Nyílt nap iskolánkban (2023)

Iskolánk nyílt napja idén is Igazgató Úr köszöntő beszédével kezdődött. Ezt követően iskolalelkészünk egy közös utazásra hívta a jelenlévő óvodásokat és családjaikat. Egy jól ismert, keresztény gyermekéneket is megtanított az érdeklődőknek. Negyedik osztályos tanulóink és tanítóik Csukás István Szegény Gombóc Artúr című zenés, táncos színdarabjával teremtették meg a nyílt napokra jellemző vidám, oldott hangulatot. Öt különböző helyszínen tekinthettek bele a családok iskolánk változatos, gyermekcentrikus hétköznapjaiba. Egy különleges utazás részeseivé váltak a gyermekek, amikor Jónás próféta életével ismerkedtek meg a Bibliából. 
Bemutatkozott Művészeti Iskolánk is. Néptáncosainkkal a Kárpát- medencét barangolhatták be, míg zeneiskolánk növendékeivel és tanáraival a zene birodalmába repülhettek el a kicsik.
A délelőtt folyamán lehetőség nyílt barkácsolásra, mozgásos foglalkozásokra, és a cserkészettel való ismerkedésre is.
Tekintsék meg képgalériánkat és rövid videós összeállításunkat! 
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=TZiOO-Tybb4

 

Napi ige

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács

Dominó Trans
Bethlen Alap
Nyitott ajtók
Cholnoky Kalendárium
Evangélikus Szeretetszolgálatért Alapítvány
Reményik
Szombathely Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Evangelikus.hu
YS