Középdöntős a Vasi Kislegényczéh

A Fölszállott a páva első élő adásában is sikeresen szerepelt a Reményik-iskola néptáncosaiból alakult Vasi Kislegényczéh. Kivívták a zsűri elismerését, s ezzel egyenes ágon kerülhettek be a tehetségkutató középdöntőjébe.
Laborgyakorlaton járt a hetedik évfolyam

2019. november 10.
Szülői hivatás betöltve

Szülői hivatás "betöltve"

2019. november 10.
Bozsik foci iskolánkban

2019. június 05.
Iskolánk rendezte meg a III-IV. korcsoportos Intézményi Bozsik Program mérkőzéseit, a programban résztvevő iskolák csapataival mérték össze a tudásukat diákjaink.
Növendékhangverseny II.

2019. június 04.
Június 3-án Borsos Beatrix, Kacziba Éva és Kiss Barna tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:
Várunk az olvasótáborba is

2019. június 04.
Június 24-28. között tartjuk idén az olvasótábort. Részletek:
Pindúr Pandúrjaink sikere

2019. június 04.
Iskolánk 1.,2. osztályos KRESZ szakkörösei 4 csapattal 16 fővel képviselték iskolánkat a Budapesten megrendezett Pindur-Pandúr közlekedési versenyen.
Ki a mester két keréken?

2019. június 04.
Iskolánk tanulója Sáray Péter az Országos Ki a mester két keréken közlekedési versenyen elméleti ismeretekben nagyon szép, 5. helyezést ért el.
Kiemelkedő pedagógusmunkáért-díj

2019. június 03.
A Városi Pedagógus Napon az oktató-nevelő munkában kiemelkedően teljesítő dolgozóknak adtak át elismerést a városvezetők június 3-án. Iskolánk alsós munkaközösségének vezetője Füzesi Zsuzsanna is díjat vehetett át az ünnepségen.
Isten szolgálatában hétről hétre

2019. június 03.
Amilyen lelki ajándékot kaptatok, úgy szolgáljatok azzal egymásnak, mint Isten sokféle kegyelmének jó sáfárai. 1Pt 4,10
Köszönet

2019. június 03.
Pedagógus nap alkalmából iskolánk 7.b osztályos tanulói és szüleik meglepetéssel készültek pedagógusaink számára.
Országos természettudományi eredmények

2019. június 03.
A Szent-Györgyi Albert országos evangélikus természettudományi versenyen diákjaink...
Tanulmányi kiránduláson végzőseink

2019. június 02.
8. évfolyamos diákjaink kétnapos tanulmányi kiránduláson vettek részt.
Kirándulás Győrben

2019. június 01.
Közös tanulmányi kiránduláson járt a győri állatkertben a 2. évfolyam. Képgalériát láthatnak az eseményről:
Mátyás király nyomában

2019. június 01.
Mátyás király nyomában jártak iskolánk harmadikosai az elmúlt időszakban. Három napon keresztül ismerkedtek Mátyás király korával, életével.

Friss fotógalériák

Kamaszok - a Reményik Suliszínház előadása
Suligaléria nyílt a folyosón
Vetélkedő és ünnepség a Reményik napon

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Minden oldalról körülfogtál, kezedet rajtam tartod.

(Zsolt 139,5)

Ki választana el minket Krisztus szeretetétől? Nyomorúság, vagy szorongattatás, vagy üldözés, vagy éhezés, vagy mezítelenség, vagy veszedelem, vagy fegyver?

(Róm 8,35)

<<< 37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180 >>>