Lelki megerősítés
Beiskolázás
Kiemelkedő eredmények a Kenguru matematika versenyen

Iskolánk tanulói szép eredményekkel végeztek a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen. A díjátadó ünnepséget a Reményik nap keretében tartottuk meg.
Pályázati felhívás az összetartozás évében

2020. október 17.
Reményik napok versenyfelhívás

2020. október 16.
Jézus csodái - ingyenesen elérhető kiadványok

2020. március 27.
A Luther Kiadó ingyenesen letölthető kiadványokkal jelentkezik a következő időszakban. Választásuk elsőként a **Jézus csodái – Bibliai színezőre** esett, amelyet letölthetnek és kinyomtathatnak otthon a családok.
Iskolánk hétkezdő áhítata

2020. március 24.
Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Álomút c. rajzpályázat sikerei

2020. március 18.
Intézményünk két tanulója vett részt és szerepelt eredményesen a Magyar Közút Zrt által meghirdetett Álomút című rajzpályázaton. Gratulálunk diákjainknak!
Bemutató az 1.b osztályban

2020. március 18.
Harmadik alkalommal tartott bemutató foglalkozást februárban az 1.b osztály. Báboztak, verset mondtak, énekeltek és vidám jelenettel szórakoztatták a szülőket, nagyszülőket.
Az evangélikus pedagógia jövője

2020. március 18.
Kényszerhelyzetben, de az évtized innovációját sikerült megteremteni – jelentette ki Maruzsa Zoltán közoktatásért felelős államtitkár a Magyarországi Evangélikus Egyház Nevelési és Oktatási Osztályának vezetője és az EMMI oktatásért felelős államtitkárának és helyettes-államtitkárának, Kisfaludy Lászlónak március 17-i találkozóján, az egyház országos központjában.
Igazgatói közlemény

2020. március 16.
Változások gyülekezetünk életében

2020. március 15.
Egyházunk püspökei körlevelükben nyomatékosan azt tanácsolták az egyházközségeknek, hogy 2020. március 16-tól kezdve bizonytalan ideig, de legalább virágvasárnapig ne tartsanak sem istentiszteleti, sem egyéb gyülekezeti alkalmat. Emellett sok változás érinti gyülekezetünket, melyet az alábbiakban olvashatnak:
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

2020. március 15.
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc eseményeire emlékeztünk március 13-án az iskola udvarán.
Előzetes tájékoztatás az iskolabezárásról

2020. március 14.
Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!
Ügyeskedtek képzőművészeink

2020. március 14.
Idén is megrendezte iskolánk a kézműves Ki, mit tud?-ot. Főként alsó tagozatosok vettek részt az idei versenyen, két kategóriában, rajz- és kézműves alkotásokat készítettek.
Tavaszhívogató fesztivál alsóban

2020. március 14.
Alsó tagozatosaink idén is megszervezték a tavaszhívogató fesztivált az evangélikus kápolnában, ahol a gyerekek megmutathatták vers- és prózamondó-, tánc-, zenei- és ének tudásukat is.

2020. március 13.
Tisztelt Szülők! A kialakult egészségügyi helyzetre tekintettel, a tanulók és munkatársaink biztonsága, a fertőzés lehetőségének minimalizálása érdekében kérjük, az épület előtt várják meg gyermekeiket!

Friss fotógalériák

Nyilvános próbát tartott a TenSing Savariae
Az aradi vértanúkra emlékezett iskolánk
Tanévnyitó istentisztelet 2020.

Nyitott ajtók 2020. július
Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!

Van-e kőszikla Istenünkön kívül?

(Zsolt 18,32b)

Mert más alapot senki sem vethet a meglevőn kívül, aki Jézus Krisztus.

(1Kor 3,11)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>