A doni áttörés áldozataira emlékeztünk

Iskolánk 8. osztályos tanulóival vettünk részt a városi megemlékezésen.
Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Egy közös délután a másodikosoknál

2019. december 31.
Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Új képek a suligalériában

2019. december 19.
Ezúttal Szekeres Márton (8.a) és Heitler Dávid (7.a) képei nyitják a suligalériát, melyben a 4.a eddigi munkáiból láthatnak válogatást.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Balogh József emlékkoncert

2019. december 19.
Iskolánk adott helyet hétvégén a 8 éve elhunyt kollégánk, Balogh József költő tanár emlékére rendezett koncertnek.
Pedagógusokat keresünk!

2019. december 17.
Intézményünk tanítót és/vagy pedagógiai asszisztenst, valamint informatika tanárt keres.
Felhívás Gazdag Erzsi vers- és mesemondó versenyre

2019. december 17.
A szép hagyományt őrizve ebben az évben is megrendezzük a Gazdag Erzsi vers-és mesemondó versenyt, mely a magyar kultúra napjához, Himnuszunk születésnapjához kapcsolódik. Rendezvényünkre szeretettel várjuk az intézmények házi versenyének győzteseit.
Beiskolázási tájékoztató

2019. december 17.
Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásról:
A Vasi Kislegényczéh a döntőben is szerepelhet

2019. december 14.
A vasi kislegényekkel vált teljessé a Duna Televízió Fölszállott a pávájának döntős csapata. A Vasi Kislegényczéh rábaközi táncokkal mutatta meg tehetségét a középdöntőben.
Meseíró verseny siker

2019. december 10.
Hanzsér Dominik 3.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a pápai Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola meseíró versenyén.
3. hely szövegértésből

2019. december 10.
Szeles Janka 2.b osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában megrendezett szövegértés és hangos olvasás versenyen.
Szent Márton Kézilabda Kupa sikerek

2019. december 10.
A Szent Márton Kézilabda Kupán mérték össze tudásukat tanulóink a város iskoláival. Szép eredmények születtek:
Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

2019. december 07.
December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.

Friss fotógalériák

Szép eredmények korcsolya versenyen
Színházbejáráson volt a 2.b
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

Nyitott ajtók 2019. november
Nyitott ajtók 2019. október
Nyitott ajtók 2019. szeptember

Én, az Úr vagyok a ti Istenetek, aki kihoztalak benneteket Egyiptomból, hogy ne legyetek többé azoknak a szolgái. Összetörtem igátok jármát, hogy fölegyenesedve járhassatok.

(3Móz 26,13)

Krisztus szabadságra szabadított meg minket, álljatok meg tehát szilárdan, és ne engedjétek magatokat újra a szolgaság igájába fogni.

(Gal 5,1)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>