Lelki megerősítés
Kishuszár tábor Oszkón

A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
A német nyelvi tábor időpontja: június 22-26. Az angol tábor időpontja június 29 - július 3.
Művészeti tábor június 16-tól!

2020. május 27.
Iskolánk idén először művészeti tábort hirdet. Részletek a plakáton:
Olvasótábor június 29-től

A Credo Rádióban mesélnek a Reménységek

2020. május 25.
Iskolánk színjáték tanszakos növendékei meséltek a Credo Rádióban. Ezeket itt a honlapunkon is meghallgathatják:
Iskolánk hétkezdő áhítata május 25-én

2020. május 24.
Kezdjük a hetet közösen! Imádkozzunk együtt!
A Vasi Kislegényczéh is csatlakozott a trianoni megemlékezéshez

2020. május 22.
Vasi kezdeményezésre perdült táncra az egész Kárpát-medence, készülődve az idei Nemzeti összetartozás napjára - Trianon századik évfordulójára.
Áhítat mennybemenetel ünnepén

2020. május 21.
Iskolánk idén online tartja csendesnapját Mennybemenetel ünnepén, melynek kezdő áhítata elérhető a Credo Rádió oldalán:
Ten Sing Savariae videó

2020. május 20.
A Ten Sing Savariae életéből, tábor- és koncertfelvételeiből készített egy rövid videó bemutatót Tóth Bence, a Ten Sing csoport tagja és állandó technikusa. Ebben a rendkívüli helyzetben a tensingesek sem találkozhattak egymással, így még inkább szívmelengető ez a visszatekintés az elmúlt időszakra. Tekintsék meg!
Beiratkozás Művészeti Iskolánkba

2020. május 12.
Részletek:
Iskolánk hétkezdő áhítata május 11-én

2020. május 10.
Kezdjük együtt a hetet áhítattal, imádkozzunk együtt!
Segítség, ember! - színjáték szakos tanulóink előadása

2020. május 05.
Nógrádi Gábor Segítség, ember! című tréfás kötetében állatok panaszkodnak arról, hogy milyen nehéz az emberrel együttműködni. Nos, ezekből az írásokból gyűjtöttünk össze néhányat művészeti iskolánk színjáték tagozatának legfiatalabbjaival, a "Szakadéma" tagjaival. Így született meg az online térben ez a kis karanténszíndarab, fogadjátok szeretettel!
Székelyföldért megmozgatjuk Európát!

2020. május 04.
Május 7-ig írható alá a petíció! Székelyföldért megmozgatjuk Európát címmel indította útjára európai polgári kezdeményezését a Székely Nemzeti Tanács tavaly májusban. Az aláírásokkal az uniós döntéshozók figyelmét szeretnék ráirányítani a székelyföldi autonómia-igényekre, és jogi, illetve anyagi támogatást kérnek a hagyományos nemzeti közösségek identitásmegőrzéséhez.

Friss fotógalériák

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

[Az Úr] mennyei kenyérrel tartotta jól őket. Megnyitotta a kősziklát, és ömlött a víz, folyó áradt a szomjú földön. Mert emlékezett szent ígéretére…

(Zsolt 105,40–42)

Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, aki megáldott minket mennyei világának minden lelki áldásával Krisztusban.

(Ef 1,3)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>