Versmondó verseny Ostffyasszonyfán

Az Ostffyasszonyfai Petőfi Sándor Általános Iskola immár 30. alkalommal rendezte meg a Weöres Sándorról elnevezett szavalóversenyét 1-8. évfolyamosok számára. Iskolánk tanulói az 1-2. osztályos korcsoportban mutatták meg, hogy milyen szépen szavalnak. Valamennyi versenyzőnek két költeménnyel kellett indulnia: egy szabadon választott művel, illetve egy Petőfi Sándor vagy Weöres Sándor költészetéből választott verssel.  E nívós megmérettetésen -ahol érezni lehetett, hogy milyen fontos a szavalás és a versek szeretete-, iskolánk tanulói kiválóan szerepeltek:

  1. helyezett lett Őri Bence 2.a osztályos tanulónk
    Felkészítője: Szabó-Ambrus Eszter

3.    helyezett lett Kovács Éva 2.a osztályos tanulónk
       Felkészítője: Szabó-Ambrus Eszter

Kiválóan szavalt még és nyitogatta szárnyait Szabó Janka 1.a osztályos tanulónk, Menyhárt Izabella felkészítésével.

Gratulálunk!

Napi ige

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács

Dominó Trans
Bethlen Alap
Nyitott ajtók
Cholnoky Kalendárium
Evangélikus Szeretetszolgálatért Alapítvány
Reményik
Szombathely Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Evangelikus.hu
YS