Lelki megerősítés
A 4.b osztályos tanulók a Túróczy Szeretetotthon lakóival együtt emlékeztek meg a költészet napjáról

Siker a német nyelvi versenyen

2024. április 15.
A 6. évfolyam tanulói készítettek lakás, illetve szoba csodákat

2024. április 14.
Tudásbajnokság eredményeink

2022. május 24.
Vége lett a Tudásbajnokság megyei fordulójának, ahol tanulóink nagyon szép eredményeket értek el. Évfolyamonként, más-más területen próbálhatták ki magukat.
Kiváló eredmény a ZöldOkos Kupán

2022. május 23.
A ZöldOkos Kupa Kárpát-medencei döntőjében 10. helyezettek lett csapatunk.
Ma kerékpárral, holnap autóval verseny eredmények

2022. május 23.
Iskolánk idén is megrendezte a hagyományos Ma kerékpárral, holnap autóval elnevezésű közlekedési versenyt.
Esterházy János nyomában a Felvidéken

2022. május 21.
A pandémiás évek után iskolánk 7. évfolyamos tanulói a "Határtalanul!" pályázatnak köszönhetően ismét egy négy napos felvidéki úton vehettek részt.
Anyák napi műsor a diakóniai központ lakóinak

2022. május 19.
Hagyomány már iskolánkban, hogy a második évfolyamosok ellátogatnak májusban a Szombathelyi Diakóniai Központ otthonaiba, hogy anyák napi műsorukkal megörvendeztessék az ott élő édesanyákat.
MedveMatek eredmények

2022. május 19.
Iskolánk 5. osztályos diákjai csapatokban vettek részt a Szombathelyen először megrendezett MedveMatek versenyen. Életkoruknak megfelelően a medvebocs kategóriában indultak.
Húsvéti hagyományok rajzpályázat eredményei

2022. május 17.
Hagyományőrzés Kulturális Egyesület 2022. évi,” Húsvéti hagyományok” magyar gyerekeknek, határon túliaknak is, meghirdetett rajzpályázat eredményei:
Bozsik programban vettek részt labdarúgóink

2022. május 16.
Iskolánk a múlt héten kedden, szerdán és pénteken részt vett az Intézményi Bozsik program mérkőzésein az I., II., III., és IV. korcsoportban
AGORA Művészeti Fesztivál sikerek

2022. május 16.
Iskolánk több kisdiákja is sikeresen szerepelt az idei AGORA Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztiválon. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!
Közlekedés Kultúra a KRESZ-parkban

2022. május 12.
Május 11-én a Közlekedés Kultúra Napja alkalmából a KRESZ-parkban egy, a rendőrség által szervezett programon vettek részt 2. osztályos diákjaink.
Veszteségeinek és a belőlük fakadó élet

2022. május 11.
Elvesztettem, ezért megtaláltam, veszteségeinek és a belőlük fakadó élet volt a témája Éger Csaba pszichológus előadásának, amelyen az érdeklődők között elsősorban intézményünk dolgozói, valamint a ránk bízott ellátottak hozzátartozói vettek részt.
ÖKO-NET verseny díjazottak

2022. május 05.
Az iskolánk által meghirdetett ÖKO-NET tanulmányi verseny értékelésére a fenntarthatósági témahét keretein belül került sor. Köszönjük a beérkezett pályamunkákat!

Friss fotógalériák

Jótékonysági bál
Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny, valamint Balogh József versillusztrációs rajzpályázat kiállítása és KULTivátor podcast: Gazdag Erzsi gyermekversíró halálának 37. évfordulója
Karácsonyi Istentisztelet képekben