Bolyai természettudományi verseny sikerek

Iskolánk két csapata vett részt a Bolyai-iskola által szervezett területi természettudományi csapatversenyen. Tanulóink szép eredményeket értek el az 5 megye versenyében.
Pedagógusokat keresünk!

2020. február 22.
A mesék és a játék

2020. február 19.
Atlétika siker

2019. szeptember 28.
Iskolánk a városi atlétika bajnokság II. korcsoportjának a versenyén vett részt. Tanulóink kislabdahajításban, 40m futásban, valamint 4x50m váltófutásban mérték össze a tudásuk a többi szombathelyi iskola tanulóival.
Új beosztott lelkész Bobán

2019. szeptember 24.
Németh Kitti a bobai evangélikus gyülekezetben szolgál beosztott lelkészként, tanít hittant a gyerekeknek az óvodában és az általános iskolában. Az MTVA készített riportot a fiatal lelkésznővel.
Új testvériskolai kapcsolat

2019. szeptember 22.
Új testvériskolai kapcsolatot alakított ki iskolánk egy bajor evangélikus intézménnyel. Egy német határmenti kisvárosba, Ortenburgba látogatott nemrég tantestületünk néhány tagja, hogy megismerje az ottani iskola működését.
Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019. szeptember 18.
2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Első találkozás az 1.B-ben

2019. szeptember 18.
Hagyomány intézményünkben, hogy az elsősök még a tanév megkezdése előtt találkoznak, hogy megismerkedjenek egymással és a tanító nénikkel.
Felvidéken járt a tantestület

2019. szeptember 15.
A szomszédos Szlovákia magyar településeit látogatta meg tantestületünk az idei tanévkezdő csendesnapokon.
Irány a kiskert!

2019. szeptember 12.
A 4. b osztály rendkívüli környezetismeret óra keretein belül ismerkedhetett meg a veteményes gondozásával és kincseivel.
Országos győzelem asztaliteniszben

2019. szeptember 12.
Poór Balázs 5.a osztályos tanulónk képviselhette a nyáron Magyarországot az Euro Mini Champs elnevezésű francia nemzetközi asztalitenisz-bajnokságon, majd a hazai évadnyitó ranglistaversenyen is remekelt.
Köszönet a végzősöknek

2019. szeptember 12.
Végzős osztályaink egy nagyon szép és hasznos ajándékkal kedveskedtek a tantestületnek. Nagyon köszönjük! Már nemcsak szívünkben őrizzük az elmúlt 8 év emlékeit ;-)
A legÖKOsabb osztály

2019. szeptember 12.
Idén a 4.b vehette át a legÖKOsabb osztály címet az évkezdő áhítat keretében.
Foci elismerés

2019. szeptember 12.
Az év első áhítatán elismerést vehetett át Hegyi Dominik, 5.a osztályos tanuló a Bozsik programban nyújtott teljesítményéért.
Szépült iskolánk

2019. szeptember 12.
A nyári időszakban sem tétlenkedtek iskolánk dolgozói, ennek köszönhetően szépen felújított tantermek várták idén is a gyerekeket.

Friss fotógalériák

Farsangi mulatság hittan szakkörön
Félévi bemutató a színjáték szakon
Evangélikus bál Celldömölkön

Nyitott ajtók 2020. január
Nyitott ajtók 2019. december
Nyitott ajtók 2019. november

Én Istenem, én Istenem, miért hagytál el engem? Távol van tőlem a segítség, pedig jajgatva kiáltok!

(Zsolt 22,2)

Pétert tehát a börtönben őrizték, a gyülekezet pedig buzgón imádkozott érte Istenhez.

(ApCsel 12,5)

<<< 37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180 >>>