A doni áttörés áldozataira emlékeztünk

Iskolánk 8. osztályos tanulóival vettünk részt a városi megemlékezésen.
Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Egy közös délután a másodikosoknál

2019. december 31.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Így látom én

2019. november 29.
Az " Így látom én" című rajzpályázaton vettek részt diákjaink, szép eredményeket értek el alkotásaikkal.
Labdarúgás III. korcsoport

2019. november 29.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a III. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Angol versmondó verseny sikerek

2019. november 25.
Idén is megszervezték a Nyitra utcai versmondó versenyt, ahol diákjaink ismét szép eredményeket értek el.
Labdarúgó torna a Brennerben

2019. november 25.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a IV. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Hármat egy csapásra!

2019. november 25.
A "Hármat egy csapásra!" elnevezésű csapatversenyen jártak 2.osztályosaink 4 csapattal a Gothard Jenő Általános Iskolában. Nagyon szép eredményeket értek el tanulóink:
Suligaléria 2.

2019. november 25.
Suligalériánk újabb kiállítói a 2.b és a 4.b osztályos tanulók. Ha az emeleti folyosón járnak, ismét érdemes felpillantani a képekre!
Bemutató óra

2019. november 25.
2019. november 21-én az ELTE - SEK Sporttudományi intézetének a felkérésére Tóth Zsolt tanár úr bemutató testnevelés órát tartott az egyetem sportcsarnokában, melynek a témája a labdarúgás oktatása 5. osztályban volt.
Jótékonysági adventi vásár

2019. november 21.
Advent első vasárnapján idén is ünnepeljünk együtt! Részletek a plakáton:
Német testvériskolai látogatók

2019. november 21.
Testvériskolánk, az ortenburgi Evangélikus Reáliskola pedagógusai látogattak el hozzánk az elmúlt héten, hogy bepillantsanak gyülekezetünk és iskolánk mindennapjaiba.

Friss fotógalériák

Szép eredmények korcsolya versenyen
Színházbejáráson volt a 2.b
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

Nyitott ajtók 2019. november
Nyitott ajtók 2019. október
Nyitott ajtók 2019. szeptember

Én, az Úr vagyok a ti Istenetek, aki kihoztalak benneteket Egyiptomból, hogy ne legyetek többé azoknak a szolgái. Összetörtem igátok jármát, hogy fölegyenesedve járhassatok.

(3Móz 26,13)

Krisztus szabadságra szabadított meg minket, álljatok meg tehát szilárdan, és ne engedjétek magatokat újra a szolgaság igájába fogni.

(Gal 5,1)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>