Lelki megerősítés
Tekereg a tér és körbeforog... Weöres-versjáték 2024.

"Tekereg a tér és körbeforog..." Weöres-versjáték 2024.

Szegeden a NyelvÉSZ és MatekÁsz verseny ORSZÁGOS döntőjén remekeltek diákjaink

2024. április 29.
Kenguru Matematikaversenyen elért szép eredményeink

2024. április 28.

2022. április 26.
Iskolánk az idei évben újra megtartja jótékonysági bálját, melynek célja, hogy pedagógusaink és a gyermekek szülei kötetlen hangulatban töltehessenek együtt időt.
Jáki Nagy Márton nyomában jártunk

2022. április 25.
Iskolánk csapata első alkalommal vett részt a Jáki Nagy Márton Általános Iskola csapatversenyén.
Egy kiváló angol eredmény

2022. április 24.
Egyfordulós országos angol levelező projektversenyen 3. helyezést ért el a 7.a osztály csapata. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőjüknek!
Megkezdődött az idei Bozsik foci program

2022. április 23.
Iskolánk diákjai a tavaszi szünetben sem tétlenkedtek, hiszen a Labdarúgó Intézményi Bozsik program keretein belül a III-IV korcsoportosok április 20-án, míg a II. korcsoportosok április 21-én léptek pályára az Oladi, Vépi, Bolyai, és Váci iskola tanulói ellen.
Nagy sikerű volt a kézműves Ki-mit tud?

2022. április 15.
Két évnyi kényszerszünet után iskolánkban újra megtartottuk a kézműves és rajzos Ki mit tud-ot. A program nagyon népszerű tanulóink körében, mutatja ezt a résztvevők magas száma is.
Vas megyei tájfutó diákolimpia sikerek

2022. április 15.
Iskolánk két tanulója is részt vett a vas megyei tájfutó diákolimpián, büszkék lehetünk az eredményeikre:
Futsal döntő sikereink

2022. április 15.
Iskolánk a Haladás VSE Futsal Négyes döntőn szerepelt a II. korcsoportban.
Óperenciás rajzpályázat díjazottjaink

2022. április 15.
Iskolánk több tanulójának munkáját díjázták az Agora Szombathelyi Kulturális Központ által szervezett Óperenciás meseillusztrációs rajzpályázaton.
Kenguru matematikaverseny sikereink

2022. április 15.
Tanulóink nagyon szép eredményeket értek el az idei Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen is. Méltán lehetünk büszkék az alábbi eredményekre:
A költészet napja iskolánkban

2022. április 12.
Április 11-én, a Magyar Költészet Napján iskolánk alsó és felső tagozata is megemlékezést tartott.
„Ma kerékpárral, holnap autóval” versenykiírás

2022. április 12.
A hagyományokat őrizve ebben a tanévben is megrendezzük a „Ma kerékpárral, holnap autóval” Közlekedési -, Katasztrófavédelmi-, Elsősegély- és Környezetvédelmi versenyünket. Az idei évben is írunk ki RAJZPÁLYÁZAT-ot.
Szép Reményikes sikerek a Zrínyi Matematikaversenyen

2022. április 09.
Tanulóink kiváló eredményekkel szerepeltek az idei Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján, négyen képviselhetik iskolánkat az országos döntőben. Ezekkel a szép teljesítményekkel intézményünk a 3. legeredményesebb általános iskola lett.

Friss fotógalériák

Jótékonysági bál
Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny, valamint Balogh József versillusztrációs rajzpályázat kiállítása és KULTivátor podcast: Gazdag Erzsi gyermekversíró halálának 37. évfordulója
Karácsonyi Istentisztelet képekben