Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.
Jótékonysági koncert a templompadokért

2019. december 02.
Így látom én

2019. november 29.
Jótékonysági adventi vásár

2019. november 21.
Advent első vasárnapján idén is ünnepeljünk együtt! Részletek a plakáton:
Német testvériskolai látogatók

2019. november 21.
Testvériskolánk, az ortenburgi Evangélikus Reáliskola pedagógusai látogattak el hozzánk az elmúlt héten, hogy bepillantsanak gyülekezetünk és iskolánk mindennapjaiba.
TSS koncert és néptáncos est

2019. november 21.
Német vendégeink tiszteletére adtak koncertet a Ten Sing Savariae fiataljai és mutatkoztak be iskolánk néptáncos növendékei. A zenés estre megtelt az evangélikus kápolna nézőtere, s nagy sikert arattak diákjaink.
Nyílt nap Ruminivel

2019. november 19.
Rekord számú érdeklődő vett részt iskolánk bemutatkozó nyílt napján, melyen Ruminivel kalandozhattak a gyerekek.
Ten Sing Savariae koncert

2019. november 12.
November 17-én, vasárnap 18 órától Ten Sing Savarie koncert lesz az evangélikus kápolnában, melyre szeretettel várnak minden érdeklődőt!
Középdöntős a Vasi Kislegényczéh

2019. november 11.
A Fölszállott a páva első élő adásában is sikeresen szerepelt a Reményik-iskola néptáncosaiból alakult Vasi Kislegényczéh. Kivívták a zsűri elismerését, s ezzel egyenes ágon kerülhettek be a tehetségkutató középdöntőjébe.
Laborgyakorlaton járt a hetedik évfolyam

2019. november 10.
A soproni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnáziummal immáron 7 éve fennálló kapcsolatnak köszönhetően...
Szülői hivatás betöltve

Szülői hivatás "betöltve"

2019. november 10.
Kedves Szülők és Kollégák! November 21-én, csütörtökön, 18 órától a következő beszélgető körre várjuk Önöket nagy szeretettel!
Nagy sikerű diákszínházi előadások

2019. november 07.
Rólad, veled, neked! - A Weöres Sándor Színház és a Reményik Suliszínház szervezésében három napos diákszínházi előadássorozat volt a héten a színházban. A Reményikes színjátszók mindkét előadásukat teltház előtt mutathatták be.
Második helyezés a helytörténeti vetélkedőn

Szent Márton "nyomában" jártak diákjaink
Floorball Diákolimpia sikerek

2019. november 06.
Iskolánk a Floorball diákolimpián a IV. korcsoportban vett részt egy-egy fiú és lány csapattal.
Sportélmény a Haladásban

2019. november 06.
Iskolánk diákjai a Magyarország - Lengyelország U17-es női labdarúgó Európa bajnoki selejtező mérkőzést tekintettek meg a Haladás Sportkomplexumban október elején.

Friss fotógalériák

Megújult a bobai óvoda játszótere
Én is szelektíven gyűjtök
Egészségnevelési nap iskolánkban

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Az Úr pedig ezt mondta [Mózesnek]: Meglátja majd az Úr tetteit az egész nép, amely között vagy.

(2Móz 34,10c)

Azután [Jézus] bejárta egész Galileát, tanított a zsinagógáikban, hirdette a mennyek országának evangéliumát, és gyógyított mindenféle betegséget és erőtlenséget a nép körében.

(Mt 4,23)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>