Bolyai természettudományi verseny sikerek

Iskolánk két csapata vett részt a Bolyai-iskola által szervezett területi természettudományi csapatversenyen. Tanulóink szép eredményeket értek el az 5 megye versenyében.
Pedagógusokat keresünk!

2020. február 22.
A mesék és a játék

2020. február 19.
Gyere velünk!

2019. december 31.
Idén is megrendezték Szombathelyen a Gyere velünk! elnevezésű városi sportvetélkedőt, melyen részt vett iskolánk csapata is.
A Vasi Kislegényczéh az Evangélikus magazin műsorában

2019. december 31.
A Duna Televízió Evangélikus magazinjának készítői jártak Szombathelyen a Fölszállott a páva döntője előtt. A kislegényekről készült összeállítást a műsor második felében láthatják:
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

2019. december 22.
Közönségdíjas lett a Vasi Kislegényczéh a Duna Televízió Fölszállott a páva c. műsorának döntőjében! Hálásan köszönjük mindazok támogatását, lelkesedését, akik figyelemmel kísérték, megszerették, s bármilyen módon segítették a Vasi Kislegényczéh szereplését!
Áldott ünnepeket kívánunk!

2019. december 22.
Iskolánk december 20-án tartotta karácsonyi istentiszteletét az evangélikus templomban, melyen közreműködtek művészeti iskolánk diákjai és énekkarosaink is.
Betlehemi játékok

2019. december 22.
Iskolánk ötödik osztályos tanulói a betlehemezés néphagyományát mutatták be társaiknak, a városunkhoz közeli Bozzaiból hozták el közénk a népszokást.
Szavazzanak a Vasi Kislegényczéhre a döntőben is!

2019. december 19.
IZGULJUNK ÉS SZURKOLJUNK EGYÜTT A VASI KISLEGÉNYCZÉH SIKERÉÉRT A PÁVA-DÖNTŐBEN!!!
Ünnepi istentiszteleti rend

2019. december 19.
A karácsonyi ünnepkörben a következő időpontokban tartunk istentiszteletet:
Lucáztak a harmadikosaink

2019. december 19.
A lucázás néphagyományát elevenítették fel december 13-án harmadikosaink.
Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Új képek a suligalériában

2019. december 19.
Ezúttal Szekeres Márton (8.a) és Heitler Dávid (7.a) képei nyitják a suligalériát, melyben a 4.a eddigi munkáiból láthatnak válogatást.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Balogh József emlékkoncert

2019. december 19.
Iskolánk adott helyet hétvégén a 8 éve elhunyt kollégánk, Balogh József költő tanár emlékére rendezett koncertnek.

Friss fotógalériák

Farsangi mulatság hittan szakkörön
Félévi bemutató a színjáték szakon
Evangélikus bál Celldömölkön

Nyitott ajtók 2020. január
Nyitott ajtók 2019. december
Nyitott ajtók 2019. november

Én Istenem, én Istenem, miért hagytál el engem? Távol van tőlem a segítség, pedig jajgatva kiáltok!

(Zsolt 22,2)

Pétert tehát a börtönben őrizték, a gyülekezet pedig buzgón imádkozott érte Istenhez.

(ApCsel 12,5)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>