Lelki megerősítés
Nemzeti Összetartozás rajzpályázat díjazottjai

Az Őrvidék Ház a Nemzeti Összetartozás jegyében hirdetett rajpályázatot nemrég, melyen több tanulónk alkotását díjazták.
Összetartoztunk - Összetartozunk!

2021. december 07.
Munkatársat keres a bobai óvoda

2021. december 04.
Idei Csótó-szigetfutás eredményeink

2021. október 26.
Intézményünk tanulói szép számmal képviselték iskolánkat idén is a Csótó-szigetfutáson. Nagyon szép eredmények is születtek a versenyen. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!
Reményik napok iskolánkban

2021. október 22.
Hagyomány szerint október végén megemlékezünk iskolánk névadójáról, Reményik Sándorról. A két napos rendezvénysorozat programjai közt szerepeltek vetélkedők, imaösvény, történelmi séta és elsősegélynyújtás is.
Kiállítás az 56-os forradalom és szabadságharc emlékére

2021. október 20.
Iskolánk aulájában kiállítás nyílt az 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére, mely 16 és 17 óra között a szülők számára is megtekinthető.
Október 23-i megemlékezés az áhítat keretében

2021. október 19.
Az 1956-os forradalom és szabadságharc 65. évfordulójára emlékeztünk a hétkezdő iskolai áhítaton.
Az év pedagógus polgárőre

2021. október 19.
" Az év pedagógus polgárőre" kitüntetésben részesült iskolánk igazgatója, Sátory Károly, aki a Klapka György Lovas Polárőr és Hagyományőrző Egyesület elnöke. Gratulálunk az elismeréshez!
Zenemanó előadáson jártak diákjaink

2021. október 17.
Iskolánk néhány alsó tagozatos osztálya ellátogatott a Savaria Szimfonikus Zenekar idei Zenemanó bérletének első előadására. A kicsik nagyon élvezték a zenészek műsorát, ezúttal is színvonalas produkcióval igyekeztek közelebb vinni a komolyzenét a gyerekekhez.
Reményik Tanári Imakör indult

2021. október 17.
A Reményik Tanári Imakör, Steindl-Papp Judit lelkésznő vezetésével tartott alkalmat a KIE Pinceklubban. A Taizé énekek,a közös imádság és beszélgetés mindannyiunk lelkét gazdagította.
Mezei futásban sikeres tanulóink

2021. október 17.
Iskolánk az Atlétika Mezei futás Diákolimpia Megyei Döntőjében szerepelt a II. korcsoportban.
Egy a természettel!

2021. október 12.
A Vadászati és Természeti Világkiállítás jegyében iskolánk ötödikes diákjai múzeumpedagógiai foglalkozásokon vehettek részt.
Vasi néptáncosok napja

2021. október 08.
Vasi Néptáncpanorámát rendeztek az elmúlt hétvégén Szombathelyen, melyből néptánc-közösségeink is alaposan kivették a részüket.
Reményik napok versenyfelhívás

2021. október 05.
Az idei évben is megrendezésre kerül iskolánkban az egyházi iskolák regionális műveltségi vetélkedője.
Hazádnak rendületlenül!

2021. október 04.
Iskolánk a hétkezdő áhítat keretében emlékezett az aradi vértanúkra. 7. osztályos tanulóink és énekkaros diákjaink készültek ünnepi műsorral az alkalomra.

Friss fotógalériák

Néptánc-koreográfiák sikere
Szép sikerek a Szent Márton Kézilabda Tornán
Csendesnap az egészség jegyében

Állati jó mulatság a nyílt napunkon
Reményik napok iskolánkban
"Száll a lelkem..."

Ez a nép... aranyból istent csinált magának. Mégis, bocsásd meg vétküket!

(2Móz 32,31b-32a)

Vigyázzatok, testvéreim, senki ne szakadjon el közületek az élő Istentől hitetlen és gonosz szívvel. Sőt buzdítsátok egymást minden egyes napon...

(Zsid 3,12-13)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>