Vizet mindenkinek!

2019. március 22-én ünnepeljük a Víz Világnapját. A világnap tiszteletére tanulóink nagy része kék felsőben érkezett iskolába.
Idegen nyelvi siker

2019. március 23.
Ismerem a technikai környezetemet

"Ismerem a technikai környezetemet"

2019. március 23.
Örökös ÖKOiskola

"Örökös ÖKOiskola"

2018. október 25.
Már korábban hírt adtunk róla, hogy iskolánk elnyerte az Örökös ÖKOiskola címet. Az erről szóló oklevelet nemrég személyesen vehette át Budapesten Schmallné Csákvári Gyöngyi tanárnő, az Ökosikola felelőse és programjaink szervezője.
Rendhagyó drámaóra

2018. október 24.
Színházlátogatást követő drámafoglalkozáson vettek részt színjátszóink a Weöres Sándor Színház színészeivel közösen.
Ünnepi megemlékezés

2018. október 24.
Az 1956-os forradalom eseményeire emlékezett ma iskolánk az evangélikus templomban, ahol Dalos Tibor tanár úr tartott rendhagyó történelem órát a gyerekeknek.
Névadónkra emlékezünk

2018. október 21.
Intézményünk Reményik Sándor halálának évfordulója alkalmából minden évben megemlékezik névadójáról. Idén október 25-én és 26-án tartjuk a Reményik napokat iskolánkban.
72 óra kompromisszumok nélkül Bobán

2018. október 20.
Idén a Reményik Sándor Evangélikus Általános és Művészeti Iskola bobai tagintézménye és a bobai evangélikus gyülekezet is együttes erővel csatlakozott a 72 óra kompromisszumok nélkül ökumenikus kezdeményezéshez.
Művészeti iskolánk élete képekben

2018. október 20.
Zajlik a képzés a művészeti iskola minden ágazatán. A növendékek és tanáraik lelkesen készülnek az új tanévre tervezett bemutatóikra, kiállításokra és vizsgákra. Fotósunk, Szombathelyi Noémi e munkafolyamat egy- egy pillanatát kapta lencsevégre!
Gyűjtsd szelektíven!

2018. október 12.
Mennyi szemetet halmozunk fel egy nap a világban? Mennyi idő alatt bomlik fel a műanyag hulladék? Hányféleképp válogathatjuk szét a hulladékot? Miért fontos a szelektív hulladékgyűjtés?
Közösségben a teremtett világért

2018. október 10.
A teremtés hetéhez kapcsolódva tartotta meg őszi csendes napját iskolánk október második hetében.
Atlétika verseny

2018. október 09.
Iskolánk 5 fős csapata részt vett a városi atlétika versenyen, ahol 60m-es futásban, 600m-es futásban és kislabda-hajításban mutatták meg ügyességüket a diákok.
Pékségben és tűzoltóságon jártak elsőseink

2018. október 09.
Az 1.a osztály Szombathelyen tett egy nagy sétát nemrég. Közben megismerkedhettek a pékek és a tűzoltók munkájával is.
Újra a Felvidéken

2018. október 08.
Az idei tanévben gróf Esterházy János nyomában jártunk a Felvidéken.
Az aradi vértanúkra emlékeztünk az áhítaton

2018. október 08.
Nemzeti gyásznap volt szombaton, az aradi vértanúkra emlékezett a magyarság. 1849-ben október 6-án Aradon végezték ki a szabadságharc 13 katonai vezetőjét, Pesten pedig Batthyány Lajost, az első magyar felelős kormány miniszterelnökét.

Friss fotógalériák

Vizet mindenkinek!
TE SZEDD!
TenSing konferencia Prágában

Nyitott ajtók 2019. február
Kezdjetek el élni...
Hagyjuk Istent szóhoz jutni

Tanácsoddal vezetsz engem, és végül dicsőségedbe fogadsz.

(Zsolt 73,24)

Pál írja: Ama nemes harcot megharcoltam, futásomat elvégeztem, a hitet megtartottam, végül eltétetett nekem az igazság koronája, amelyet megad nekem az Úr, az igaz bíró azon a napon.

(2Tim 4,7–8a)

<<< 37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180 >>>