SZOMBATHELYIEVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG

Nyitott ajtók 2019. november

A műsor tartalmából:

- Rólad, veled, neked! - A Weöres Sándor Színház és a Reményik Suliszínház szervezésében három napos diákszínházi előadássorozatot tartottak a szombathelyi színházban. A Reményikes színjátszók mindkét előadásukat teltház előtt mutathatták be.

- Biztonságos internethasználat, áldozattá válás, bűncselekmény, tolerancia, felelősség  – ezekkel és hasonló kifejezésekkel ismerkedtek a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola felső tagozatos diákjai az elmúlt hetekben. Németh Andrea címzetes rendőr őrnagy az 5-6. osztályosok számára tartott rendhagyó interaktív órákat.

- Rövid híreket láthatnak gyülekezetünk életéből.

- A Savaria Y's Men Klub szervezte meg az idei Y's Men konferenciát, melyet október 19-én tartottak Szombathelyen. A délelőtti órákban minden szervezet bemutatta a működését, a dán anyaszervezet híreiről hallhattak a résztvevők, valamint szakmai értekezéseket folytattak.

Istentiszteleti rend

vasárnaponként 9 órakor istentisztelet és
10.30-kor családi istentisztelet

Boldog nép az, amely tud neked ujjongani, amely orcád világosságában járhat, Uram!

(Zsolt 89,16)

Éljetek úgy, mint a világosság gyermekei. A világosság gyümölcse ugyanis csupa jóság, igazság és egyenesség.

(Ef 5,8–9)

Számlaszám: