jelentkezz Johannita szakkörre!

2020. október 09.
Gyémántmise a Székesegyházban

2020. október 08.