Lelki megerősítés

2024. május 14.
EVANGÉLIKUS MŰVÉSZETI ISKOLÁK II. TALÁLKOZÓJA

2024. május 10.
A balázsolás hagyományát elevenítettük fel

2022. február 21.
Iskolánkban igyekszünk megismertetni a gyerekekkel a régi népszokásokat. Minden év februárjában a negyedik osztályosok a balázsolás hagyományát mutatják be társaik számára.
Kiemelkedő teljesítményű iskolák közt a Reményik

2022. február 19.
Az Oktatási Hivatal évről évre listát készít a kiemelkedő teljesítményű iskolákról. Ezekben a listákban nem az számít, hogy hol milyenek az érdemjegyek, hány diák nyer tanulmányi versenyt, hanem az, hogy mekkora az iskolákban folyó pedagógiai munka fejlesztő hatása. Iskolánk is szerepel a rangsorban.
Gyorskorcsolya váltó diákolimpia sikerek

2022. február 17.
Iskolánk az 1000 méteres váltó városi rövidpályás gyorskorcsolya diákolimpián vett részt. Alsó és felső tagozaton is 2-2 csapatot indítottunk, diákjaink nagyon szép eredményeket értek el!
Középkori várépítők ötödikben

2022. február 15.
Ötödikeseink ügyeskedtek történelemből
Regionális fafúvós verseny sikerek

2022. február 07.
Iskolánkat két fuvolista és két klarinétos képviselte az V. Veszprémi Regionális Szűcs József Fafúvós versenyen.
Országos klarinétverseny sikerek

2022. február 07.
Az Országos Klarinétverseny döntőjén járt két növendékünk Budapesten a Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnáziumban. Mindketten kimagasló teljesítményt nyújtottak, és ennek köszönhetően iskolánkat különdíjban részesítették!
Adventi kerámiák

2022. február 07.
Visszatekintünk az adventi időszakra - Iskolánk környezet- és kézműveskultúra tanszakos tanulói adventi házsort készítettek mázazott agyag technikával.
Kitörő hangulat földrajz órán

"Kitörő hangulat" földrajz órán

2022. február 04.
Iskolánk hatodik osztályos diákjai vulkánokat készítettek.
Szülői csoport indul a Martineumban

2022. február 03.
Szülői csoport indul Szombathelyen a Martineum Felnőttképző Akadémián 2022. február 23-án! A nyolc alkalmas csoportfoglalkozást havonta két alkalommal, szerda esténként tartják 17-19.30 óra között.
Munkatársat keres a bobai óvoda

2022. február 03.
Óvodapedagógust keres intézményünk azonnali kezdéssel a bobai óvoda tagintézményébe! Részletek:
A Vasi Kislegényczéh újévköszöntője az M5-ön

2022. február 02.
Az M5 csatorna műsorra tűzte a január 7-én, a Művészetek Palotájában felvett műsort, melyben a Magyar Állami Népi Együttessel, Szalonna és Bandájával, székelyföldi hagyományőrzőkkel és még sok nagyszerű előadóval együtt szerepelhettek kislegényeink.
SZÉLRÓZSA jótékonysági gálaest

2022. január 31.
175 zenész, táncos, köztük szép számmal iskolánk diákjai is, felejthetetlen hangulatot varázsoltak az AGORA Művelődési és Sportházban

Friss fotógalériák