MedveMatek eredmények

Iskolánk 5. osztályos diákjai csapatokban vettek részt a Szombathelyen először megrendezett MedveMatek versenyen. Életkoruknak megfelelően a medvebocs kategóriában indultak.

A megmérettetés helyszíne a Csónakázó-tó szigete és környéke volt. Három órán keresztül oldottak meg a csapatok érdekes és fejtörő matematika feladatokat miközben bejárták a szigetet. A versenyt nehezítette a nagy meleg, melyet szerencsére csak a verseny végére, de felváltott az eső. Ennek ellenére az eredmények nem maradtak el. A versenyben a megtett métereket is számolták, külön díjazásban részesítették a feladatok megoldása közben a legtöbbet sétáló fiatalokat. Iskolánk egyik csapata - Makkos Hanna, Faragó Réka, Nagy Júlia - a medvebocs kategóriában e versenyben is díjat nyert, a legtöbb métert megtett medvebocs csapat lett. Matematika területén pedig - Szitár Ádám, Módly Samu, Berta Péter - csapatunk arany, a többi csapatunk ezüst értékelést szerzett.

Gratulálunk minden résztvevőnek az eredményekhez!