Nyílt nap a 15 éves iskolánkban

Iskolánk szombaton tartotta bemutatkozó foglalkozásait a leendő elsősöknek és családjaiknak.

Minden évben a Nyílt Napon képet adunk alapvető értékeinkről, az iskola hangulatáról, az itt folyó munka sajátosságairól. Az idén intézményünk 15. évfordulójának tiszteletére a SZÜLETÉSNAP köré fűztük fel a foglalkozásokat. A vidám délelőtt táncházzal, kézműves kuckóval, izgalmas akadálypályát rejtő játszóházzal, közös zenéléssel és a keresztény emberek második születésnapjának, a keresztelés ünnepének felelevenítésével nyújtott tartalmas szórakozást kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Nagyon örültünk, hogy ebben az évben is sokan érdeklődtek iskolánk iránt.

Akik ezen az alkalmon nem tudtak részt venni kérjük, hogy 2022.december 2-ig jelentkezzenek a titkárságon (elérhetőség: 06-94-505-913, 06-20-2216-796), vagy a remenyik@lutheran.hu e-mail címen.

A délelőtt jó hangulatáról beszéljenek a képek!

Napi ige

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács