Lelki megerősítés
Vérző Magyarország - Trianon emlékkonferencia az Őrvidék-házban

A 100. évforduló alkalmából szervezett rendezvényre várják a történelem és irodalom iránt érdeklődőket. A rendezvényen előadást tart iskolánk történelem tanára, Dalos Tibor is.
Nyelvi táboraink is elindulnak

2020. május 27.
Művészeti tábor június 16-tól!

2020. május 27.
Székelyföldért megmozgatjuk Európát!

2020. május 04.
Május 7-ig írható alá a petíció! Székelyföldért megmozgatjuk Európát címmel indította útjára európai polgári kezdeményezését a Székely Nemzeti Tanács tavaly májusban. Az aláírásokkal az uniós döntéshozók figyelmét szeretnék ráirányítani a székelyföldi autonómia-igényekre, és jogi, illetve anyagi támogatást kérnek a hagyományos nemzeti közösségek identitásmegőrzéséhez.
Hétkezdő áhítat május 4-én

2020. május 04.
Istentisztelet május 3-án

2020. május 03.
Jubilate vasárnapján együtt imádkozhatunk az édesanyákért, nagymamákért, kismamákért és imádságban megemlékezhetünk a már elhunyt édesanyákról. Igét hirdet Szidoly Roland végzős teológus-hallgató:
Isten éltesse az Édesanyákat!

2020. május 03.
Nagy szeretettel köszöntünk ma minden édesanyát, nagymamát, kismamát, s azokat az édesanyákat, akikkel már nem tudunk együtt ünnepelni! Imádsággal emlékezünk:
Sikeres írói pályázat

2020. április 28.
A 26. Kárpát-medencei József Attila Mese-, Vers és Novellaíró Pályázaton sikerrel szerepelt Pintér Dóra, 3.a osztályos tanulónk munkája.
Hétkezdő áhítat április 27-én

2020. április 26.
Hallgassátok szeretettel iskolánk hétkezdő áhítatát, imádkozzunk együtt!
Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!

2020. április 22.
A mai nap a Föld napja! Keresztyén emberként számunkra a Föld nem csupán egy bolygó, hanem Isten teremtésének a része. Az az élettér, amelyet ajándékul kaptunk!
Hétkezdő áhítat április 20-án

2020. április 20.
Istentisztelet április 19-én

2020. április 19.
Április 19-én, Húsvét utáni első vasárnapon Gregersen-Labossa György parókus lelkész hirdette Isten igéjét a szombathelyi evangélikus templomban.
Húsvéthétfői családi istentisztelet

2020. április 12.
Április 13-án a húsvéthétfői családi istentiszteleten Torma-Hasza Mónika lelkésznő végezte az igehirdetés szolgálatát:
Húsvét ünnepi istentisztelet

2020. április 12.
Április 12-én, húsvét ünnepi istentiszteletet tartottunk az evangélikus templomban, melyen Gregersen-Labossa György, parókus lelkész végezte az igehirdetés szolgálatát.
Húsvét hajnali istentisztelet

2020. április 12.
A Húsvét hajnali istentisztelet keretében gyújtottuk meg idén is a 2020-as év lángját, melyet a következő videóban láthatnak:

Friss fotógalériák

Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!
Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

Pünkösdhétfői családi istentisztelet
Pünkösd esti istentisztelet
Pünkösd ünnepi istentisztelet

Dávid így felelt a filiszteusnak: Te karddal, lándzsával és dárdával jössz ellenem, de én a Seregek Urának… a nevében megyek ellened…

(1Sám 17,45)

Álljatok meg tehát, felövezve derekatokat igazságszeretettel, és magatokra öltve a megigazulás páncélját, sarut húzva lábatokra, készen a békesség evangéliuma hirdetésére.

(Ef 6,14–15)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>