Lelki megerősítés
Mozgalmas néptánc-hétvége

Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl iskolánk néptáncosai, néptáncközösségei. Gencsapátiban előbb vasi szólótáncversenyt, majd néptáncfesztivált rendeztek, melyeken félszáz növendékünk szerepelt.
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam

2021. szeptember 18.
Újra egy közösségben a templomban

2021. szeptember 16.
Megújult a bobai óvoda

2021. augusztus 17.
A bobai önkormányzat sikeres pályázatának köszönhetően megújult intézményünk óvodája. Az ünnepélyes átadót augusztus 14-én tartották, a szentelési ünnepség ősszel lesz majd.
Országos Diákszínjátszó Fesztiválra készülnek színjátszóink

2021. augusztus 03.
Meghívást kaptak művészeti iskolánk középiskolás színjátszói - a Reményik Suliszínház - az Országos Diákszínjátszó Fesztiválra.
Megkezdődött az udvarfelújítás

2021. július 22.
Megkezdődtek a munkálatok iskolánk udvarán, pályázati forrás segítségével esővíz-elvezető rendszer kerül kialakításra, valamint térkő burkolatot kap a terület. Szeptemberben megújult iskolaudvarral várjuk tanulóinkat.
Az Év Zenekari Művésze

2021. július 20.
A 2020/2021-es évadban az “Év Zenekari Művésze” díjat Kerti Áron, a Savaria Szimfonikus Zenekar klarinétművésze nyerte el! Szívből gratulálunk iskolánk pedagógusának a szép elismeréshez!
Nyári cserkésztábor

2021. július 20.
A Reményik Sándor Cserkészcsapat idén is sikeres, élményekben gazdag nyári tábort tudhat maga mögött. Országosan egyedülálló módon, a protestáns összetartozást szimbolizálva, a Győry Vilmos Cserkészcsapattal karöltve terveztük meg és vettünk részt a megmérettetésen.
Nyelvi táborok iskolánkban

2021. július 06.
Az idei tanévben is megrendezte iskolánk az idegen nyelvi tábort 2-7. osztályos tanulók részére.
Olvasótábori kalandok zárása

2021. július 03.
Jaj úgy élvezem én a strandot...

"Jaj úgy élvezem én a strandot..."

2021. július 03.
Nem telhet el olvasótábor lubickolós nap nélkül, így történt ez idén is. A harmadik napon a szentgotthárdi fürdőben hűsítették magukat és csúszdáztak önfeledten a táborozók.
Hősies csata a hőségben

2021. június 30.
Az olvasótábor második napján is számos kalandban volt része a táborozóknak.
Idén is lesz kishuszár tábor Oszkón!

2021. június 29.
Az idén nyáron is megszervezésre kerülő táborba várjuk a jelentkezőket!
Kishuszáraink a Hűségtúrán

Kishuszáraink a "Hűségtúrán"

2021. június 29.
A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület által immáron 11. alkalommal megszervezett rendezvényein jártak iskolánk kishuszárai
Megkezdődött az olvasótábor

2021. június 28.
Az idei Olvasótáborunk a Mesél az erdő címet viseli. A gyerekek a héten az erdő világával ismerkednek meséken, verseken és tudományos tényeken keresztül.

Friss fotógalériák

Mozgalmas néptánc-hétvége
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam
Tanévnyitó ünnepség 2021.