Lelki megerősítés
Mozgalmas néptánc-hétvége

Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl iskolánk néptáncosai, néptáncközösségei. Gencsapátiban előbb vasi szólótáncversenyt, majd néptáncfesztivált rendeztek, melyeken félszáz növendékünk szerepelt.
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam

2021. szeptember 18.
Újra egy közösségben a templomban

2021. szeptember 16.
Testnevelés óra bemutató

2020. március 07.
Iskolánk évek óta kiváló szakmai kapcsolatot ápol az ELTE-SEK Sporttudományi Intézetével, amelynek keretben Tóth Zsolt tanár úr ősszel szólóban, míg tavasszal iskolánk diákjaival tart bemutató órát a testnevelés szakos hallgatók számára az egyetemi sportcsarnokban.
Tornaverseny siker

2020. március 06.
Városi Alapszintű Tornaversenyen jártak diákjaink, melyen csapatunk 3. helyezést ért el.
ELMARAD! a Huszártoborzó a Vasi Skanzenben

2020. március 06.
Dr. Nemény András Szombathely MJV polgármestere a március 15-i ünnepség szombathelyi eseményeinek, rendezvényeinek lemondásáról döntött. Ennek értelmében a Huszártoborzó rendezvény elmarad. Ünnepi megemlékezés lesz azonban a vasárnapi istentiszteleteken 9 és 10.30 órától az evangélikus templomban.
Vacsoracsata a 4.a-ban

2020. március 03.
A 4.a osztályban hagyomány már, hogy évszakonként együtt ünneplik a szülinapos társaikat. Vidám, játékos feladatokkal, finomságokkal készülnek erre az alkalomra.
Sakkjátszótér gyülekezetünkben

2020. március 02.
A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítványának szervezésében iskolára felkészítő sakkjátszótér foglalkozások indulnak gyülekezetünkben.
ELMARAD! Vas megyébe száll a gyerek páva

ELMARAD! Vas megyébe száll a "gyerek" páva

2020. március 02.
A március 28-i Vas megyébe száll a "gyerek" páva c. rendezvény elmarad.
Bozsik torna II. korcsoport

2020. március 02.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében az II. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner iskolában.
Bolyai természettudományi verseny sikerek

2020. február 27.
Iskolánk két csapata vett részt a Bolyai Területi Természettudományi csapatversenyen. Tanulóink szép eredményeket értek el az 5 megye versenyében.
Arany minősítés komplex vetélkedőn

2020. február 22.
Iskolánk 3. és 4. osztályos tanulói a Neumann-iskola komplex vetélkedőjén jártak, s nagyon szép eredménnyel tértek haza. Gratulálunk!
Fánkot sütöttek a 8. osztályosok

2020. február 21.
A 8.a osztályosok farsangi fánkot sütöttek technika órán.
A mesék és a játék

2020. február 19.
Mesék és játék címmel lesz a szülői beszélgető kör következő két alkalma az evangélikus kápolnában!
Szavazzanak Márton rajzára!

2020. február 17.
Szekeres Márton, iskolánk 8.a osztályos tanulója egy nagyon szép rajzot készített a Magyar Közút Zrt. pályázatára, mellyel bekerült az első 40 közé. A rajzot közönségszavazással lehet az elsők közé juttatni.

Friss fotógalériák

Mozgalmas néptánc-hétvége
Erdei iskolában járt a 4. évfolyam
Tanévnyitó ünnepség 2021.