Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján

Iskolánk június 2-án tartotta a nemzeti összetartozás napi megemlékezését. Az alkalmon részt vettek testvériskoláink diákjai is.

A megemlékezésen iskolánk igazgatója, Sátory Károly köszöntő szavai után verset szavalt Horváth Csaba, majd Hende Csaba országgyűlési képviselő tartott előadást a trianoni békediktátum aláírásának súlyos következményeiről. Meghallgathattuk énekkarunk felemelő előadásában az Örökség című dalt, s a perbetei- és komáromszentpéteri testvériskoláink tanulóinak verses összeállítását. Reményik Sándor Gyűrűt készíttetek című versét Halmi Borbála szavalta el, ezt követően pedig Dalos Tibor tanár úr rendhagyó történelemóráján vehettünk részt. A megemlékezés koszorúzással ért véget.

Az alkalomról képes beszámolót láthatnak:

Napi ige

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács

Dominó Trans
Bethlen Alap
Nyitott ajtók
Cholnoky Kalendárium
Evangélikus Szeretetszolgálatért Alapítvány
Reményik
Szombathely Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Evangelikus.hu
YS