Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Első találkozás az 1.B-ben

2019. szeptember 18.
Felvidéken járt a tantestület

2019. szeptember 15.
Országos német verseny Szolnokon

2019. május 27.
Németh Mira 7.a osztályos tanuló a megye legjobbjaként jutott az országos döntőbe, ahol ügyes szóbeli teljesítményt nyújtva 15. helyezett lett.
Környezetismeret siker

2019. május 27.
Maurer Gábor 1.A osztályos tanulónk 1. helyezést ért el a Tudásbajnokság környezetismereti megyei fordulóján, s ezzel bejutott a szegedi országos döntőbe.
Országúti kerékpáros diákolimpia

2019. május 27.
Katavics Lili múlt vasárnap (2019/05/19) Debrecenben képviselte iskolánkat a Diákolimpia országúti kerékpáros versenyén.
Látogatók a Chernel-kertből

2019. május 27.
Az Őrségi Nemzeti Park munkatársai jártak iskolánkban.
Kishuszárok avatása Simonpusztán

2019. május 27.
A Nemzeti Lovaskultúra Központ ünnepélyes megnyitóján jártak kishuszárjaink.
Őrimagyarósdon voltak ballagó diákjaink

2019. május 26.
Kiszakadni a megszokottból. Együtt lenni, de kicsit másként: más keretek között, más szabályokkal. Találkozni: egymással, magunkkal, az Istennel. Ez volt a célja annak a három napnak, melyet iskolánk nyolcadikosai töltöttek el Őrimagyarósdon, az evangélikus táborhelyen.
Király álom teljesült

2019. május 26.
Király lehet Király Gáborral érkezni az iskolába... Egy másodikos kisfiú, Horváth-Sipőcz Barnabás álma vált valóra nemrég.
Diák Labdarúgó Torna a Haladásban

2019. május 25.
Iskolánk a Haladás Sportkomplexumban vett részt a Diák Labdarúgó Tornán az I., és a II., második korcsoportban. A gyerekek nagyon élvezték, hogy stadion gyepszőnyegén futballozhattak.
Anyák napi műsor a diakóniai intézményekben

2019. május 25.
Iskolánk másodikosai minden évben megörvendeztetik egyházunk diakóniai intézményeinek lakóit anyák napi műsorukkal. A 2.a a Túróczy Otthon, a 2.b a Johanneum idős lakóinak csalt könnycseppeket a szemébe idén.
Magyaros sikerek

2019. május 24.
A NYELVÉSZ országos verseny szegedi döntőjén...
Néptáncgála

2019. május 23.
Iskolánk néptáncos növendékei május 21-én tartották évzáró gálaműsorukat az MMIK-ban. 140 gyermek vett részt a produkcióban, köztük népdalénekesek, népzenészek is felléptek, valamint közreműködött az ELTE-SEK Szökős Néptáncegyüttes.
Atlétika diákolimpián diákjaink

2019. május 23.
Iskolánk az Atlétika Diákolimpia I. korcsoportjának (1-2. osztály) a versenyén vett részt. A diákok kislabdahajításban, 40m futásban és váltófutásban mérték össze a tudásuk más iskolák tanulóival.

Friss fotógalériák

Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón
Első találkozás az 1.B-ben
Irány a kiskert!

Nyitott ajtók 2019. július
Nyitott ajtók 2019. június
Nyitott ajtók 2019. május

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>