Lelki megerősítés
Kishuszár tábor Oszkón

A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
Betlehemi játékok

2019. december 22.
Iskolánk ötödik osztályos tanulói a betlehemezés néphagyományát mutatták be társaiknak, a városunkhoz közeli Bozzaiból hozták el közénk a népszokást.
Szavazzanak a Vasi Kislegényczéhre a döntőben is!

2019. december 19.
IZGULJUNK ÉS SZURKOLJUNK EGYÜTT A VASI KISLEGÉNYCZÉH SIKERÉÉRT A PÁVA-DÖNTŐBEN!!!
Ünnepi istentiszteleti rend

2019. december 19.
A karácsonyi ünnepkörben a következő időpontokban tartunk istentiszteletet:
Lucáztak a harmadikosaink

2019. december 19.
A lucázás néphagyományát elevenítették fel december 13-án harmadikosaink.
Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Új képek a suligalériában

2019. december 19.
Ezúttal Szekeres Márton (8.a) és Heitler Dávid (7.a) képei nyitják a suligalériát, melyben a 4.a eddigi munkáiból láthatnak válogatást.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Balogh József emlékkoncert

2019. december 19.
Iskolánk adott helyet hétvégén a 8 éve elhunyt kollégánk, Balogh József költő tanár emlékére rendezett koncertnek.
Pedagógusokat keresünk!

2019. december 17.
Intézményünk tanítót és/vagy pedagógiai asszisztenst, valamint informatika tanárt keres.
Felhívás Gazdag Erzsi vers- és mesemondó versenyre

2019. december 17.
A szép hagyományt őrizve ebben az évben is megrendezzük a Gazdag Erzsi vers-és mesemondó versenyt, mely a magyar kultúra napjához, Himnuszunk születésnapjához kapcsolódik. Rendezvényünkre szeretettel várjuk az intézmények házi versenyének győzteseit.
Beiskolázási tájékoztató

2019. december 17.
Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásról:
A Vasi Kislegényczéh a döntőben is szerepelhet

2019. december 14.
A vasi kislegényekkel vált teljessé a Duna Televízió Fölszállott a pávájának döntős csapata. A Vasi Kislegényczéh rábaközi táncokkal mutatta meg tehetségét a középdöntőben.

Friss fotógalériák

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

[Az Úr] mennyei kenyérrel tartotta jól őket. Megnyitotta a kősziklát, és ömlött a víz, folyó áradt a szomjú földön. Mert emlékezett szent ígéretére…

(Zsolt 105,40–42)

Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, aki megáldott minket mennyei világának minden lelki áldásával Krisztusban.

(Ef 1,3)

<<< 37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180 >>>