Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.
Jótékonysági koncert a templompadokért

Így látom én

2019. november 29.
Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

2019. december 07.
Jótékonysági koncert a templompadokért

2019. december 02.
A 100 éves Szombathelyi Evangélikus Templomért Alapítvány jótékonysági koncertet tart december 14-én. Részletek:
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Így látom én

2019. november 29.
Az " Így látom én" című rajzpályázaton vettek részt diákjaink, szép eredményeket értek el alkotásaikkal.
Labdarúgás III. korcsoport

2019. november 29.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a III. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Angol versmondó verseny sikerek

2019. november 25.
Idén is megszervezték a Nyitra utcai versmondó versenyt, ahol diákjaink ismét szép eredményeket értek el.
Labdarúgó torna a Brennerben

2019. november 25.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a IV. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Hármat egy csapásra!

2019. november 25.
A "Hármat egy csapásra!" elnevezésű csapatversenyen jártak 2.osztályosaink 4 csapattal a Gothard Jenő Általános Iskolában. Nagyon szép eredményeket értek el tanulóink:
Suligaléria 2.

2019. november 25.
Suligalériánk újabb kiállítói a 2.b és a 4.b osztályos tanulók. Ha az emeleti folyosón járnak, ismét érdemes felpillantani a képekre!
Bemutató óra

2019. november 25.
2019. november 21-én az ELTE - SEK Sporttudományi intézetének a felkérésére Tóth Zsolt tanár úr bemutató testnevelés órát tartott az egyetem sportcsarnokában, melynek a témája a labdarúgás oktatása 5. osztályban volt.

Friss fotógalériák

Megújult a bobai óvoda játszótere
Én is szelektíven gyűjtök
Egészségnevelési nap iskolánkban

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus
Nyitott ajtók 2019. július

Az Úr pedig ezt mondta [Mózesnek]: Meglátja majd az Úr tetteit az egész nép, amely között vagy.

(2Móz 34,10c)

Azután [Jézus] bejárta egész Galileát, tanított a zsinagógáikban, hirdette a mennyek országának evangéliumát, és gyógyított mindenféle betegséget és erőtlenséget a nép körében.

(Mt 4,23)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>