Balázsjárás iskolánkban

2020. február 04.
Február 3. Balázs napja. Ebből az alkalomból elevenítették fel iskolánk negyedikes diákjai a balázsolás népszokásait.
Színpadról színpadra

2020. január 30.
A Vasi Kislegényczéh ismertté, s elismertté vált a Fölszállott a páva című tehetségkutató műsor után és sorra hívták őket az elmúlt időszakban fellépésekre. Ezekről láthatnak fotókat:
Szép eredmények korcsolya versenyen

2020. január 10.
Sikeresen szerepeltek tanulóink a január 9-én megrendezett gyorskorcsolya versenyen. Gratulálunk!
Színházbejáráson volt a 2.b

2019. december 31.
Színházbejáráson volt 2.b osztályunk a szünet előtti napokban a Weöres Sándor Színházban.
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

2019. december 22.
Közönségdíjas lett a Vasi Kislegényczéh a Duna Televízió Fölszállott a páva c. műsorának döntőjében! Hálásan köszönjük mindazok támogatását, lelkesedését, akik figyelemmel kísérték, megszerették, s bármilyen módon segítették a Vasi Kislegényczéh szereplését!
Áldott ünnepeket kívánunk!

2019. december 22.
Iskolánk december 20-án tartotta karácsonyi istentiszteletét az evangélikus templomban, melyen közreműködtek művészeti iskolánk diákjai és énekkarosaink is.
Betlehemi játékok

2019. december 22.
Iskolánk ötödik osztályos tanulói a betlehemezés néphagyományát mutatták be társaiknak, a városunkhoz közeli Bozzaiból hozták el közénk a népszokást.
Lucáztak a harmadikosaink

2019. december 19.
A lucázás néphagyományát elevenítették fel december 13-án harmadikosaink.
Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.

Perbetei testvériskolánk emlékező műsora
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján
Pünkösdhétfői családi istentisztelet

Könnyem lett a kenyerem éjjel és nappal, mert egész nap ezt mondogatják nekem: Hol van a te Istened?

(Zsolt 42,4)

Elég neked az én kegyelmem, mert az én erőm erőtlenség által ér célhoz.

(2Kor 12,9a)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>