Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny - eredményhirdetés

Tájékoztatjuk a kedves versenyzőket és felkészítőiket a Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny eredményeiről.

Minden kis művésznek gratulálunk az elért eredményéért, valamint külön köszönjük a felkészítők áldozatos munkáját!

 

I. Kategória – Óvoda

Arany minősítés:

  • Alpár Janka: Weöres Sándor Óvoda (Felkészítő: Pétervári Zsuzsanna)
  • Dianis Szófia Lotte: Bői Óvoda Nefelejcs Óvoda Hegyfalu Telephely (Felkészítő: Szabó Csilla)
 
  • Pünkösty Lia: Vadvirág Óvoda (Felkészítő: Nosztics Alexandra)

 

Ezüst minősítés:

  • Dezse Franciska: Boldog Brenner János Óvoda, Szombathely (Felkészítő: Schepanski-Stőger Bernadett)
  • Horváth Júlia Vivien: Barátság Óvoda (Felkészítő: Borsosné Somogyi Judit)
  • Horváth Lili: Szombathelyi Donászy Magda Óvoda (Felkészítő: Szabó Tímea)
  • Kiss Benedek: Vörösmarty úti óvoda, Celldömölk
  • Kőhalmi Liliom: Mesevár Óvoda, Szombathely (Felkészítő: Fullár-Komatits Gertrúd)
  • Szabó - Rácz Eliza Mária: Szombathelyi Pipitér Óvoda (Felkészítők: Mátyás Györgyné (Márti néni) és Kárpáti Krisztina)

Bronz minősítés:

  • Bődi Sára: Jáki Százszorszép Óvoda (Felkészítő: Neubauer Nikoletta)
  • Imre Katica: Vadvirág Óvoda Gólyahír csoport, Szombathely (felkészítő: Markó Regina)
  • Tuider Hédi: Szombathelyi Benczúr Gyula Utcai Óvoda (Felkészítő: Barcza Sára)

Versenyen kívül:

  • Németh Soma: Jáki Százszorszép Óvoda (Felkészítő: Bődi Lajosné) – Bronz minősítés
  • Vörös Bence: Vadvirág Óvoda (Felkészítő: Nosztics Alexandra) – Arany minősítés

A soron kívüli felvétel lehetőségét a sok kiváló produkció közül a legjobbnak, Dianis Szófia Lotténak ajánlja fel az iskola vezetősége.

II. Kategória - Általános iskola 1-2. osztály

Arany minősítés:

  • Kádár Hunor: 2. osztály, Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (Felkészítő: Pápai Bettina)
  • Komláti-Takács Csenge: 2. osztály, Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely (Felkészítő: Sághy Lászlóné)

 

Ezüst minősítés:

Bronz minősítés:

  • Kocsis Kata: 2. osztály, Nyitra Utcai Általános Iskola (Felkészítő: Horváth Zoltánné)
  • Nagy Zoé: 1. osztály, Paragvári Utcai Általános Iskola, Szombathely (Felkészítő: Wiedemann Patrícia)
  • Perjési Natália: 2. osztály, Szentpéterfai Horvát-Magyar Kétnyelvű Nemzetiségi Általános Iskola (Felkészítő: Kossuth Kitti)
  • Zsigó Zora: 1. osztály, Reményik Sándor Evangélikus Óvoda Általános Iskola és AMI Bobai Általános Iskola Tagintézménye (Felkészítő: Kollár Hedvig)

III. Kategória - Általános iskola 3-4. osztály

Arany minősítés:

  • Nagy Tina: Babos József Térségi Általános Iskola Agyagosszergényi Tagintézménye (Felkészítő: Foki Alíz)
  • Szabó Ádám: 3. osztály, Boldog Brenner János Általános Iskola és Gimnázium (Felkészítő: Lendli Erzsébet)
  • Szalai Mátyás: 3. osztály, Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (Felkészítő: Mesterházy Csilla)

 

Ezüst minősítés:

  • Busa Regina Anna: 3. osztály, Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola (Felkészítő: Iván Barbara)
  • Győrvári Lili: 3. osztály, Nyitra Utcai Általános Iskola (Felkészítő: Csepregi-Molnár Adél)
  • Nagy Regina Anna: 4. osztály, Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vép (Felkészítő: Stifter Lívia)
  • Perger Gergely: 3. osztály, Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola (Felkészítő: Széll-Nagy Ágota)
  • Szabó-Rácz Heléna Anna: 3. osztály, Paragvári Utcai Általános Iskola (Felkészítő: Angyalosyné Krajczár Ildikó)
  • Zsigó Zoé: 4. osztály, Reményik Sándor Evang. Óvoda Ált. Isk. és AMI Bobai Ált. Isk. Tagintézménye (Felkészítő: Zolnai Attila)

Bronz minősítés:

  • Farkas Boglárka: 3. osztály, Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola (Felkészítő: Molnár Valentina)
  • Kohuth Antónia:3. osztály, Szentpéterfai Horvát-Magyar Kétnyelvű Nemzetiségi Általános Iskola (Felkészítő: Skrapits Klaudia)
  • Simon Ármin: 3. osztály, Dési Huber István Általános Iskola (Felkészítő: Kovács Anett)

Versenyen kívül:

  • Vörös Miklós: 4. osztály, Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szombathely (Felkészítő: Varanka Krisztina) – Ezüst minősítés

 

Zsűri:

A zsűri elnöke: Németh Gyöngyi

A zsűri tagjai:

  • Majorné Harkai Orsolya
  • Nagy Angyalka
  • Pintér Julianna
  • Tomcsányi-Kovács Szilvia
  • Varanka Krisztina
  • Vörös Ágnes

 

Iskolánk minden kis versenyző intézményébe eljuttatja az ajándékokat és az okleveleket.

 

Napi ige

Örvendeznek általad, akik szeretik nevedet.

(Zsolt 5,12c)

A tanítványok azonban megteltek örömmel és Szentlélekkel.

(ApCsel 13,52)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács