A kreatív táncos csoport tanévzárója

Május végén a Kápolnában zárták az idei tanévet a Kortárstánc Tanszak Kreatív táncos csoportjai. Zelk Zoltán Csudaréten című verses meséjét vitték színpadra, hogy üdvözöljék a természet csodáit, várják a nyarat.

A délutánon hasonlóképpen tette ezt a Művészeti Iskola több növendéke is. Köszönet érte! Fellépő vendégszereplők: Cseke Emma - furulya, Cseke Lilla - zongora , Pintér Vica - zongora (3.A), Horváth Anna - zongora, Raffai Lóránd - zongora (4. B), Kovács Kincső - vers, Kóta Júlia - vers (6.A), Kecskeméti Lora - vers, Németh Sára - konferátor (6.B)

A felvétel a táncjátékról készült. Előadják a  Kreatív tánccsoport tagjai és  Rózsa Soma 4.B osztályos tanuló, mint mesemondó.

Felkészítő tanár: Ziskóné Bődi Anett

 

Napi ige

Ha vízen kelsz át, én veled vagyok, és ha folyókon, azok nem sodornak el. Ha tűzben jársz, nem perzselődsz meg, a láng nem éget meg téged.

(Ézs 43,2)

Mit féltek, ti kicsinyhitűek?

(Mt 8,26a)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács