Lelki megerősítés
Tekereg a tér és körbeforog... Weöres-versjáték 2024.

"Tekereg a tér és körbeforog..." Weöres-versjáték 2024.

Szegeden a NyelvÉSZ és MatekÁsz verseny ORSZÁGOS döntőjén remekeltek diákjaink

2024. április 29.
Kenguru Matematikaversenyen elért szép eredményeink

2024. április 28.
I. hely az országos hittanversenyen

2022. április 06.
Iskolánk hittan szakköröseinek 3-4. osztályos csapata országos I. Helyezést ért el a 30. Országos Hittanversenyen Budapesten, a Fasori Evangėlikus Gimnáziumban 2022. április 9-én.
Szép úszás eredmény

2022. április 06.
Iskolánk 3.b osztályos tanulója Milider Zselkye kitűnő eredményekkel tért haza az Egerben megrendezett úszóversenyről.
A Magyar huszár rajzpályázat iskolai díjazottjai

A "Magyar huszár" rajzpályázat iskolai díjazottjai

2022. április 06.
Iskolánk a Huszártoborzó rendezvényre minden évben rajzpályázatot is hirdet, melyre szép számmal rajzoltak saját tehetséges diákjaink is. Ők a díjazottak:
ÖKO-net versenyfelhívás

2022. április 04.
Iskolánk versenyt hirdet 5-8. osztályos általános iskolás természet- és környezetvédelem iránt érdeklődő és tenni akaró tanulók részére
Úszás Diákolimpia siker

2022. március 31.
Debrecenben tartották meg március 19-20. között az Úszás Diákolimpia Országos Döntőjét, melyen iskolánk 4.b osztályos tanulója, Ekler Botond Sebestyén nagyon szép eredményt ért el.
Hittanverseny siker

2022. március 31.
Iskolánk hittan szakkörösei részt vettek a kerületi hittanversenyen Bobán, 2022. 03. 19-én. A verseny témája a prófėtákról szólt. Az Illés barátai 3-4. osztályos csapatunk korosztályában I. helyezést ért el, s továbbjutott az országos fordulóra.
Robotika verseny

2022. március 30.
Iskolánk egy pályázat részeként, az Energiatudatosság gyermekkorban kezdődik címmel robotika versenyt hirdetett. A versenyen 4 csapat mérte össze tudását, energiatudatosság, robotika, környezetvédelem témakörben.
Őrség Kupa tájfutó verseny sikerek

2022. március 28.
Iskolánk tanulói közül egy testvérpár is részt vett a két napos Őrség Kupa tájfutó versenyen, mindketten szép eredménnyel zártak.
Középpontban a biztonságos közlekedés

2022. március 27.
A HUMDA "Road Safety - biztonság az első" néven indított közlekedésbiztonsági oktatásán vettek részt első -és második osztályos tanulóink.
Győzelem a futsal megyei tornán

2022. március 23.
Diákjaink a Haladás VSE által szervezett Futsal megyei tornán képviselték iskolánkat a Haladás Sportkomplexumban.
Robotika foglalkozás és könyvtárlátogatás

2022. március 23.
A 4.b osztályos tanulóink is részt vettek a héten a Berzsenyi Dániel Könyvtár robotika foglalkozásán.
Ismét egy közösségben a templom falai közt

2022. március 23.
Hálát adunk Istennek, hogy ezen a héten ismét egy közösségben a templom falainak oltalmában kezdhettük a hetet az áhítat keretében.

Friss fotógalériák

Jótékonysági bál
Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny, valamint Balogh József versillusztrációs rajzpályázat kiállítása és KULTivátor podcast: Gazdag Erzsi gyermekversíró halálának 37. évfordulója
Karácsonyi Istentisztelet képekben