Jézus csodái - ingyenesen elérhető kiadványok

A Luther Kiadó ingyenesen letölthető kiadványokkal jelentkezik a következő időszakban. Választásuk elsőként a **Jézus csodái – Bibliai színezőre** esett, amelyet letölthetnek és kinyomtathatnak otthon a családok.
Iskolánk hétkezdő áhítata

2020. március 24.
Álomút c. rajzpályázat sikerei

Jézus csodái - ingyenesen elérhető kiadványok

2020. március 27.
Iskolánk hétkezdő áhítata

2020. március 24.
Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Álomút c. rajzpályázat sikerei

2020. március 18.
Intézményünk két tanulója vett részt és szerepelt eredményesen a Magyar Közút Zrt által meghirdetett Álomút című rajzpályázaton. Gratulálunk diákjainknak!
Bemutató az 1.b osztályban

2020. március 18.
Harmadik alkalommal tartott bemutató foglalkozást februárban az 1.b osztály. Báboztak, verset mondtak, énekeltek és vidám jelenettel szórakoztatták a szülőket, nagyszülőket.
Az evangélikus pedagógia jövője

2020. március 18.
Kényszerhelyzetben, de az évtized innovációját sikerült megteremteni – jelentette ki Maruzsa Zoltán közoktatásért felelős államtitkár a Magyarországi Evangélikus Egyház Nevelési és Oktatási Osztályának vezetője és az EMMI oktatásért felelős államtitkárának és helyettes-államtitkárának, Kisfaludy Lászlónak március 17-i találkozóján, az egyház országos központjában.
Igazgatói közlemény

2020. március 16.
Változások gyülekezetünk életében

2020. március 15.
Egyházunk püspökei körlevelükben nyomatékosan azt tanácsolták az egyházközségeknek, hogy 2020. március 16-tól kezdve bizonytalan ideig, de legalább virágvasárnapig ne tartsanak sem istentiszteleti, sem egyéb gyülekezeti alkalmat. Emellett sok változás érinti gyülekezetünket, melyet az alábbiakban olvashatnak:
Március 15-i megemlékezés iskolánkban

2020. március 15.
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc eseményeire emlékeztünk március 13-án az iskola udvarán.
Előzetes tájékoztatás az iskolabezárásról

2020. március 14.
Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!
Ügyeskedtek képzőművészeink

2020. március 14.
Idén is megrendezte iskolánk a kézműves Ki, mit tud?-ot. Főként alsó tagozatosok vettek részt az idei versenyen, két kategóriában, rajz- és kézműves alkotásokat készítettek.
Tavaszhívogató fesztivál alsóban

2020. március 14.
Alsó tagozatosaink idén is megszervezték a tavaszhívogató fesztivált az evangélikus kápolnában, ahol a gyerekek megmutathatták vers- és prózamondó-, tánc-, zenei- és ének tudásukat is.

2020. március 13.
Tisztelt Szülők! A kialakult egészségügyi helyzetre tekintettel, a tanulók és munkatársaink biztonsága, a fertőzés lehetőségének minimalizálása érdekében kérjük, az épület előtt várják meg gyermekeiket!

Friss fotógalériák

Bemutató az 1.b osztályban
Március 15-i megemlékezés iskolánkban
Ügyeskedtek képzőművészeink

Nyitott ajtók 2020. február
Nyitott ajtók 2020. január
Nyitott ajtók 2019. december

Az istenfélőkben gyönyörködik az Úr, azokban, akik az ő szeretetében bíznak.

(Zsolt 147,11)

Jézus mondja: Mert aki Isten akaratát cselekszi, az az én testvérem és az én anyám.

(Mk 3,35)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>