Ekler Luca látogatott iskolánkba

Ekler Luca paralimpiai sportoló látogatott iskolánkba szeptember 21-én. A gyerekek kérdéseket tehettek fel a szombathelyi paralimpikonnak, aki idén Tokióban távolugrásban világcsúccsal szerzett bajnoki címet.

 A sportoló beszélt a sérüléséről, a parasport sajátosságairól, és arról, hogy miért épp az atlétikát választotta. Mesélt paralimpiai élményeiről, az olimpiai faluról, és arról is, hogy milyen sokat segített számára a hit ebben az időszakban. Luca még az aranyérmét is megmutatta, melyet nagy óvatossággal adtak kézről kézre a gyerekek. Nagy érdeklődéssel hallgatták a sportolót, aki kitartásával, akaraterejével igazi példakép lehet számukra - ahogy ezt többen meg is fogalmazták az előadás után. Az előadás végén lehetőségük volt Lucától autogramot kérni és közös csoportfotók is készültek.

Napi ige

Az Úr vezet majd szüntelen; kopár földön is jól tart téged...

(Ézs 58,11)

Az én Istenem pedig be fogja tölteni minden szükségeteket az ő gazdagsága szerint dicsőséggel Krisztus Jézusban.

(Fil 4,19)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács