Győzelem a futsal megyei tornán

Diákjaink a Haladás VSE által szervezett Futsal megyei tornán képviselték iskolánkat a Haladás Sportkomplexumban.

A városból és a megyéből összesen 12 iskola jelentkezett a viadalra. Az intézményeket két 6 fős csoportra osztották, amelyekben mindenki játszott mindenkivel. Az első csoportnak március 8-án, míg a másodiknak március 22-én voltak a mérkőzései. Iskolánkat a második időpontra osztották be a Paragvári, Dési, Váci, Tápláni és a Vépi iskolával karöltve.

A gyerekek végig kiegyensúlyozott jó játékot bemutatva, magabiztosan nyerték meg az összes mérkőzésüket, így csoportgyőztesként jutottak az április 12-i négyes megyei döntőbe.

Eredmények:

Reményik 18:0 Váci G.: Mendel M. 4, Német Á. 4, Varga V. 4, Kóta M. 3, Paksa B. 3

Reményik 12:0 Táplán G.: Német Á. 5, Kóta M. 3, Paksa B. 2, Molnáros M., Varga V.

Reményik 13:1 Vép G.: Varga V. 5, Német Á. 4, Kóta M. 2, Paksa B., Mendel M.

Reményik 5:0 Dési G.: Német Á. 3, Csizmazia Á., Mendel M.

Reményik 3:0 Paragvári G.: Német Á., Varga V., Paksa B.

A csoport végeredménye:

1. Reményik - 15 pont

2. Paragvári - 12 pont

3. Dési - 9 pont

4. Vép - 6 pont

5. Táplán - 3 pont

6. Váci - 0 pont

A csapat tagjai: Csizmazia Ákos, Kóta Mihály, Mendel Mátyás, Molnáros Marcell, Német Ádám, Paksa Bendegúz, Varga Vince

Testnevelő: Tóth Zsolt

Gratulálunk sportolóinkak és felkészítőjüknek!