Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Német testvériskolai látogatók

2019. november 21.
Testvériskolánk, az ortenburgi Evangélikus Reáliskola pedagógusai látogattak el hozzánk az elmúlt héten, hogy bepillantsanak gyülekezetünk és iskolánk mindennapjaiba.
TSS koncert és néptáncos est

2019. november 21.
Német vendégeink tiszteletére adtak koncertet a Ten Sing Savariae fiataljai és mutatkoztak be iskolánk néptáncos növendékei. A zenés estre megtelt az evangélikus kápolna nézőtere, s nagy sikert arattak diákjaink.
Nyílt nap Ruminivel

2019. november 19.
Rekord számú érdeklődő vett részt iskolánk bemutatkozó nyílt napján, melyen Ruminivel kalandozhattak a gyerekek.
Kamaszok - a Reményik Suliszínház előadása

2019. november 07.
Suligaléria nyílt a folyosón

2019. november 06.
Iskolánk emeleti folyosóján az idei tanévtől suli galéria működik. Tanulóink legjobban sikerült alkotásaiból válogatunk.
Vetélkedő és ünnepség a Reményik napon

2019. október 27.
Sport- és műveltségi vetélkedő várt iskolánk diákjaira a Reményik Napok második napján. A tartalmas napot nagyon szép ünnepséggel zártuk az evangélikus templomban, ahol a Ten Sing Savariae fiataljainak műsorát láthatták tanulóink.
Névadónkra emlékeztünk

2019. október 27.
Névadónkra emlékeztünk idén is az őszi szünet előtti napokban.

Nyitott ajtók 2020. január
Nyitott ajtók 2019. december
Nyitott ajtók 2019. november

Én Istenem, én Istenem, miért hagytál el engem? Távol van tőlem a segítség, pedig jajgatva kiáltok!

(Zsolt 22,2)

Pétert tehát a börtönben őrizték, a gyülekezet pedig buzgón imádkozott érte Istenhez.

(ApCsel 12,5)

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144 >>>