Lelki megerősítés
Beiskolázás
Kiemelkedő eredmények a Kenguru matematika versenyen

Iskolánk tanulói szép eredményekkel végeztek a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyen. A díjátadó ünnepséget a Reményik nap keretében tartottuk meg.
Pályázati felhívás az összetartozás évében

2020. október 17.
Reményik napok versenyfelhívás

2020. október 16.
Hálaadó istentiszteleten búcsúzik Gregersen-Labossa György

2020. augusztus 19.
Augusztus 30-án, a Szombathelyi Evangélikus Templom szentelésének 124. évfordulóján, hálaadó istentiszteletre hívjuk a gyülekezetet az evangélikus templomba, melynek keretében 24 év szolgálat után búcsúzik a parókus lelkészünk, Gregersen-Labossa György.
Étkezési igény felmérése

2020. augusztus 12.
Kedves Szülők! Honlapunkról is letölthető az étkezési igényt felmérő nyomtatvány.
Tankönyvosztási információ

2020. augusztus 12.
Kedves Szülők! A 2020/2021. tanév kezdetén a jelenlegi egészségügyi helyzetet figyelembe véve nem a megszokott módon lesz a tankönyvosztás.
Kishuszár tábor Oszkón

2020. július 31.
A Klapka György Lovas Polgárőr és Hagyományőrző Egyesület Kishuszár Tagozatának tagjai, iskolánk diákjai együtt táboroztak Oszkón. Élménydús hetet töltöttek el a gyerekek.
Ciklus-show lányoknak

2020. július 21.
2020. augusztus 25-én "Ciklus-show lányoknak" a Martineum Felnőttképző Akadémián! A foglalkozást vezetik: B. Markovits Eszter és Kissné Takács Eszter. Részletek a plakáton:
Angolos tábori élmények

2020. július 07.
Az angol nyelvi tábort idén is megtartottuk tanulóinknak június 29 és július 3-a között.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
- Az iskolában, a televízióban, a könyvtárban, a fürdőben és a moziban is jártak az olvasótáborosok az idén.
Németes tábori élmények

2020. július 07.
Idén már sokadik alkalommal, mégis egy kicsit másképp szerveztük német táborunk.
Hittan hét volt iskolánkban

2020. június 28.
Az ügyeletes gyerekek és azok számára, akik hittanos táborra készültek a szünidőben, hittanos hetet szerveztek az evangélikus gyülekezet hitoktatói. A hét során Jézus példázataival foglalkoztak.
Az újratalálkozás pillanatai

2020. június 28.
Az online időszakban talán a legjobban egymás társasága hiányzott a gyerekeknek. Így több osztály tanítói, tanárai is közös találkozásra hívták az utolsó hetekben a tanulókat.
Rajzpályázat sikerek a digi időszakban

2020. június 27.
„Húsvét Hagyományok” címmel hirdetett rajpályázatot a Hagyományőrzés Kulturális Egyesület az online oktatás idején, melynek eredményhirdetését, s ünnepélyes díjátadóját nemrég tartották meg Budapesten. Tanulóink szép alkotásait is díjazták:
Kiemelkedő tanulóinkat is jutalmaztuk

2020. június 27.
Az idei tanévben is jutalmaztuk a kiemelkedő eredményeket elért tanulóinkat a bizonyítvány osztások alkalmain. A nyolcadikosok közül ketten vehették át intézményünk rangos elismerését a Reményik-gyűrűt.

Friss fotógalériák

Nyilvános próbát tartott a TenSing Savariae
Az aradi vértanúkra emlékezett iskolánk
Tanévnyitó istentisztelet 2020.

Nyitott ajtók 2020. július
Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!

Van-e kőszikla Istenünkön kívül?

(Zsolt 18,32b)

Mert más alapot senki sem vethet a meglevőn kívül, aki Jézus Krisztus.

(1Kor 3,11)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>