Lelki megerősítés
Mozgalmas néptánc-hétvége

Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl iskolánk néptáncosai, néptáncközösségei. Gencsapátiban előbb vasi szólótáncversenyt, majd néptáncfesztivált rendeztek, melyeken félszáz növendékünk szerepelt.
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam

2021. szeptember 18.
Újra egy közösségben a templomban

2021. szeptember 16.
Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató előadása ELMARAD!

2020. október 10.
Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató második előadására érkezik gyülekezetünkbe október 20-án. Az alkalmon való részvétel regisztrációhoz kötött! Részletek a plakáton!
Jelentkezz Johannita szakkörre!

2020. október 09.
Gyémántmise a Székesegyházban

2020. október 08.
Iskolánk katolikus lelkipásztora, Horváth József atya 60 év szolgálat, 43 éves Kálváriás szolgálat után október 11-én mutatta be gyémántmiséjét a szombathelyi Sarlós Boldogasszony Székesegyházban. Az alkalom felvételét itt is megtekinthetik:
Tanítási nap!

2020. október 08.
Tisztelt Szülők! Az október 9-re meghirdetett KRESZ verseny a vírushelyzet miatt elmarad, így ez a nap tanítási nap a gyermekek számára! Megértésüket köszönjük!
Az aradi vértanúkra emlékezett iskolánk

2020. október 06.
A hétfő reggeli áhítaton emlékezett iskolánk a 13 aradi vértanúra, akik a szabadságharc leverése után 1849. október 6-án hősi halált haltak. Az emlékező műsort teljes egészében megtekinthetik:
Kinyílik a világ!

2020. szeptember 12.
"Kinyílik a világ!" - A kisiskolás kor életfeladatai címmel tartott előadást szeptember 28-án Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató a Szombathelyi Evangélikus Templomban. Az előadáson szülők, pedagógusok, pedagógus jelöltek is részt vettek szép számmal.
Tanévnyitó istentisztelet 2020.

2020. szeptember 07.
Szeptember 6-án ünnepi istentisztelet keretében nyílt meg a 2020/21-es tanév. Idén a járványhelyzetre való tekintettel csak az első osztályos tanulók, szüleik és az intézmény pedagógusai vettek részt a tanévnyitó ünnepségen.
Tanévkezdés az erdei iskolában

2020. szeptember 06.
Az idei tanévet a 4.A és a 4.B osztály erdei iskolával kezdte. A gyerekek a botfai Erdődy-Hüvös kastélyban töltöttek 3 napot, sok élménnyel gazdagodtak.
Élményekkel zárultak a nyári néptánctáborok!

2020. szeptember 02.
Idén is megtartották nyári táboraikat iskolánk néptáncos közösségei. A sok-sok élménnyel és persze tánccal eltöltött együttléteknek a hosszúra nyúlt tavaszi „böjt” után különös értéke, hangulata volt…
Hálaadó istentiszteleten búcsúzik Gregersen-Labossa György

2020. augusztus 19.
Augusztus 30-án, a Szombathelyi Evangélikus Templom szentelésének 124. évfordulóján, hálaadó istentiszteletre hívjuk a gyülekezetet az evangélikus templomba, melynek keretében 24 év szolgálat után búcsúzik a parókus lelkészünk, Gregersen-Labossa György.
Étkezési igény felmérése

2020. augusztus 12.
Kedves Szülők! Honlapunkról is letölthető az étkezési igényt felmérő nyomtatvány.
Tankönyvosztási információ

2020. augusztus 12.
Kedves Szülők! A 2020/2021. tanév kezdetén a jelenlegi egészségügyi helyzetet figyelembe véve nem a megszokott módon lesz a tankönyvosztás.

Friss fotógalériák

Mozgalmas néptánc-hétvége
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam
Tanévnyitó ünnepség 2021.