Kézműves Ki mit tud?

Április 4-én délután zajlott iskolánkban a kézműves és a rajzos Ki mit tud. A program évről évre rendkívül népszerű tanulóink körében, idén is nagyon sokan, 103-an méretteték meg magukat a versenyen.  Alsósok és felsősök egyaránt indulhattak a saját maguk által választott kategóriában, öröm volt  nézni, ahogyan a munkák készültek. A  zsűri szerint a színvonal idén is magas volt, szép eredmények születtek: a 10 kiemelt aranykéz, 3 kiemelt aranyecset, 18 aranykéz, 4 aranyecset, 16 ezüstkéz, 9 ezüstecset, 18 bronzkéz, 15 bronzecset minősítésről szóló elismerő okleveleket a tavaszi szünet utáni  eredményhirdetést követően kapják meg a gyerekek.

A kézműves kategóriában készült munkák az iskola aulájában láthatóak, a rajzosé pedig az emeleti folyosó  galériájában lesznek kiállítva.