Lelki megerősítés
Tanévzáró az alsó tagozaton

Az idei évben is rendhagyó módon kellett a tanévet zárnunk.
Elballagtak végzőseink

2021. június 17.
Tanévzáró a felsős osztályokban

2021. június 17.
Kenguru Matematikaverseny eredményeink

2021. június 10.
Iskolánk tanulói idén is lelkesen vettek részt a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen. Nagyon szép eredmények születtek ezúttal is, méltán lehetünk büszkék diákjainkra!
Zrínyi matematikaverseny 2021.

2021. június 10.
Iskolánk tanulói idén is lelkesen vettek részt a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen. Nagyon szép eredmények születtek ezúttal is, méltán lehetünk büszkék diákjainkra!
Rendhagyó huszáróra a 6.b-ben

2021. június 10.
A tanév utolsó történelem órájának a hatodikos kishuszárok tartottak rendhagyó történelem órát.
Magyarország jó tanuló, jó sportoló diákjai közt

2021. június 09.
Az idei évben iskolánk diákjai közül ketten érdemelték ki a "Magyarország jó tanulója, jó sportolója" címet! Büszkék vagyunk kiemelkedő tanulóinkra, szeretettel gratulálunk, s további sok sikert kívánunk mind tanulmányaikhoz, mind a sportoláshoz!
Óperenciás meseillusztráció sikerek

"Óperenciás" meseillusztráció sikerek

2021. június 09.
Az AGORA a Forgószínpad Művészeti Fesztivál keretében meghirdette a hagyományos "Óperenciás" meseillusztrációs pályázatát, melyen tanulóink alkotásait is díjazták és kiállították.
Sopronnal és környékével ismerkedtek hatodikosaink

2021. június 08.
Hatodik osztályosaink A "Hűség városában" és környkén barangoltak
Így emlékeztek perbetei testvériskolánk diákjai

2021. június 08.
Június 4-én, a trianoni békediktátum 101. évfordulóján a perbetei testvériskolánk diákjai is megemlékezést tartottak.
A trianoni békediktátumra emlékeztünk a nemzeti összetartozás napján

2021. június 07.
Míg a felsősök videókon és közös beszélgetéseken idézték fel a 101 évvel ezelőtti eseményeket, addig az alsósok a Falumúzeumban népünk hagyományaival, kultúrájával, régi mesterségekkel ismerkedhettek.
Alapműveleti Matematikaverseny sikerek

2021. június 06.
Iskolánk két 4.a osztályos tanulója ért el kiemelkedő eredményt az Alapműveleti Matematikaverseny megyei fordulójában.
Jonatán Országos Olvasási Verseny eredményei

2021. június 06.
A Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia az általános iskola 1-8. osztályos diákjai részére hirdeti meg minden évben országos olvasási versenyét, melyen iskolánk két 4.a osztályos tanulója szép eredményt ért el
Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztivál sikerei

2021. június 05.
Tanulóink közül többen képviselték iskolánkat a Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztiválon, melyet az AGORA Szombathelyi Kulturális Központban rendeztek meg gyermeknapon. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek a szép eredményekhez!
Táncos utazás a Kárpát-medencében

2021. június 04.
„Száll a lelkem” címmel készítenek filmet a nemzetrészek összetartozásáról a gencsapáti hagyományőrzők és a szombathelyi ELTE SEK Szökős Néptáncegyüttes táncosai. Iskolánk néptánc szakágának növendékei is részt vesznek a produkcióban.

Friss fotógalériák

Tanévzáró az alsó tagozaton
Elballagtak végzőseink
Tanévzáró a felsős osztályokban