Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

Művészeti iskolánk 3 évre szóló együttműködési megállapodást kötött ez év április 1- től a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel.
Ma kerékpárral, holnap autóval

2019. április 17.
Angolos sikerek

2019. április 17.
Az aradi vértanúkra emlékeztünk az áhítaton

2018. október 08.
Nemzeti gyásznap volt szombaton, az aradi vértanúkra emlékezett a magyarság. 1849-ben október 6-án Aradon végezték ki a szabadságharc 13 katonai vezetőjét, Pesten pedig Batthyány Lajost, az első magyar felelős kormány miniszterelnökét.
A cirkusz fizikája

2018. október 05.
A Nemzeti Cirkusz és a Kanizsai Dorottya Gimnázium közös élménypedagógiai előadásán jártak felső tagozatos diákjaink.
Kőszegen kirándult a 8. évfolyam

2018. október 05.
Közös kiránduláson vett részt a 8. évfolyam szeptember utolsó hetében. A két osztályt Kőszegen az Evangélikus Szakgimnázium és Szakközépiskola látta vendégül.
Erdei iskolában a 4.a

2018. október 03.
A 4.a is részt vett az erdei iskola programjain. Rengeteg élménnyel gazdagodtak a diákok. Erről tanúskodnak az ott készített fotók is:
1. hely az egészségnapi versenyen

2018. október 03.
Iskolánk csapata első helyezést ért el azon az egészségnapi vetélkedőn, melyet a PTE Szociális és Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola Szent-Györgyi Albert Tagintézménye szervezett.
Kiemelkedő a Bozsik Programban

2018. október 03.
Horváth-Sipőcz Barnabás, 2.b osztályos tanulónk vehette át idén az Intézményi Bozsik Program emlékplakettjét.
A magyar népmese napja

2018. október 02.
Szeptember 30-án Benedek Elek születésnapján ünnepeljük a magyar népmese napját. Az alkalomhoz kapcsolódóan Varga Bori bábszínész volt iskolánk vendége, s magyar népmeséket adott elő az alsósoknak.
Rendhagyó magyar óra negyedikben

2018. szeptember 28.
Rendhagyó magyar órán vehettek részt a 4.b-s diákok. Horváth Niki és kutyája volt az óra vendége.
Baleset-megelőzési napon diákjaink

2018. szeptember 26.
Baleset-megelőzési napot szervezett a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság, a katasztrófavédelem és a polgárőrség nemrég a Gayer parkban, melyen diákjaink is részt vettek.
Reményik-napok versenyfelhívás

2018. szeptember 25.
Iskolánk idén is megemlékezik névadójáról október végén, s az egyházi iskolák felsősei számára is meghirdeti versenyét. A versenykiírást az alábbiakban olvashatják:
Erdei iskolában jártak negyedikeseink

2018. szeptember 25.
Az idei tanévet a 4.b osztály tanulói Oszkón, erdei iskolai foglalkozásokkal kezdték.
Japán napra készül énekkarunk

2018. szeptember 21.
Az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ és a Magyar-Japán Baráti Társaság idén már 10. alkalommal szervezi meg a Japán Napot városunkban. A megnyitó ünnepségen japán dalokat énekelnek majd iskolánk énekkarosai. A programról:

Friss fotógalériák

Ma kerékpárral, holnap autóval
A költészet napja iskolánkban
1. hely országos hittanversenyen

Nyitott ajtók 2019. március
Nyitott ajtók 2019. február
Kezdjetek el élni...

Az utolsó napokban… nép a népre kardot nem emel, hadakozást többé nem tanul.

(Ézs 2,2.4)

Békesség nektek! Ahogyan engem elküldött az Atya, én is elküldelek titeket.

(Jn 20,21)

<<< 73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192   193-204   205-216 >>>