Lelki megerősítés
Vérző Magyarország - Trianon emlékkonferencia az Őrvidék-házban

A 100. évforduló alkalmából szervezett rendezvényre várják a történelem és irodalom iránt érdeklődőket. A rendezvényen előadást tart iskolánk történelem tanára, Dalos Tibor is.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
Művészeti tábor június 16-tól!

2020. május 27.
Nagyszombati áhítat az evangélikus templomból

2020. április 11.
Április 11-én, nagyszombaton Steindl-Papp Judit lelkésznő vezetésével volt áhítat a szombathelyi evangélikus templomban. A felvételt itt meghallgathatják:
Versekkel emlékezett a Reményik Suliszínház

2020. április 11.
Versekkel emlékeztek a Reményik Suliszínház tagjai a karantén idején is a magyar költészet napjára, melyet április 11-én, József Attila születésnapján ünneplünk minden évben. A diákszínjátszók összeállítását hallhatják:
Áldott Húsvéti Ünnepeket!

Nagypénteki istentisztelet

2020. április 10.
Április 10-én, nagypénteken Steindl-Papp Judit lelkésznő hirdette Isten igét az evangélikus templomban. Az istentisztelet hangfelvételét itt érhetik el:
Nagycsütörtöki istentisztelet

2020. április 09.
Április 9-én, nagycsütörtökön Gregersen-Labossa György parókus lelkész hirdette Isten igét az evangélikus templomban. Az istentisztelet hangfelvételét itt érhetik el:
Tavaszi szünet

2020. április 08.
Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban

2020. április 07.
A koronavírus-járvány miatt kialakult rendkívüli helyzetben még több lelki tartalommal készül a Credo Rádió minden napra hallgatóinak. Imádságok, áhítatok, beszélgetések hangzanak el püspökeinkkel, evangélikus lelkészekkel, ezen kívül a szombathelyi evangélikus templomban rögzített nagyheti alkalmak, istentiszteletek felvételeit is meghallgathatják a rádión keresztül. A hanganyagok elérhetőek lesznek az egyházközség honlapján is!
Hétkezdő áhítat április 6-án

2020. április 06.
Hallgassátok szeretettel iskolánk hétkezdő áhítatát, imádkozzunk együtt!
A Reménységek üzenete: Otthon jó!

2020. április 02.
A Reményik-es színjátszók legkisebbjei, a Reménységek csoport ezzel az összeállítással küld biztató üzenetet iskolánk minden tagjának, fogadjátok szeretettel:
Hétkezdő áhítat március 30-án

2020. március 30.
Kezdjünk a hetünket most, az otthon töltött időszakban is Isten igéjére figyelve! Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Jézus csodái - ingyenesen elérhető kiadványok

2020. március 27.
A Luther Kiadó ingyenesen letölthető kiadványokkal jelentkezik a következő időszakban. Választásuk elsőként a **Jézus csodái – Bibliai színezőre** esett, amelyet letölthetnek és kinyomtathatnak otthon a családok.
Iskolánk hétkezdő áhítata

2020. március 24.
Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:

Friss fotógalériák

Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!
Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Dávid így felelt a filiszteusnak: Te karddal, lándzsával és dárdával jössz ellenem, de én a Seregek Urának… a nevében megyek ellened…

(1Sám 17,45)

Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, sarut húzva lábatokra, készen a békesség evangéliuma hirdetésére.

(Ef 6,14–15)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>