Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny - díjazottjaink

A Gazdag Erzsi vers- és mesemondó versenyen iskolánk tanulói is szép sikereket értek el. Az elismerő okleveleket Sátory Károly, iskolánk igazgatója és Dr. Tóthné Gősi Enikő, a verseny szervezője adták át.

Kádár Hunor 2.a osztályos tanulónk arany minősítést ért el az 1-2. osztályosok kategóriájában. Felkészítő: Pápai Bettina tanítónő.

Szalai Mátyás 3.b osztályos tanulónk arany minősítést ért el a 3-4. osztályosok kategóriájában. Felkészítő: Mesterházy Csilla tanítónő.

Vörös Miklós 4.b osztályos tanulónk versenyen kívül indult a 3-4. osztályosok kategóriájában, ezüst minősítést ért el. Felkészítő: Varanka Krisztina tanítónő.

Gratulálunk tanulóinkak és felkészítőiknek a szép eredményekhez!

A versenyben arany minősítéssel díjazott diákok előadásai, valamint a teljes eredménylista elérhető a következő linkre kattintva:

Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny - eredményhirdetés