SZOMBATHELYIEVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG

Nyitott ajtók 2019. július

Témáink:

A bábkészítő műhelyében jártak a diákok az idei hittanos-konfirmandus táborban. Isten szeret téged. Ez a gondolat állt a középpontban egy héten át.

Táborról táborra. Sokszínű programlehetőséget kínált idén is a Reményik-iskola diákjai számára a nyári szünetben. Ezekbe pillanthatnak be.

Közkívánatra. Nagy sikere volt a tavalyi évben először megrendezett gyülekezeti élménytábornak, mely felekezettől függetlenül várta a gyerekeket. Idén még többen vettek részt a táborban.

Ha nyár, akkor juniális a Szombathelyi Diakóniai Központban. Idén is megrendezték a nyárköszöntő délutánt az idős- és fogyatékos lakók számára.

Istentiszteleti rend

vasárnaponként 9 órakor istentisztelet és
10.30-kor családi istentisztelet

De ha nem hisztek, nem maradtok meg!

(Ézs 7,9b)

Harcold meg a hit nemes harcát, ragadd meg az örök életet, amelyre elhívattál, amelyről vallást tettél szép hitvallással sok tanú előtt.

(1Tim 6,12)

Számlaszám: