Megkezdődött az idei Bozsik foci program

Iskolánk diákjai a tavaszi szünetben sem tétlenkedtek, hiszen a Labdarúgó Intézményi Bozsik program keretein belül a III-IV korcsoportosok április 20-án, míg a II. korcsoportosok április 21-én léptek pályára az Oladi, Vépi, Bolyai, és Váci iskola tanulói ellen.

A jó hangulatú rendezvények hozzájárultak az iskolák diákjai közötti sportkapcsolatok ápolására és a futball iránti szeretet növelésére.

Résztvevők:

III-IV. korcsoport: Márkos Gergő, Vörös Miklós, Haszon Ádám, Németh Dávid, Szalai Tamás, Szummer Ádám, Borsics Benedek, Menyes Péter, Farkas-Miklós Döme, Perjési Bálint

II. korcsoport: Kiss Bence Csaba, Devecseri Barnabás, Paksa Bendegúz, Boros Márton, Ekler Botond, Kóta Mihály, Molnáros Márton, Szalay Mátyás