Betlehemezés 2021.

2021. december 21.
Iskolánk diákjai idén is készültek egy betlehemes játékkal. A 6.a és a 6.b osztály előadásait láthatják felvételről:
Lucázás 2021.

2021. december 21.
Az idei tanévben a 3.b osztályosok készültek társaiknak a lucázás néphagyományának bemutatásával. A vírushelyzetre való tekintettel ezúttal is videó formájában nézhetik meg az előadást, fogadják szeretettel!
Reményik napok iskolánkban

2021. október 22.
Hagyomány szerint október végén megemlékezünk iskolánk névadójáról, Reményik Sándorról. A két napos rendezvénysorozat programjai közt szerepeltek vetélkedők, imaösvény, történelmi séta és elsősegélynyújtás is.
Száll a lelkem...

"Száll a lelkem..."

2021. augusztus 31.
A Nemzeti Összetartozás 101. évfordulójára készült a nyár folyamán egy verses, zenés filmösszeállítás, melyben közreműködtek iskolánk tanulói és tanárai is. Szeretettel gratulálunk a készítőknek és résztvevőknek!
Az idősek köszöntése anyák napja alkalmából

2021. május 06.
Hagyomány már iskolánkban, hogy a 2. osztályos tanulók anyák napja környékén ellátogatnak az idősotthonokba, és köszöntik az idős lakókat.
Néptáncosaink is ünnepeltek a Tánc Világnapján

2021. április 29.
Iskolánk néptáncosai is ünnepeltek a tánc világnapján. Az ELTE SEK Szökős Néptáncegyüttes videójában megtekinthetik tanulóink produkcióit is!
Április 11. A magyar költészet napja

2021. április 12.
Tavaszi hangulatok

2021. április 06.
A Reményik Szakadémia, iskolánk színjátszó csoportja a digitális oktatás idején is tevékenykedik. Tavaszi hangulatok címmel készítettek egy összeállítást:
Balázsolás

2021. február 02.
Iskolánkban hagyomány, hogy február 3-án, Balázs napján a negyedik osztályosok a balázsolás népszokását mutatják be társaiknak. Idén online tekinthetik meg a két osztály bemutatóját:
Szólótáncos sikerek

2020. december 21.
2020 novemberében, az online térben került sor a Nyugat-Dunántúl gyermek és ifjúsági néptáncos szólistáinak megmérettetésére. A Sopronban megszervezett bemutatón növendékeink nagyon szép sikereket értek el!
Adventi hírnökök

2020. december 17.
Suliszínházunk apraja és nagyja a közös karácsonyváró összeállításával kíván mindenkinek reményteli, békés, boldog időszakot!
Lucázás 3.b (2020)

2020. december 12.
Iskolánk harmadik osztályos diákjai mutatják be minden évben társaiknak a lucázás hagyományát, ezúttal online. A 3.b előadását láthatják:

Friss fotógalériák

Jótékonysági bál
Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny, valamint Balogh József versillusztrációs rajzpályázat kiállítása és KULTivátor podcast: Gazdag Erzsi gyermekversíró halálának 37. évfordulója
Karácsonyi Istentisztelet képekben

1-12   13-24   25-36   37-48   49-60   61-72   73-84   85-96