Lelki megerősítés
Szép eredmény az országos evangélikus rajpályázaton

Heitler Dávid 8.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el az országos evangélikus rajzpályázaton. Gratulálunk tanulónknak és felkészítőjének a szép eredményhez!
Víz világnapi rajzverseny eredmény felsőben

2021. június 22.
Tanévzáró az alsó tagozaton

2021. június 17.
Digi Gála 4. rész

2020. június 15.
Művészeti iskolánk digi gálájának következő részében a Reménységek színjátszócsoport előadását láthatják:
Magyarország jó tanulója, jó sportolója

"Magyarország jó tanulója, jó sportolója"

2020. június 11.
Pilinszky Dóra, iskolánk 7.a osztályos tanulója nyerte el a rangos elismerést...
Digi Gála 3. rész

2020. június 10.
Digi Gálánk harmadik részében a kreatív gyermektáncosok mindennapjaiba kaphatunk betekintést:
Digi Gála 2. rész - a kiállítás

2020. június 10.
Iskolánk művészeti gáláját minden évben a képzőművészetis diákok munkái is színesítik. Ezúttal online kiállítás formájában.
Digi Gála 1. rész

2020. június 10.
Iskolánk minden évben megrendezi a művészetis tanulók gálaműsorát. Idén, az ismert okok miatt, online élvezhetjük a bemutatókat. Elsőként kortárstáncosaink videós összeállítását láthatják az elmúlt időszakból:
Pedagógusnapi köszöntések

2020. június 08.
Dupla meglepetés várt ma iskolánk pedagógusaira. A ballagó osztályok fotózása közben érkeztek meg a Fidesz képviselői, hogy felköszöntsék a tanári kart, majd a 8.b osztály tanulói kedves műsorral és ajándékkal lepték meg tanáraikat pedagógusnap alkalmából.
Trianon - Kecskeméti Lora kiselőadása

2020. június 08.
Iskolánk 4.b osztályos tanulója egy prezentáció segítségével mondja el gondolatait a trianoni békediktátumról.
Perbetei testvériskolánk emlékező műsora

2020. június 05.
A trianoni békediktátum aláírásának 100. évfordulóján a perbetei testvériskolánk is készített egy videós összeállítást:
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján

2020. június 04.
Ma száz esztendeje írták alá a Párizs melletti Versailles Nagy Trianon-kastélyában az első világháborút lezáró békediktátumot, amely Magyarországtól elvette területe kétharmadát, lakossága több mint felét. Ma 10 éve, hogy az Országgyűlés döntése értelmében június 4-én az ország a nemzeti összetartozást ünnepli, s az idei év, 2020 a nemzeti összetartozás évévé vált.
Néptáncos, kézműves tábor

2020. június 04.
Július 6-24-ig iskolánk néptáncos, kézműves tábort hirdet. Részletek a plakáton:
Vérző Magyarország - Trianon emlékkonferencia az Őrvidék-házban

2020. június 02.
A 100. évforduló alkalmából szervezett rendezvényre várják a történelem és irodalom iránt érdeklődőket. A rendezvényen előadást tart iskolánk történelem tanára, Dalos Tibor is.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
A német nyelvi tábor időpontja: június 22-26. Az angol tábor időpontja június 29 - július 3.

Friss fotógalériák

Tanévzáró az alsó tagozaton
Elballagtak végzőseink
Tanévzáró a felsős osztályokban