SZOMBATHELYIEVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG

Nyitott ajtók 2019. március

A műsor tartalmából:

- Elsőként a Reményik-iskola csendesnapjára tekintünk vissza. A farsangi időszakban olyan bibliai történetekkel ismerkedhettek a gyerekek, melyben nagy étkezéseken keresztül fedezhették fel Isten közösségre hívását, azt a csodát, hogy Jézus Krisztus által velünk örül életünk minden pillanatában.

- Rendhagyó néptánc órán vehettek részt a Reményik-iskola tanulói. A Magyarpalatkai Cigányzenekar második alkalommal látogatott el az intézménybe, s muzsikálták el vidékük legjellemzőbb ritmusait.

- Jöjjetek, mert már minden készen van! - volt az alapigéje az idei ökumenikus világimanapnak, melynek szombathelyi alkalmát március 6-án tartottuk.

- Rövid hírek gyülekezetünk életéből.

Istentiszteleti rend

vasárnaponként 9 órakor istentisztelet és
10.30-kor családi istentisztelet

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

Számlaszám: